اقامتگاه های الماس تراویس تریت را به عنوان جدیدترین سفیر مشهور الماس امضا کردند

تراویس تریت گفت: یک استعداد افسانه ای در صنعت موسیقی کشور است. ” مایک فلسکیمدیر ارشد اقامتگاههای الماس. وی اظهار داشت: “ما از اینكه وی به عضویت در فهرست سفرای سفیران مشهور الماس و اجرای نمایش های اختصاصی برای اعضای خود برخوردار شد ، بسیار هیجان زده ایم. مجموعه كنسرت Diamond Live ما تجربه های تعطیلات یك بار در زندگی را برای اعضا و میهمانان دعوت شده به ارمغان می آورد ، و تریت به ما كمك می كند تا ادامه دهیم. این تجربیات برتر را به اعضای خود بیاورید. “

در سال 2020 ، پلت فرم رویداد Diamond Live دیجیتالی شد و تبدیل به سریال های کنسرت #DiamondLIVE @ Home شد. افراد مشهور الماس و نوازندگان موسیقی دعوت شده از جمله مادی پوپ، تایلر فر و نیل مک کوی کنسرت های منحصر به فرد زنده را از خانه های خود اجرا کرده اند تا در طول همه گیری جهانی ، مثبت بینی خود را گسترش دهند.

برای برنامه کامل رویدادهای #DiamondLIVE @ Home ، به DiamondResorts.com/diamond-live-at-home/event-calendar/ بروید.

در باره تراویس تریت

سه دهه بعد تراویس تریت حرفه ای موسیقی خود را آغاز کرد ، این هنرمند تحت تأثیر راک جنوبی همچنان به فروش نمایش های خود ادامه می دهد و برای طرفداران موسیقی کشور در سراسر جهان صادق و معتبر است. زمان بندی بسیار کوتاه Tritt از زمان جوان شروع شد ماریتا ، جورجیا نوری تأثیرات مادام العمر خود راک ، بلوز ، و انجیل جنوبی را در یک دوره کارآموزی که در سال 1989 به وی وارد شد به برادران وارنر وارد کرد. آلبوم های تریت که هفت مورد از آنها دارای پلاتین یا بالاتر است ، باعث شد او بیشتر از 30 میلیون فروش آلبوم شغلی ، دو جایزه گرمی ، چهار جوایز CMA ، از جمله جایزه CMA Horizon (اکنون به عنوان جایزه بهترین هنرمند جدید شناخته می شود)؛ یک جایزه بیلبورد موسیقی برای Top New Artist ، دعوت به عضویت در مشهور جهانی Grand Ole Opry و یک فن طرفدار اختصاصی که مکانهای ساحلی به ساحل را پر کرده است. در میان یازده آلبوم استودیویی وی و تعداد زیادی از ترانه های ترسناک ، نوزده بازدید از 10 اثر برتر از جمله “مدرن روز بونی و کلاید” ، “Here’s A Quarter” و “یک روز عالی برای زنده بودن” است. استعدادهای تریت ، محدود به موسیقی نیست ، زیرا او همچنین در طول فیلم های خارق العاده خود در فیلم های متعدد و برنامه های تلویزیونی ظاهر شده است.

تریت به تازگی به گروه موسیقی Big Noise امضا کرده است و در حال آماده سازی برای انتشار یک آلبوم اصلی جدید کامل است. تاریخ انتشار آلبوم تعیین نشده است. تولید شده توسط تهیه کننده برنده جایزه دیو کاب (کریس استپلتون، بانوان بزرگ ، استورگیل سیمپسون) ، این آلبوم اولین آلبوم استودیویی تریت را در سیزده سال نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تراویس تریت، به وب سایت خود TravisTritt.com مراجعه کرده و وی را در توییتر و فیس بوک دنبال کنید.

درباره استراحتگاه های الماس

Diamond Resorts مقصد ، رویدادها و تجربیات را برای کمک به اعضای عادت به شکستن از روال ارائه می دهد. از راه های فراموش نشدنی گرفته تا مجموعه های کنسرت اختصاصی گرفته تا پذیرایی و شام های VIP ، اعضا برای شارژ مجدد ، اتصال مجدد و به یکدیگر یادآوری می کنند که از همه مهم تر چه چیزی است. تمرکز ما روی استراحتگاه های با کیفیت ، خدمات به مشتری و انعطاف پذیری به معنای آن است که اعضا می توانند به یک تفریحگاه مورد علاقه برگردند ، یک سفر دریایی را برای اکتشاف در کشورهای جدید رزرو کنند یا در یک رویداد یک بار در طول زندگی با همان سطح اطمینان و پیش بینی شرکت کنند. با دسترسی به دنیای سرگرمی و فعالیت ، عضویت در الماس تضمین می کند که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

تماس با رسانه:
الماس توچال
استیوی وارا، 702-823-7534
[email protected]

Resorts Diamond Resorts

لینک های مربوطه

http://www.diamondresorts.com