المپیک ساخت پیشرفته نیروی هوایی ایالات متحده و رقابت پایه آینده AFWERX 300 نفر را در زیر به عنوان تیم برتر انتخاب می کنند

DECATUR ، بیماری، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – 300 زیر ، شرکت ، دریافت کننده نوآوری سال 2019 در فناوری تولید ، به عنوان یکی از 92 تیم برتر شرکت کننده از سراسر جهان انتخاب شده و در AFWERX‘Base of the Future Challenge’، به عنوان كاتالیزور برای تقویت نوآوری در نیروی هوایی آمریكا (USAF) با استفاده از فن آوری خود برای سه برابر كردن عمر فلزات در معرض خطر با هزینه 20٪ پولی این مورد. 300 زیر نیز به عنوان 10 فینالیست برتر در زمینه بازیابی پیشرفته نیروی هوایی ایالات متحده (AFRSO) بازیهای پیشرفته المپیک چالش فنی با مانع ، که عملا از 20 تا 23 اکتبر سال 2020.

المپیک ساخت پیشرفته USAF در حدود پنج چالش فنی متمرکز شده است ، از جمله مهندسی مجدد قطعات قدیمی ، ایجاد مجدد قطعات چاپ شده 3D ، موانع مواد (تکنیک های پیشرفته ساخت برای بهبود مواد آلومینیوم و پلیمر) ، اسپرینت های گواهینامه و تأیید قطعات ، به علاوه مدیریت زنجیره تامین . برنده جایزه بزرگ a 100000 دلار بررسی کنید ، به علاوه فرصت هایی برای استفاده از فناوری خود در سطح جهان در سراسر شرکت نیروی هوایی ایالات متحده.

چالش AFWERX USAF حول شش موضوع – امنیت پایه ، انعطاف پذیری در نصب ، استفاده از فناوری برای اثربخشی عملیاتی ، مهندسی معکوس ، فرهنگ نوآوری و Airman and Family Wellness – متمرکز شده است. پیشنهادات انتخاب شده برای پیشبرد ، راه حل های نوآورانه اعم از تولید افزودنی ، مهندسی معکوس ، فرهنگ نوآوری ، انعطاف پذیری تسهیلات ، واقعیت مجازی و افزودنی و سیستم های خودمختار را نشان می دهد. نامزدهای نهایی برجسته در کنار 300 زیر ، شرکت شامل AT&T ، بوز آلن همیلتون، Coursera ، CTC ، IBM ، Innovatrium ، Leidos ، Sales Force و Siemens.

300 در زیر ، شرکت در رقابت است بهبود مقاومت در برابر نصب در میان چالش COVID-19 AFWERX با فرآیند درمان برودتی در کنار گروه متنوعی از تیم ها – از مناطق وسیعی از آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و سایر کشورهای هم پیمان متشکل از شرکتهای نوپای کارآفرین ، مشاغل کوچک ، شرکتهای بزرگ ، م institutionsسسات دانشگاهی و آزمایشگاههای تحقیقاتی – همگی برای ساختن پایگاه آینده و نوسازی وزارت دفاع رقابت می کنند.

اظهار داشت: “پایگاه آینده AFWERX چالش آینده برای ماموریت ما برای افزایش همکاری بین مشاغل بزرگ و کارآفرینان برای تسریع راه حل های نیروی هوایی بسیار مهم است.” مارک رولند از AFWERX. “از طرف AFWERX و وزارت دفاع ، ما به تیم های صعود به مرحله بعدی تبریک می گوییم. کمک های آنها بسیار ارزشمند است و این پتانسیل را دارد که نتایج تغییر بازی را در کل شرکت نیروی هوایی ایجاد کند.”

بهبود مقاومت در برابر نصب در میان چالش COVID-19 بر روی روشهایی تمرکز دارد که در آن نیروی هوایی ایالات متحده می تواند با بحران جهانی بهداشت مقابله کند و برای بحرانهای آینده به این بزرگی آماده شود. هدف این چالش ایجاد پایگاههای نیرومند و مقاوم نیروی هوایی است که بتواند در برابر انواع حوادث فاجعه بار از شرایط جوی نامساعد تا بیماریهای همه گیر مقاومت کند. Challenge به دنبال راه حل هایی از جمله تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده و فناوری ها برای کاهش و کاهش خطر است.

300 زیر ، شرکت در مجموع چندین قرارداد تحقیق نوآوری در مشاغل کوچک (SBIR) AFWERX دریافت کرده است 1.5 میلیون دلار برای بهبود قطعات فلزی در معرض خطر در وزارت دفاع ، از جمله اسلحه گرم و روتورهای ترمز خودرو ، به طور معمول 300 life عمر طولانی تر برای حدود 20 cost هزینه مورد اضافه می شود. 300 روش تصفیه برودتی زیر ، از فرایند مبتنی بر نیتروژن مایع استفاده می کند تا بخارها را به آرامی در محفظه درمانی کنترل شده توسط رایانه آزاد کند ، که به طور دائمی و برگشت ناپذیر ساختار مولکولی فلز را مرتب می کند تا یکنواخت تر و به طور مساوی توزیع شود ، بنابراین باعث ماندگاری و پایداری بیشتر می شود کاهش هزینه های نگهداری ، خرابی قطعه و خراب شدن فلز ناشی از خوردگی.

برای انتخاب شدن در مسابقات AFWERX Challenge ، 300 در زیر ، شرکت پیشنهادی را همراه با پروفسور ارائه داد. دیران آپلیان، از موسسه طراحی و نوآوری در ساخت (IDMI) در دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین (UCI). تحقیقات 300 زیر به منظور بهبود پناهگاه های هواپیما و سایر مواد پایگاه نظامی است و به دلیل پتانسیل آن برای بهبود مقاومت و دوام سازه های ساختمان ، ایجاد انعطاف پذیری ساختاری بهتر برای اتصالات ، مناطق جوشکاری و سایر نقاط ضعف در مصالح ساختمانی در حالی که همزمان باعث کاهش خوردگی می شود ، انتخاب شد. و بهبود مقاومت در برابر سایش تا 300.

یک پروژه دوم بین 300 زیر ، شرکت و ITAMCO ، دیگری دریافت کننده قرارداد AFWERX SBIR ، یک پروژه باند 3D چاپ شده در پایگاه نیروی هوایی Tyndall ، که از معماری لانه زنبوری با هندسه فاز تبدیل سلولی ماتریس (PXCM) استفاده می کند ، برای کاهش بارگذاری و برش استفاده شده است. استرس ها با استفاده از 300 فرآیند درمان کرایوژنیک زیر به ترکیب فولاد ضد زنگ و آلومینیوم 17-4 PH ، می توان جذب مواد انرژی ITAMCO را کاهش داد و استرس بیشتری ایجاد کرد.

برای بازیهای المپیک پیشرفته AFRSO ، 300 در زیر به عنوان 10 فینالیست برتر در تلاش برای بهبود آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده در قطعات فلزی پرینت سه بعدی ظاهر شد. در آزمایش قبلی ، تولید افزودنی با استفاده از فولاد ضد زنگ 316 ، مسلماً بیشترین استفاده از فولاد ضد زنگ در نیروی هوایی ایالات متحده ، 30٪ بهبودی را در تیمار پس از انجماد سختی میکرو ویکرز همراه با افزایش 35 درصدی فشار فشاری باقیمانده به همراه داشت. کاهش 17٪ در ضریب اصطکاک ، که نشان دهنده بهبود قابل توجهی در برابر مقاومت سایشی است.

“هیچ وقت ارتش ما نتوانسته است یک قطعه شکسته را در صورت تقاضا چاپ کند و اطمینان حاصل کند که یکپارچگی ساختاری آن به خواص مشابه انتظارات زیادی برای یک کالای قبلی یا ماشینکاری رسیده است. 300 در زیر مفتخر است که به ما کمک می کند تا در تحولات میدان نبرد کمک کند. Warfighters ما یک عصای جادویی جدید برای بهبود دوام و کاهش زمان خرابی تجهیزات جنگی مهم با استفاده از قطعات جایگزین چاپ سه بعدی در ساعت ها و روزها در لبه در مقابل هفته ها و ماه هایی که در انتظار قطعات برای ارسال از خانه هستند ، ” پیتر پائولین، مدیر عامل 300 شرکت در زیر.

ویترین AFWERX Fusion 2020 شامل 370 تیم شرکت کننده که از بین رکورد شکسته شدن بیش از 1500 درخواست ارسالی برای این تیم انتخاب شده اند پایگاه چالش آینده. 300 در زیر یکی از 22 هیئت مدیره دعوت شده است که فناوری خود را به صورت زنده نمایش دهد. در طول این رویداد تیم ها راه حل های خود را برای پانلی از متخصصان موضوع از بخشهای مربوط به نیروی هوایی ارائه دادند. 92 نفر برتر انتخاب شدند و از آنها دعوت شد تا در طول هفته با نیروی هوایی بیشتر درگیر شوند 31 آگوست به امید به دست آوردن قرارداد. برای یک لیست کامل از تیم های شرکت کننده بازدید کنید fusion.afwerxshowcase.com.

موضوع Base of the Future الهام گرفته شده است پایگاه نیروی هوایی Tyndall در فلوریدا، که توسط طوفان مایکل ، طوفان دسته 5 که در سال 2018 اتفاق افتاد ، نابود شد. برای دهه ها ، تیندال نسل بسیاری از هواپیماییان و خانواده های آنها بود. پس از این طوفان ، تقریباً 500 ساختمان تخریب شدند یا قابل تعمیر بودند. خوشبختانه کنگره الف 3 میلیارد دلار برنامه بازسازی ساخت و سازهای نظامی ، این امید را ایجاد می کند که تیندال دوباره قوی تر از هر زمان دیگری ظاهر شود. ابتکار عمل آرزو به دنبال ایجاد یک تاسیسات محکم است که به یک سمبل جهانی از نوآوری و تعالی تبدیل شود که می تواند در نیروی هوایی ایالات متحده مقیاس یابد. برای یادگیری پایگاه آینده چالش ها، اینجا کلیک کنید.

حدود 300 زیر ، شرکت
300 زیر ، مستقر در دکاتور ، ایلینوی، بزرگترین و قدیمی ترین شرکت پردازش برودتی در جهان است که از سال 1966 در تجارت فعالیت می کند. 300 فناوری زیر توسعه عملیات حرارتی فلزات است که به شما یک عامل خنثی -300 ˚ F مبتنی بر نیتروژن مایع می دهد تا 36 ساعت برای تنظیم مجدد ساختارهای مولکولی به طور دائمی و غیرقابل بازگشت باشد. قطعات قوی تر و پایدارتر نتیجه استفاده از فناوری 300 زیر برای افزایش عمر ، کاهش خوردگی و تسکین استرس ناشی از تولید هستند. 300 فن آوری زیر توسط هزاران مشتری از جمله وزارت دفاع ، ناسا ، پیمانکاران هوافضا و دفاع و تولید کنندگان عمده اتومبیل در ایالات متحده استفاده می شود.

در زیر 300 مورد بیشتر بیاموزید:
https://www.300below.com/

مروری بر 300 فرآیند زیر برای ابزار:
https://www.300below.com/files/discovercryo.pdf

کاغذ سفید و فیلم در مورد 300 نوآوری در فناوری تولید زیر:
MetalUpgrade.com.

درباره AFWERX
AFWERX در سال 2017 تأسیس شد ، محصول نیروی هوایی ایالات متحده است که مستقیماً توسط وزیر سابق نیروی هوایی پیش بینی شده است هدر ویلسون. چشم انداز وی در مورد AFWERX – برای حل برخی از سخت ترین چالش هایی که نیروی هوایی از طریق نوآوری و همکاری میان متخصصان برتر موضوع کشور ما با آن روبرو است. AFWERX به عنوان یک کاتالیزور برای از بین بردن رویکردهای جدید برای جنگجو از طریق اکوسیستم در حال رشد مبتکران عمل می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد به بررسی راه حل ها و مشارکت های مناسب برای تقویت بیشتر نیروی هوایی هستند ، که می تواند منجر به نمونه سازی های اضافی ، تحقیق و توسعه و قراردادهای تولید بعدی شود.

AFWERX:
[email protected]
[email protected]

AFRSO:
[email protected]
[email protected]

300 زیر ، INC:
PRESCOTT PAULIN
1+ (217) 615-1598
[email protected]

SOURCE 300 زیر ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.300below.com