افتتاح تسهیلات جدید تمرین کریکت در سنت کیتس و نوویس افتخار افسانه Batsman Livingstone Sargeant

لندن، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – روشن است 4 آگوستهفتم، اداره امور جزایر نوویس (NIA) مراسم افتتاح جدید مرکز تسهیلات عملی کریکت Livingstone Sargeant Cricket در فدراسیون سنت کیتس و نوویس. نامگذاری شده پس از افسانه ای است نوویسبه گفته وزیر ، عملكرد جدید كودكان Livingstone Sargeant ، عمل جدید در حمایت از توسعه “استعداد خام” كشور است. اریک اویلین، مسئول ورزش در NIA.

راه اندازی این تاسیسات ، واقع در جزیره نوویس، همکاری بین نهادهای شرکتی مانند سنت کیتس و بانک توسعه نوویس و افراد ، به ویژه بود کیت آرتورتون – بازیکن سابق کریکت West Indies.

“من باید تقدیر و تشکر بالایی از آقای کنم کیت آرتورتون برای مفهوم سازی این ایده و من معتقدم که آقای آرتورتون نمونه ای خارق العاده از کسی است که پس می دهد. “وزیر اویلین در این مراسم گفت. نوویس برتر مارک برانتلی همچنین از آرتورتون بخاطر ابتکار عمل و حمایت از کریکت های جوان در کشور خود تقدیر کرد.

سارجنت از طریق یادداشتی که پسرش که در مراسم تحلیف شرکت کرده بود ، از Arthurton تشکر کرد. وی گفت: “در روزهای من ، من آنقدر خوش شانس نبودم که به این مسئله نزدیک شوم. من مجبور شدم به هر روشی که می توانم تمرین خود را انجام دهم ، از جمله قرار دادن یک توپ در یک جوراب زنانه ساق بلند بر روی یک رشته در در خانه من و زدن ساعتها به آن. به این ترتیب من تمرین خود را کردم. شما اکنون یک مرکز تمرین واقعی در اینجا دارید و امیدوارم که از آن استفاده خوبی کنید. “

نخست وزیر در گفتگوی اخیر با خلیج تایمز ، نخست وزیر تیموتی هریس اهمیت توسعه ورزش در جزایر را برجسته کرد. یکی از پروژه هایی که باید از این امر ناشی شود ، یک مسیر بین المللی ورزشی در سال است نوویسبودجه توسط سنت کیتز و نوویس برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI).

برنامه CBI به سرمایه گذاران خارجی این امکان را می دهد تا بعد از مشارکت اقتصادی ، تابعیت دوم را بدست آورند ، که پس از آن بودجه پروژه های توسعه ملی را تأمین می کند. تعهدی که اخیراً توسط ائتلاف حاکم ، تیم وحدت ارائه شده است ، می گوید: “[t]وی موفقیت در برنامه CBI منجر به مشارکت این برنامه ، در بعضی مواقع ، تا 35٪ از درآمد دولت شد و اجازه توسعه بیشتر و برنامه های اقتصادی و اجتماعی در این جزیره را داد. ”

با بیش از سه دهه تجربه در حوزه مهاجرت سرمایه گذاران ، سنت کیتز و نوویس برنامه CBI طولانی ترین جایگاه صنعت است. سرمایه گذاران خارجی علاقه مند به خرید هستند سنت کیتز و نوویس تابعیت می تواند یکبار کمک کند تا در صندوق رشد پایدار (SGF) کمک کند. معرفی صندوق در سال 2018 توسط PM هریس ، گزینه صندوق سریعترین و سر راست ترین مسیر تابعیت دوم است. در حال حاضر یک پیشنهاد زمان محدود برای SGF وجود دارد که معتبر است 15 ژانویههفتم، 2021 ، که یک خانواده چهار نفره را قادر می سازد تابعیت کسب کنند 150،000 دلار آمریکا بجای 195000 دلار آمریکا.

سرمایه گذاران پس از موفقیت آمیز در بررسی های لازم و زیرساخت های لازم ، به منافع زیادی دست می یابند. این موارد شامل سفر بدون ویزا و ویزا به هنگام ورود به نزدیک به 160 مقصد ، افزایش فرصت های شغلی و توانایی ارزشمند در انتقال شهروندی شخص به نسل های آینده است.

مخاطب:

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com