اتحاد راه اندازی اتحاد برای راه اندازی ماموریت NROL-44 برای پشتیبانی از امنیت ملی

CAPE CanaVERAL ایستگاه نیروی هوایی ، Fla. ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک موشک متحد پرتاب متحد (ULA) Delta IV Heavy در حال آماده سازی نهایی برای آغاز ماموریت NROL-44 برای دفتر ملی بازآفرینی (NRO) برای پشتیبانی از امنیت ملی است. راه اندازی این مسیر در حال انجام است 26 آگوست در فضا پرتاب مجتمع 37 از ایستگاه نیروی هوایی کیپ کانااورال. راه اندازی برای برنامه ریزی شده است 2:16 بامداد EDT. پخش مستقیم پخش از آغاز می شود 1:55 ب.ظ. EDT بر 26 آگوست در www.ulalaunch.com

“ULA به تاریخ دیرینه حمایت از مأموریتهای مهم امنیت ملی و ادامه همکاری با شرکای ماموریت ما افتخار می کند.” گری ونتزمعاون رئیس جمهور و برنامه های تجاری ULA. “فقط Delta IV Heavy دارای توانایی تحویل این مأموریت منحصر به فرد به مدار به دلیل ترکیبی از آسانسور سنگین و بزرگترین تخلیه بار اثبات شده در پرواز است.”

Delta IV Heavy یک بالابر سنگین اثبات شده در این کشور است که مأموریت هایی با اولویت را برای نیروی فضایی ایالات متحده ، NRO و ناسا ارائه می دهد. این وسیله نقلیه همچنین کپسول Orion ناسا را ​​در اولین پرواز آزمایشی مداری خود راه اندازی کرد و با استفاده از کاوشگر خورشیدی پارکر در سفر خود را به سریعترین ربات تاریخ تبدیل کرد و در حالی که در جو خورشید گشت و گذار می کند.

این Delta IV Heavy از سه تقویت کننده هسته اصلی تشکیل شده است که هر یک از آنها توسط یک موتور هیدروژن مایع با استفاده از Aerojet Rocketdyne RS-68A با تولید اکسیژن مایع و اکسیژن مایع تولید می شود که در مجموع بیش از 2.1 میلیون پوند رانش تولید می کند. مرحله دوم توسط یک موتور اکسیژن مایع AR RL10B-2 مایع ساخته شده است.

این 41 خواهد بودخیابان پرتاب موشک Delta IV و 12هفتم در پیکربندی سنگین. ULA تاکنون 140 بار با موفقیت 100 درصد موفقیت در ماموریت راه اندازی کرده است.

با بیش از یک قرن میراث ترکیبی ، ULA با تجربه ترین و مطمئن ترین ارائه دهنده خدمات راه اندازی کشور است. ULA با موفقیت 140 مأموریت را به مدارهایی رسانده است که به هواشناسان در ردیابی هوای شدید ، باز کردن رازهای منظومه شمسی ما ، فراهم آوردن قابلیت های مهم برای سربازان در این زمینه ، ارائه خدمات تجاری پیشرفته و فعال کردن ناوبری GPS کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ULA ، به وب سایت ULA به آدرس www.ulalaunch.com مراجعه کنید ، یا با خط تلفن راه اندازی ULA با شماره 1-877-ULA-4321 (852-4321) تماس بگیرید.

به گفتگو در www.facebook.com/ulalaunch بپیوندید ، twitter.com/ulalaunch و instagram.com/ulalaunch.

SOURCE اتحاد راه‌اندازی متحد

لینک های مربوطه

http://www.ulalaunch.com