آمریکایی ها از بازگشت سفر جاده ای استقبال می کنند

سن دیگو، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – جنرال جهانی کمک (GGA) ، امروز کاغذ سفید خود را با عنوان منتشر کرد ، احیای سفر بزرگ جاده ای ، که به بررسی این مسئله است که چگونه همه گیر در حال احیای مجدد است که ممکن است سفرهای جاده ای را به سطح محبوبیتی که از دهه 1930 تا دهه 1980 تجربه کرده بودند ، برگرداند. مقاله شامل هم بافت تاریخی و هم بینش فعلی رهبران اندیشه است جف کاوینز، مدیرعامل Outdoorsy ، و آخرین یافته های تحقیقات آینده Traveli Generali Global Assistance.

وی گفت: “مسافران تابستان امسال به این جاده می روند تا از آنجا که از نظر اجتماعی فاصله می گیرند ، هنگام سفر به استراحت تابستانی خود ، فاصله بگیرند.” کریس کارنیچلیمدیر عامل شرکت جنرال جهانی کمک. “در حالی که 44 درصد از پاسخ دهندگان از 11 کشور شامل کشور ما بودند آینده سفر نظرسنجی گفته است كه آنها در سال 2021 با هواپیما پرواز می كنند ، 51 درصد هنوز نشان می دادند كه این ماشین حالت اصلی حمل و نقل آنها خواهد بود. به این معنی که مسافران ممکن است بیشتر از راهنمای میشلین خود گرد و غبار بزنند و به دنبال مکانهایی باشند که بتوانند در سال 2021 حرکت کنند ، در مقابل مکانهای عجیب و غریب دور از دسترس آنها قبل از همه گیری. ”

احیای سفر بزرگ جاده ای آمریکا به هر دو زمینه تاریخی که به ظهور و سقوط نهایی سفر جاده ای منجر شده بود ، نگاه می کند ، پس از آنکه قانون انعقاد هواپیمایی در سال 1978 ، صنعت هواپیمایی را متحول کرد و سفر را با هوا در دسترس قرار داد. طبق آمار ما ، 72 درصد از مسافران تابستانی قصد دارند با اتومبیل به استراحت تابستانی خود سفر کنند آینده سفر بررسی ، این تمایل به سفر به همراه مسافرت های هوایی فعلی و محدودیت های مرزی ، یک محیط ایده آل برای تجدید سفر سفر ایجاد می کند.

“از آنجا که افراد به دنبال راه های سریع و گزینه های مسافرتی ایمن در خارج از هوا و هتل ها هستند ، ما شاهد یک رنسانس در سفر جاده ای هستیم. زیبایی سفر RV این است که شما با یک نشانه کمربند ایمنی در صندلی محدود نمی شوید. 24B. در جاده ، فرصت در نوک انگشتان شماست و می توانید وقت خود را در کاوش تمام سنگهای پنهان بین نقطه A و نقطه B که از 30،000 پا در بالای صفحه تنگ شده اید ، صرف کنید. ” جف کاوینزمدیر عامل شرکت Outdoorsy.

برای یادگیری بیشتر و خواندن کل احیای سفر بزرگ جاده ای آمریکا مقاله سفید ، لطفاً به آدرس https://www.generalitravelinsurance.com/press/great-american-road-trip.html مراجعه کنید

درباره Generali Assistance Global

جنرال جهانی کمک نزدیک به 30 سال است که ارائه دهنده برجسته بیمه مسافرتی و سایر خدمات کمک کننده است. جنرال جهانی کمک ، بخشی از گروه کمک اروپایی ، بیمه مسافر و ارائه دهنده کمک گروه چند ملیتی Generali است که برای بیش از 185 سال با حضور بیش از 76000 کارمند در 60 کشور جهان حضور داشته است. موفقیت ما براساس اعتماد ساخته شده است که مشتری ها در شرایط سخت ما در ارائه کمک به ما قرار داده اند.

تماس با رسانه های عمومی Generali
جی موراکیس
ارتباطات استراتژیک M گروه (برای Generali Global Global Assistance (آمریکای شمالی))
+1 646-859-5951
[email protected]

SOURCE Generali کمک جهانی

لینک های مربوطه

https://www.generalitravelinsurance.com/