از طریق امنیت در MIA با فناوری جدید غربالگری پرواز کنید

این فناوری جدید با ایجاد یک تصویر 3 بعدی که می تواند در سه محور برای تجزیه و تحلیل دقیق تصویری تصویری توسط یک افسر TSA ، مشاهده و چرخش داشته باشد ، بهبود یافته است. اگر یک کیسه به غربالگری بیشتری نیاز داشته باشد ، مأموران TSA برای اطمینان از عدم وجود یک مورد تهدید در داخل ، آن را بازرسی می کنند.

وی گفت: “این اسکنرهای جدید از TSA به ما کمک می کنند تا روند غربالگری را برای مسافرانمان ساده و تسریع کنیم ، در زمان مسافرت هوایی که یک ایست بازرسی صاف هرگز مهمتر نبوده است.” لستر سولا، مدیر و مدیر عامل MIA. “ما مفتخریم که جزء اولین فرودگاههای ایالات متحده هستیم که این فناوری توسعه CT را توسط TSA دریافت کرده ایم.”

همانند فناوری CT موجود که برای چمدان های مورد بررسی استفاده می شود ، ماشین ها از الگوریتم های پیشرفته ای برای کشف مواد منفجره از جمله مواد منفجره مایع استفاده می کنند. واحدهای ایست بازرسی CT با ردپای کمتری نسبت به مواردی که برای چمدان های مورد استفاده استفاده می شود طراحی شده اند تا امکان اسکان در فضای محدود یک منطقه غربالگری مسافر فراهم شود.

وی گفت: “TSA متعهد است كه ضمن بهبود تجربه غربالگری ، بهترین فناوری را به كار ببرد.” دانیل رونان، مدیر امنیت فدرال TSA برای MIA. “فناوری CT توانایی تشخیص تهدید TSA را از طریق تشخیص خودکار افزایش می دهد و به نیروی کار خط مقدم ما امکان می دهد از ویژگی 3-D استفاده کند تا بتواند تصویری را ایجاد کند که زنگ خطر را ایجاد کند تا در صورت وجود تهدید بدون باز کردن کیف ، از خطر استفاده کند.”

TSA بر آزمایش ، تهیه و استقرار سیستم های CT اضافی در فرودگاه ها در اسرع وقت متمرکز است. TSA در حال توسعه الگوریتم های پیشرفته ای برای پرداختن به تهدیدهای در حال حمل و نقل هوایی است و در عین حال تعداد جستجوی کیف های فیزیکی مورد نیاز برای برطرف کردن آلارم را کاهش می دهد و از این طریق باعث افزایش کارایی عملیاتی و تشخیص خودکار می شود. این هفت واحد به سه نفر دیگر كه قبلاً نصب شده بودند MIA تبدیل شد به یكی از اولین فرودگاه های كشور كه ​​شروع به كار كردن این فن آوری در پاسگاه های TSA كرد.

TSA همچنان با تولید کنندگان تجهیزات امنیتی ، خطوط هوایی و فرودگاه ها همکاری می کند تا بتواند استانداردهای فناوری را بالا ببرد و امنیت حتی قوی تر و کارآمدتری را فراهم کند. برای به روزترین اطلاعات در مورد CT ، از صفحه فن آوری های نوظهور TSA دیدن کنید.

اداره امنیت حمل و نقل برای تقویت امنیت سیستم های حمل و نقل کشور و تأمین آزادی حرکت برای مردم و تجارت ایجاد شده است. TSA از یک رویکرد مبتنی بر اطلاعات استفاده می کند و با جوامع حمل و نقل ، نیروی انتظامی و اطلاعاتی نزدیک همکاری می کند تا استانداردی برای برتری در امنیت حمل و نقل تعیین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TSA ، لطفا بازدید کنید tsa.gov.

با ما در ارتباط باشید بر:
توییتر | فیس بوک | اینستاگرام | YouTube | لینکدین

کلیک اینجا برای تصاویر سلامتی
کلیک اینجا برای فیلم

تماس رسانه ای:
گرگ چان
305.876.7017
[email protected]
www.miami-airport.com

ساری کوشتز
روابط عمومی TSA
[email protected]

منبع میامی فرودگاه بین المللی