انجمن صاحبان خانه داکوتا کوهستان الج در شهر والدورف آستوریا پارک به دست می آورد

وی گفت: “ما از ادامه کار با هیلتون ابراز خرسندی می کنیم زیرا آنها این ملک محبوب را که ما به آن خانه می نامیم ، تحت عنوان معتبر مدیریت می کنند والدورف آستوریا پرچم “.

هتلی لوکس ، والفورف آستوریا پارک سیتی در سال 2009 افتتاح شد. حس و حال معتبر هتل در کل این ملک از طراحی متمایز زیبایی و صحنه های غذایی و آشامیدنی های الهام گرفته از محلی گرفته تا امکانات ، خدمات و مجموعه ای از تجربیات امضا بازتاب یافته است.

وی گفت: “ما خوشحالیم که از پذیرایی میهمانان در این مقصد عالی که پذیرای فضای بیرون است ، همچنان میهمان نوازی خود را ارائه می دهیم.” آدام هفرون، مدیر کل در پارک شهر والدورف آستوریا. “پارک سیتی برای انواع ماجراجویی ها ، از جمله پیاده روی ، دوچرخه سواری و البته اسکی ایده آل است ، زیرا ما در خانه بزرگترین پیست اسکی و اسنوبورد واقع در ایالات متحده“”

درباره انجمن صاحبان خانه داکوتای کوهستان الج

انجمن صاحبان خانه داکوتا کوه کوهستان در واقع در پارک سیتی ، یوتا، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در هتل است که در سال 2009 با ساخت سایت فعلی شهر والفدور آستوریا پارک تشکیل شده است. انجمن مالکین خانه که متشکل از مالکیت واحدهای درون هتل است ، عمیقاً ریشه در آن دارد پارک سیتی انجمن. انجمن صاحبان خانه داکوتا کوه کوهستان الهه از نگه داشتن والدورف آستوریا پارک پارک یک شرکت محلی با تمرکز بر ارائه خدمات به جامعه و بازدید از میهمان هیجان زده است.

درباره CooperWynn Capital

CooperWynn در سال 2012 تشکیل شد و توسط دو رئیس ارشد رهبری می شود ، استن کوزلوفسکی و استیون پولاک، که تقریباً کامل شده اند 3.0 میلیارد دلار در معاملات مختلف مربوط به مهمان نوازی و همچنین بیش از 100 سرمایه گذاری مشروط بر مشروبات الکلی و مشاوره استراتژیک در طول 55 سال مشاغل ترکیبی خود. CooperWynn تخصص کاملی را در بازار بدهی و سهام عدالت و همچنین در خرید و استفاده از انواع محصولات اقامتی ارائه می دهد. CooperWynn معتقد است كه فقط با به حداكثر رساندن درآمد و كنترل جریان از طریق خط پایین می توان ارزش گذاری ها را به حداكثر رساند.

مخاطب:
مارک بابر، رئيس جمهور
انجمن صاحبان خانه داکوتای کوهستان الج
تلفن: (330) 701-4418
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE انجمن صاحبان خانه داکوتای کوهستان الج