اجرای مقررات جدید انتشار وسایل نقلیه شکل کانتینر بازار مواد افزودنی روان کننده ، ارزش گذاری به 18 میلیارد دلار در سال 2027 به دست آورد: TMR

آلبانی ، N.Y.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مانند بهبود دهنده شاخص ویسکوزیته (VI) و آنتی اکسیدان ها به روغن های پایه اضافه می شوند تا روغن های نهایی را تدوین کنند ، جایی که نقش آنها بهبود خصوصیات محصولات نهایی است. برخی از کاربردهای اصلی در فرمولاسیون روغن موتور ، روغن دنده ، مایعات انتقال خودکار و گریس است.

تحلیلگران پروژه TMR ، بازار مکمل های روان کننده را به ساعت CAGR از 2٪ between بین سال های 2019 و 2027 باز می کنند و می رسند 18 دلار تا پایان سال 2027. در سال 2018 ، ارزیابی جهانی در اوج قرار گرفت 15.72 دلار آمریکا. آسیا و اقیانوسیه منجر به چشم انداز جهانی با سهم بازار در سال 2018 بیش از 32٪.

درخواست تجزیه و تحلیل تأثیر Covid-19 در بازار افزودنی های روان کننده: https://www.transparencymarketresearch.com/Covid19.php

یافته های کلیدی گزارش بازار مواد افزودنی روان کننده

 • در میان انواع مختلف محصول کلیدی ، پراکندگان در سال 2018 با 25٪ ~ سهم پیشرو را در اختیار داشتند
 • آنتی اکسیدان ها سریعترین بخش در بازار در بین سالهای 2019 – 2027 است
 • آسیا و اقیانوسیه سهم برتر در بازار افزودنی های روان کننده در سال 2018 بیش از 32٪ برگزار شد
 • چین یک بازار جذاب است
 • تقاضا برای افزودنی های روان کننده با عملکرد بالا به طرز چشمگیری افزایش یابد اروپا و آمریکای شمالی

دانلود بروشور PDF – https://www.transparencymarketresearch.com/sample/sample.php

مواد افزودنی روان کننده بازار: عوامل اصلی رانندگی و راههای نویدبخش

 • افزایش تقاضا برای روان کننده ها با مواد شیمیایی بهتر ، چشم انداز مجموعه ای از مواد افزودنی روان کننده در صنایع اتومبیل ، دریایی ، حمل و نقل هوایی و قدرت را تقویت می کند.
 • تعداد بسیاری از کشورها اعلام کردند که سرعت انتقال به جدیدترین استانداردهای انتشار VI را تسریع کرده است. اجرای استانداردهای انتشار Bharat Stage VI در هند امسال نمونه بارز است.
 • تقاضا برای آرایه جدیدی از مواد شیمیایی در روان کننده ها در موتورهای مدرن و توربین ها باعث افزایش بازار مواد افزودنی روغنکاری شده است.
 • تعداد فزاینده ای از اتومبیل های مسافری در مناطق در حال توسعه جهان باعث افزایش تقاضا برای افزودنی های روان کننده شده است.
 • استفاده از بهبود دهنده های شاخص ویسکوزیته (VI) به طور عمده برای بهبود خصوصیات رئولوژیکی روان کننده ها باعث افزایش درآمد در بازار مواد افزودنی روغنکاری می شود.

مشاهده فهرست مطالب تفصیلی در https://www.transparencymarketresearch.com/report-toc/3893

بازار افزودنی های روان کننده: چشم انداز منطقه ای

آسیا و اقیانوسیه چشم انداز عظیم غیر قابل استفاده ای برای تولید کنندگان در بازار مواد افزودنی روان کننده ارائه می دهد. دامنه بازار منطقه ای است که تولید کنندگان وسایل نقلیه در مورد استانداردهای به روز شده در انتشار ، جدی هستند. اتخاذ استانداردهای انتشار VI در سال 2021 در چین مورد در مورد است. خاورمیانه همچنین در بازار مکمل های روان کننده فرصت های جالبی را برای بازیکنان ارائه می دهد.

گزارش تحقیقات برتر را در مورد بازار افزودنی های روان کننده @ خریداری کنید https://www.transparencymarketresearch.com/checkout.php

بازار مواد افزودنی روان کننده: چشم انداز رقابتی

بازار مواد افزودنی روان کننده به طور فزاینده ای با بخش بزرگی از سهام بازار متمرکز شده در بین پنج بازیکن برتر جمع می شود. آنها قدرت چانه زنی بالایی دارند ، به طور عمده با پیروی از شیوه های تولید اسیر. منظر صنعت کاربر نهایی بسیار رقابتی است ، که به طور مداوم بازیکنان فعلی را به سمت نوآوری در فرمولاسیون مواد افزودنی روان کننده بر می انگیزد.

بیشتر بازیکنان با گسترش سبد محصولات خود سهام خود را در بازارهای نوظهور و مستقر تثبیت می کنند.

برخی از بازیکنان اصلی در بازار افزودنی های روان کننده عبارتند از: Tianhe Chemicals Group Limited ، شرکت Lubrizol ، Chevron Oronite Company LLC ، Infineum International Limited و NewMarket Corporation.

مرور مطالب مطبوعاتی بیشتر: https://www.transparencymarketresearch.com/press-releases.htm

بازار مواد افزودنی روان کننده می تواند به شرح زیر تقسیم شود:

محصولات

 • بهبود دهنده های ششم
 • PPD (افسردگی های Pour Point)
 • مواد شوینده
 • پراکنده
 • آنتی اکسیدان ها
 • سایر مواد افزودنی

منطقه

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
 • خاورمیانه
 • بقیه جهان (RoW)

آخرین گزارش های TMR را مرور کنید: https://www.transparencymarketresearch.com/latest.htm

پوشش جهانی و برنده جایزه تحقیقات بازار شفافیت را کشف کنید مواد شیمیایی و مواد صنعت،

Oleate Esters Market – پیش بینی می شود که بازار جهانی استرهای اولئات در CAGR نزدیک به 5.0٪ در بین سال های 2019 و 2027 رشد کند. دلیل اصلی استفاده زیاد از اتیل اولات در روان کننده ها کیفیت عالی آنها مانند جذب ، حلالیت و آنها است. مقاومت در برابر درجه حرارت پایین در حالی که در هر نوع واکنش گنجانیده شده است. انتظار می رود تقاضا برای استرهای اولئیت به دلیل افزایش آگاهی در بین مردم در مورد خواص برتر استرهای اولئات و طیف گسترده ای از کاربردهای مورد استفاده در آنها افزایش یابد.

بازار روغن های تبرید – عوامل عمده در بازار روان کننده های تبرید افزایش نیاز جهانی به مراقبت های بهداشتی و تأمین مواد غذایی و افزایش تقاضای روان کننده های تبرید از صنعت خودرو است. نوآوری های کلیدی ، فن آوری های در حال تغییر و فعالیت های تحقیق و توسعه در روغن های تبرید در دهه گذشته ، نتیجه قوانین مربوط به محیط زیست است که توسط مونترال و کیوتو پروتکل ها همه این عوامل همچنین در انتخاب روان کننده های تبرید تأثیر می گذارد. روند استفاده از روان کننده های تبرید طبیعی (مانند CO2 ، مبتنی بر آمونیاک و مبتنی بر هیدروکربن) در طی چند سال گذشته رو به رشد است.

بازار روغن های خشک – بازار روغن های خشک با توجه به نوع ماده ، روش پیوند ، کاربرد و منطقه می توان تقسیم بندی کرد. از لحاظ نوع ماده ، بازار روغن های خشک را می توان به گرافیت ، نیترید بور ، دی سولفید مولیبدن ، روان کننده های جامد فلز نرم ، PTFE و غیره تقسیم کرد. بر اساس روش پیوند ، بازار روغن های خشک می توانند در اسپلت خلاء ، کاربرد شیب ، فشار مکانیکی ، سوزاندن و اتصال رزین اسپری از هم جدا شوند. براساس کاربرد ، بازار روغن های خشک را می توان در صنعت فولاد ، نفت و گاز ، معدن و صنایع فرآوری مواد معدنی ، آب و فرآوری مواد غذایی ، خودرو و پتروشیمی طبقه بندی کرد.

بازار نفت پایه – بازار جهانی نفت پایه در آن ارزشمند بود 34 34 دلار آمریکا در سال 2019 و پیش بینی می شود در دوره پیش بینی در CAGR 2 ~ پوند گسترش یابد. در بین نمرات ، بخش گروه I سهم عمده ای از بازار جهانی نفت پایه را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. با این وجود ، تقاضا برای روغن پایه گروه اول در دوره پیش بینی کاهش می یابد ، به دلیل جایگزینی آنها توسط گروه II و گروه III روغنها روغنهای پایه گروه II قادر به جایگزینی روغنهای پایه گروه I در چندین کاربرد صنعتی با حداقل هزینه اضافی هستند. در میان برنامه های کاربردی ، بخش مایعات خودرو سهم قابل توجهی از بازار جهانی نفت پایه را در سال 2019 به خود اختصاص داد. آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود ظرف چند سال آینده پتانسیل رشد عظیمی را به بازار پایه نفت ارائه دهد.

گزارشهای آتی بیشتر را کاوش کنید: https://www.transparencymarketresearch.com/upoming.htm

درباره تحقیقات بازار شفافیت

تحقیقات بازار شفافیت یک شرکت اطلاعاتی بازار جهانی است که گزارش ها و خدمات اطلاعات جهانی کسب و کار را ارائه می دهد. ترکیبی منحصر به فرد ما از پیش بینی کمی و تجزیه و تحلیل روند ، بینش آینده نگرانه برای هزاران تصمیم گیرنده فراهم می کند. تیم با تجربه و تحلیلگر ، محقق و مشاور ما از منابع داده اختصاصی و ابزارها و تکنیکهای مختلفی برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات استفاده می کنند.

مخزن داده های ما بطور مداوم توسط تیمی از کارشناسان تحقیق به روز می شود و مورد بازنگری قرار می گیرد ، به طوری که همیشه بازتاب آخرین روندها و اطلاعات است. با یک تحقیق و تحلیل گسترده از قابلیت تجزیه و تحلیل ، تحقیقات بازار شفافیت از تکنیکهای دقیق تحقیق اولیه و ثانویه در تهیه مجموعه دادههای متمایز و مواد تحقیقاتی برای گزارشهای تجاری استفاده می کند.

مخاطب

آقای. روهیت بیزی
تحقیقات بازار شفافیت
برج دولتی ،
خیابان 90 ایالت ،
سوئیت 700 ،
آلبانی نیویورک – 12207
ایالات متحده
ایالات متحده آمریکا – شماره تلفن رایگان کانادا: 866-552-3453
پست الکترونیک: [email protected]
منبع انتشار مطبوعات: https://www.transparencymarketresearch.com/pressrelease/lubricant-additives-market.htm
وب سایت: http://www.transparencymarketresearch.com

منبع تحقیقات بازار شفافیت