اسکات دیکسون ، تاکوما ساتو یک هوندا دیگر به ثمر رساند 1-2

این پیروزی چهارمین قهرمانی دیکسون در هشت مسابقه این فصل و 50 مسابقه استهفتم از شغل خود ، هدایت تمام رانندگان فعال است. هوندا با شش پیروزی در سال 2020 ، اکنون 101 امتیاز از رقیب شورولت (688-579) در مسابقات قهرمانی تولید کنندگان INDYCAR پیشرو است. در حالی که دیکسون با قهرمانی در مسابقات قهرمانی رانندگان 117 امتیاز پیش افتاده است ، با 386 امتیاز به 269 امتیاز برای رتبه دوم یوزف نیوگاردن.

امروز مسابقه 200 دامان با سه راننده هوندا با اختلاف ناچیزی آغاز شد – الكساندر روسی، Zach Veach و مارکو آندرتی – در میان کسانی که در تصادف چند ماشین فقط چند لحظه پس از شروع مسابقه حذف شدند.

دیکسون پس از شروع سوم ، رهبران را در طول دو سوم ابتدای مسابقه با شکل بیضی 1.25 مایل حفظ کرد. در همین حال ساتو ، در مراحل اولیه به خط میانی سقوط کرد ، اما در نحوه عملکرد او نیز پیشرفت هایی را انجام داد Rahal Letterman Lanigan Honda در طول هر پیت استاپ ، و برای پیروزی در مراحل پایانی به جدال بازگشت.

در آخرین مرحله از ایستگاه های پیت در Lap 177 ، تیم Chip Ganassi Racing دیکسون او را قادر به جهش O’Ward برای برتری کرد ، با Sato در سوم. سپس ساتو یک پاس هیجان انگیز بیرون از اوورد را برای دومین بار در دور 179 اجرا کرد و تعقیب دیکسون خود را برای پیروزی آغاز کرد. در چکرز ، دیکسون با اختلاف کم 14 صدم ثانیه ، پیروز میدان شد.

پشت سر سه گانه در پایان ، کلتون هرتا امسال نتایج خود را به طور مداوم ادامه داد و روز چهارم را پایان داد مارکوس اریکسون قرار دادن آن چهار راننده هوندا در پنج رتبه برتر شطرنجی ها.

بعد
مسابقه امروز دور افتتاحیه دو سر سر NTT INDYCAR SERIES در آخر هفته در World Wide Technology Raceway بود. فینال 200 دامن در فردا آغاز می شود 03:30. EDTبا پوشش زنده در شبکه ورزش NBC.

مطالب و فیلم های رسانه های اجتماعی هوندا ریسینگ از WWT Raceway در فیس بوک (https://www.facebook.com/HondaRacingHPD) و توییتر در ()https://twitter.com/HondaRacing_HPD) فیلم های YouTube که توسط رسانه دیجیتال CoForce تولید شده اند را می توان در این آدرس یافت: https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV.

نقل قول ها
اسکات دیکسون (چیپ گاناسی مسابقه هوندا)) شروع 3rd، 1 به پایان رسیدخیابان؛ نمره 50 خود راهفتم حرفه ای ایندی پیروزی ماشین ، 4 خود راهفتم و هوندا 6هفتم برد سال 2020؛ پس از 8 مسابقه با 117 امتیاز مسابقات قهرمانی NTT INDYCAR SERIES را رهبری می کند: “من نمی توانم به اندازه کافی از خدمه بانک PNC تشکر کنم. این یک مسابقه عالی بود در تمام طول روز. من می دانستم[[Takuma]ساتو در پایان قرار بود قدرتمند شود ، اما من نمی فهمیدم که او چقدر قوی می آید. ما به نوعی به حالت ذخیره می رفتیم و از موتور مراقبت می کردیم و او با یک بخار آنجا بود. [the margin of victory was just 0.1404 seconds] من برای این تیم خیلی خوشحالم. هفته گذشته در ایندیاناپولیس [when he finished second to Sato] کمی دستپاچه بود بنابراین ، پیروزی خوب بود. پنجاه برد شغلی – عالی به نظر می رسد. ما باید ادم کوهنوردی را ادامه دهیم و چند مورد دیگر بدست آوریم. اما نمی توانم به اندازه کافی از هوندا و HPD تشکر کنم. من افتخار می کنم که از آنها قدرت گرفته ام. کاری که آنها انجام داده اند ، به خصوص امسال ، بسیار خارق العاده است و سرعت خودروهای آنها چقدر سریع بوده است. این فقط عالی است. “

تاکوما ساتو (رهال لترمن لانیگان هوندا) ایندیاناپولیس 500 برنده آخر هفته گذشته ، 5 آغاز شدهفتم، 2 به پایان رسیددوم: “بدیهی است که تیم کار خارق العاده ای انجام داده است. از هفته گذشته[برندهشدندر[winningatایندیاناپولیس]، ما حرکت زیادی را تحمل کردیم. در ابتدای مسابقه بعضی جاها را از دست دادیم. من در ماشین کاملا راحت نبودم. اما ما در هر زمینه پیشرفت هایی را در خودرو ایجاد کردیم [pit] متوقف شوید ، و در پایان قوی بودند. ماشین من Abeam فوق العاده بود و قدرت هوندا دوباره استثنایی بود. بزرگداشت بزرگ به گاناسی و[[اسکات]دیکسون. پیروزی خارق العاده برای آنها. “

آلن میلر (مدیر تیم مسابقه ، توسعه عملکرد هوندا) در روز شنبه پیروزی هوندا در WWT Raceway ، هوندا 6هفتم این فصل در 8 مسابقه برنده شوید: “50 دور نهایی امروز به نظر می رسید ادامه آخر هفته گذشته باشد ایندیاناپولیس 500 ، با اسکات [Dixon] و تاکوما [Sato] یک بار دیگر برای پیروزی می جنگند. نقطه عطف 50 سالگی اسکات را تبریک می گویمهفتم پیروزی ماشین ایندی ایندی ، به Chip Ganassi Racing برای پنجمین پیروزی خود در هشت مسابقه در این فصل و تاکوما برای یک نتیجه تریبون خوب بدنبال پیروزی هفته گذشته خود در ایندی. این یک فصل باورنکردنی برای هوندا بوده است و همه در توسعه عملکرد هوندا باید به این دستاوردها افتخار کنند. “

NTT INDYCAR SERIES Bommarito Automotive Group 500 Race 1
جریان: Raceway Technology World Wide Technology (بیضی 1.25 مایل) مدیسون ، ایلینوی
برنده 2019: Takuma Sato (Rahal Letterman Lanigan Racing) به طور متوسط ​​136.874 مایل در ساعت
آب و هوا: ابری ، مرطوب ، وزش باد ، 82 درجه فارنهایت

منبع هوندا مسابقه / HPD