ایالات متحده نیوز بهترین تخفیف های روز خودرو را برای سال 2020 اعلام کرد

واشنگتن، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، مقام جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز از بهترین تخفیف های روز کارگر اتومبیل برای سال 2020 رونمایی کرد. در این لیست هشت وسیله نقلیه از جمله کامیون با اندازه کامل ، سه خودرو و چهار SUV وجود دارد. این مدل ها همه با تأمین مالی عالی ، وجه نقد و یا انگیزه اجاره در دسترس هستند.

وی گفت: “فارغ التحصیل از اینكه قصد خرید یا اجاره را دارید ، انگیزهای بسیار خوبی در این هفته روز كار وجود دارد.” جیم شریفی، مدیر ویراستار اخبار بهترین ایالات متحده آمریکا. “هیوندای ، کیا و نیسان پیشنهادهای جذاب برای تأمین مالی بدون بهره را ارائه داده اند که حداکثر تا مدت شش سال ادامه دارد. چند خودروساز نیز پیشنهادات اجاره ای مقرون به صرفه را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از پرداخت پیش پرداخت خود صرفنظر کنید و یا پرداخت های ماهانه خود را تحت آن نگه دارید. 200 دلار“”

بهترین معاملات روز کارگر ماشین برای سال 2020

هر ماه ، اخبار ایالات متحده معاملات جدید و استفاده شده از خودروهای تویوتا ، نیسان ، فورد ، هوندا ، شورولت ، هیوندای ، کیا ، داگ ، رام ، جیپ ، مزدا ، بیوک ، GMC ، سوبارو ، فولکس واگن ، آکورا ، کادیلاک ، اینفینیتی ، لینکلن ، جمع می کند. وسایل نقلیه ولوو ، پورشه ، مرسدس بنز ، آئودی ، BMW و لکسوس. معاملات ذکر شده از سایت های سازندگان با استفاده از کدهای ZIP نماینده است. معاملات ممکن است بسته به موقعیت مکانی ، نمره اعتباری خریدار و سایر عوامل متفاوت باشد. معاملات حداقل از طریق معتبر است 8 سپتامبر 2020مطابق سایتهای سازندگان

از سال 2007 ، بهترین اخبار ، بهترین اتومبیل ، کانال اتومبیل آمریكا اخبار و گزارش جهانی ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. ایالات متحده آمریکا هر ساله جوایز بهترین اتومبیل ها را منتشر می کند ، از جمله بهترین برندهای خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین اتومبیل برای خانواده ها. اخبار بهترین ایالات متحده از خریداران خودرو در تمام سفرهای خرید اتومبیل پشتیبانی می کند ، مشاوره ای برای تحقیق در مورد اتومبیل ، پیدا کردن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ در بیمه اتومبیل ارائه می دهد. اخبار برتر ایالات متحده بهترین خودروها بیش از 73 میلیون بازدید کننده در طول سال گذشته داشته اند که اکثریت آنها به طور فعال خرید یک اتومبیل را انجام می دادند. هشتاد درصد از خریداران فعال اعلام کردند که سایت نیوز ایالات متحده بهترین اتومبیل بر تصمیم خرید خودروهایشان تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
ایالات متحده اخبار و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی های با کیفیت است که به مردم این امکان را می دهد تا تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه تری در مورد موضوعات مهم تأثیر گذار بر زندگی خود بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتالی با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای خدمت به افراد در تصمیم گیریهای پیچیده در تمام مراحل زندگی ارائه می دهد. بیش از 40 میلیون نفر هر ماه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. نیوز ایالات متحده که در سال 1933 تاسیس شد ، مقر آن در است ایالت واشنگتن.

منبع اخبار و اخبار ایالات متحده