اخبار ایالات متحده از بهترین اتومبیل های نوجوانان رونمایی کرد

واشنگتن، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، ناشر بهترین اتومبیل برای خانواده ها و بهترین اتومبیل برای پول ، امروز از بهترین اتومبیل های نوجوانان رونمایی کرد.

گفت: “هر ماشین برای راننده نوجوان مناسب نیست.” جیمی صفحه داتون، سردبیر اجرایی اخبار بهترین ایالات متحده آمریکا. “مدل های با کارایی بالا می توانند نوجوانان را به فراتر از مهارت های خود وسوسه کنند و وسایل نقلیه بدون ویژگی های اصلی ایمنی می توانند نوجوانان را در معرض خطر بیشتری برای تصادف قرار دهند. برندگان جوایز بهترین اتومبیل برای نوجوانان همه از ویژگی های برتر ایمنی برخوردار هستند این امر می تواند به نوجوانان كمك كند تا مهارت رانندگی خود را توسعه دهند و در عین حال خطر ابتلا به آنها را در یك تصادف نیز كاهش دهند. “

همه بهترین اتومبیل های جدید برای نوجوانان 2020 دارای اخطار برخورد تصادفی به جلو و ترمز اضطراری اتوماتیک رو به جلو ، و همچنین هشدار خروج از خط و کمک به نگه داشتن خط هستند. همه برندگان در رده های بالا 20،000 دلار همچنین کنترل های درایور نوجوانان یا برنامه های هوشمند در دسترس دارند که وقتی ماشین با سرعت بیش از حد پیش می رود هشدارهایی را به والدین ارسال می کند یا در خارج از یک منطقه جغرافیایی یا دوره زمانی مشخص رانده می شود. این ویژگی ها به والدین امکان می دهد محدودیت هایی را برای رانندگان نوجوان تعیین کنند و با نوجوانان خود درباره عادات مسئولانه رانندگی گفتگو کنند.

2020 بهترین اتومبیل های جدید برای نوجوانان

2020 بهترین اتومبیل های مورد استفاده برای نوجوانان

برای اینکه به عنوان یکی از بهترین اتومبیل های جدید برای نوجوانان معرفی شود ، یک وسیله نقلیه باید بهترین ترکیب از رتبه های قابل اطمینان پیش بینی شده ، نمرات تست تصادف ، ویژگی های پیشرفته کمک راهنمایی درایور و توصیه های برتر منتقدین را در لیست اخبار بهترین خودروها در ایالات متحده داشته باشد. . برای اینکه به عنوان بهترین خودروی مورد استفاده برای نوجوانان معرفی شود ، یک وسیله نقلیه باید از سالهای مدل 2015 تا 2017 باشد و بهترین ترکیب از قابلیت اطمینان و رتبه ایمنی ، هزینه های مالکیت ، بررسی های مثبت از منتقدین در هنگام جدید بودن وسایل نقلیه را داشته باشد و از فناوری قابل استفاده برخوردار باشد. به جلوگیری از تصادفات یا کاهش شدت آنها کمک می کند.

از سال 2007 ، بهترین اخبار ، بهترین اتومبیل ، کانال اتومبیل اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر ساله ، ایالات متحده آمریکا جوایز بهترین اتومبیل ها را منتشر می کند ، از جمله بهترین برندهای خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین اتومبیل برای خانواده ها. اخبار بهترین ایالات متحده از خریداران اتومبیل در کل سفر خرید اتومبیل پشتیبانی می کند ، مشاوره ای برای تحقیق در مورد اتومبیل ، پیدا کردن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ در بیمه اتومبیل ارائه می دهد. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها بیش از 73 میلیون بازدید کننده در طول سال گذشته داشته اند که اکثریت آنها به طور فعال خرید یک اتومبیل را انجام می دادند. هشتاد درصد از خریداران فعال اعلام کردند که سایت نیوز ایالات متحده بهترین اتومبیل بر تصمیم خرید خودروهایشان تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی

ایالات متحده نیوز و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی های کیفیت است که به مردم این امکان را می دهد تا تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه تری در مورد موضوعات مهم تأثیرگذار بر زندگی خود بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتالی با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای ارائه خدمت به افراد در تصمیم گیریهای پیچیده در تمام مراحل زندگی ارائه می دهد. بیش از 40 میلیون نفر هر ماه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. نیوز ایالات متحده که در سال 1933 تاسیس شد ، مقر آن در است ایالت واشنگتن.

منبع اخبار و اخبار ایالات متحده