ایالات متحده نیوز بهترین تخفیف های اتومبیل را برای آگوست سال 2020 اعلام کرد

واشنگتن، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، مقام جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز از بهترین معاملات اتومبیل برای آگوست 2020. در این لیست 10 وسیله نقلیه از جمله مینی بوس هیبریدی ، دو کامیون با اندازه کامل ، یک ماشین اسپرت و SUV های خانوادگی از هر دو مارک لوکس و اصلی قرار دارد. این مدل ها با تأمین مالی عالی ، وجه نقد و یا انگیزه اجاره در دسترس هستند.

وی گفت: “ما در ماه آگوست شاهد ارائه پیشنهادات عظیم پول نقد و بودجه بدون بهره برای تعدادی از خودروهای برتر ، کامیون ها و SUV های برتر هستیم.” جیم شریفی، مدیر ویراستار اخبار بهترین ایالات متحده آمریکا. “بسیاری از این معاملات شامل 0٪ بودجه برای پنج سال یا بیشتر است ، در حالی که برخی دیگر نرخ سود فوق العاده کم را با تخفیف قابل توجهی در پول نقد ترکیب می کنند.”

بهترین تخفیف های اتومبیل برای آگوست 2020

هر ماه ، اخبار ایالات متحده معاملات جدید و استفاده شده از خودروهای تویوتا ، نیسان ، فورد ، هوندا ، شورولت ، هیوندای ، کیا ، داگ ، رام ، جیپ ، مزدا ، بیوک ، GMC ، سوبارو ، فولکس واگن ، آکورا ، کادیلاک ، اینفینیتی ، لینکلن ، جمع می کند. وسایل نقلیه ولوو ، پورشه ، مرسدس بنز ، آئودی ، BMW و لکسوس. معاملات ذکر شده از سایت های سازندگان با استفاده از کدهای ZIP نماینده است. معاملات ممکن است بسته به موقعیت مکانی ، امتیاز اعتباری خریدار و سایر عوامل متفاوت باشد. معاملات حداقل از طریق معتبر است 31 آگوست 2020مطابق سایتهای سازندگان

از سال 2007 ، بهترین اخبار ، بهترین اتومبیل ، کانال اتومبیل آمریكا اخبار و گزارش جهانی ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر ساله ، ایالات متحده نیوز جوایز بهترین اتومبیل ها را نیز منتشر می کند ، از جمله بهترین برندهای خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین اتومبیل برای خانواده ها. اخبار بهترین ایالات متحده از خریداران اتومبیل در کل سفر خرید اتومبیل پشتیبانی می کند ، مشاوره ای برای تحقیق در مورد اتومبیل ، پیدا کردن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ در بیمه اتومبیل ارائه می دهد. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها بیش از 73 میلیون بازدید کننده در طول سال گذشته داشته اند که اکثریت آنها به طور فعال خرید یک اتومبیل را انجام می دادند. هشتاد درصد از خریداران فعال اعلام کردند که سایت نیوز ایالات متحده بهترین اتومبیل بر تصمیم خرید خودروهایشان تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
ایالات متحده نیوز و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی های کیفیت است که به مردم این امکان را می دهد تا تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه تری در مورد موضوعات مهم تأثیر گذار بر زندگی خود بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتالی با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای خدمت به افراد در تصمیم گیریهای پیچیده در تمام مراحل زندگی ارائه می دهد. بیش از 40 میلیون نفر هر ماه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. نیوز ایالات متحده که در سال 1933 تاسیس شد ، مقر آن در است ایالت واشنگتن.

منبع اخبار و اخبار ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://www.usnews.com