آکسون در نخستین کنفرانس کاربر شتاب دهنده مجازی ، حضور و غیاب رکورد را اعلام کرد

SCOTTSDALE ، Ariz.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Axon (Nasdaq: AAXN) ، رهبر جهانی در فن آوری های ایمنی متصل متصل ، امروز اعلام کرد که 10،150 متخصص ایمنی عمومی ثبت نام کرده اند برای شرکت در اولین کنفرانس کاربر دیجیتال Axon Accelerate ، که اکنون در پنجمین سال خود است ، ثبت نام کرده اند. علاوه بر این ، آکسون چندین اطلاعیه کلیدی در زمینه محصول و همکاری ایجاد کرده است که به آژانسها می بخشد تا امنیت ، شفافیت و پاسخگویی را برای صنعت ایمنی عمومی و جوامعی که در آن فعالیت می کنند افزایش دهند.

Axon Accelerate برای اولین بار مجازی شد 25 آگوست در تلاش برای نگه داشتن شرکت کنندگان و کارکنان رویداد در میان همه گیری COVID-19. شرکت کنندگان در کنفرانس فراتر از اجرای قانون بودند و بخش های فدرال ، آتش نشانی ، خدمات فوریت های پزشکی و ادارات اصلاحات را شامل می شدند.

علاوه بر شنیدن چندین اعلامیه محصول جدید ، شرکت کنندگان آنلاین این امکان را داشتند که به بیش از 25 جلسه رهبری فکری و محصول از موضوعاتی درباره اصلاحات پلیس تا چگونگی تأثیر واقعیت مجازی در آموزش پلیس بپیوندند. تمام جلسات در دسترس خواهند بود https://accelerate.axon.com/.

تصحیح

در طی یکی از ارائه های ما ، اطلاعاتی را در مورد استقرار Axon Records به اشتراک گذاشتیم که ناخواسته نادرست بود. ما گفتیم که “ما در سال 2017 تحقیق و سرمایه گذاری در Records را آغاز کردیم ، آن را در سال 2019 راه اندازی کردیم و اکنون بیش از 60 آژانس به امضا رسیده ، در حال استقرار یا زنده هستند و نمایندگی تقریبا 40،000 کاربر است.” اطلاعات صحیح این است که 23 آژانس در یک یا چند ماژول از Axon Records به ثبت رسیده ، یا مستقر شده اند و تقریباً 11،000 کاربر را به نمایش می گذارند. و بیش از 150 آژانس یک بسته برنامه ایمنی افسر را تصویب کرده اند که شامل آکسون رکوردز به عنوان یک مزیت شامل می شود.

درباره آکسون

Axon شبکه ای از دستگاه ها ، برنامه ها و افراد است که به پرسنل امنیت عمومی کمک می کند تا باهوش تر و ایمن تر شوند. با ماموریت محافظت از زندگی ، فن آوری های ما اعتماد به نفس ، تمرکز و زمان مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن اجتماعات خود را به مشتریان می دهند. محصولات ما بر هر جنبه ای از تجربه روزانه یک افسر امنیت عمومی تأثیر می گذارد و هدف این است که به همه کمک کند تا به خانه خود ایمن شوند.

ما برای کسانی که خود را به خطر می اندازند سخت تلاش می کنیم. تا به امروز ، بیش از 237،000 با شبکه آکسون دستگاه ها ، برنامه ها و افراد ، زندگی و دلار بی شماری ذخیره شده است. اطلاعات بیشتر در www.axon.com یا با تماس (800) 978-2737. آکسون یک شرکت جهانی با دفتر مرکزی در است Scottsdale ، Ariz. و مرکز مهندسی نرم افزار جهانی در سیاتل ، بشویید.، و همچنین دفاتر اضافی در استرالیا، کانادا، فنلاند، ویتنام، انگلیس و هلند.

Facebook یک مارک تجاری Facebook ، Inc است ، Fotokite یک علامت تجاری از Perspective Robotics AG است و توییتر یک علامت تجاری توییتر ، Inc. Axon ، Axon Evidence ، Axon Accelerate ، Axon Records ، Axon Air ، Axon Respond و Delta Logo هستند. علائم تجاری شرکت Axon Enterprise، Inc. که برخی از آنها در ایالات متحده و کشورهای دیگر ثبت شده اند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.axon.com/legal. کلیه حقوق محفوظ است.

آکسون را اینجا دنبال کنید:

توجه به سرمایه گذاران

لطفا ببینید http://investor.axon.com، https://www.axon.com/press، www.twitter.com/axon_us و https://www.facebook.com/Axon.ProtectLife/ جایی که آکسون اطلاعات مربوط به شرکت ، اطلاعات مالی و تجارت خود را فاش می کند.

مخاطب:
کارلی پارریج
مدیر روابط عمومی و Comms Axon
[email protected]

منبع آکسون

لینک های مربوطه

www.axon.com