ایمنی شناسی ™ ضد عفونی UVC برج باعث می شود هتل ها برای مهمانان ایمن شوند

SEATTLE، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – در حالی که هتل ها و مشاغل دیگر برای زنده ماندن در میان همه گیری های COVID-19 تلاش می کنند ، Safeology (www.safeology.com) ویدئویی را منتشر کرده است که نشان دهنده فناوری جدید است که به آنها امکان می دهد با خیال راحت از بازگشایی ، باز ماندن و بازگشت به زمان عادی بودن برج ایمنی شناسی از علم نور UV برای غیرفعال کردن طیف گسترده ای از عوامل بیماری زا از جمله تاج ویروس (SARS-CoV-2) استفاده می کند. محصول ضد عفونی کننده UVC از فناوری هوشمند برای از بین بردن 99.9٪ از عوامل بیماری زا استفاده می کند ، که این مهم برای رشد اقتصادی ماست.

مدیر عامل ایمنی شناسی می گوید: “ما می توانیم با اطمینان ، سریع و کارآمد حداکثر 99.9٪ از عوامل بیماریزای موجود در سطح و هوا از جمله coronavirus را کمک کنیم و به اپراتورهای هتل کمک کنیم محیطی تمیز و بدون نگرانی را برای مهمانان ایجاد کنند.” جیم میشل. “در واقع ، با این فناوری ، هتل ها می توانند در واقع از خانه های میهمانان ایمن تر باشند.”

این ویدئو نحوه عملکرد برج در یک محیط هتل را نشان می دهد. متن فیلم:

معرفی برج ایمن شناسی UVC Light Tower ، پیشرو در محصول ضد عفونی کننده UVC در مبارزه با پاتوژن ها و ویروس هایی مانند SARS-CoV-2. با استفاده از فناوری های علمی اثبات شده ، آن را به سرعت و با اطمینان از بین می برد. 99٪ از عوامل بیماری زای سطحی – مانند تاج ویروس – که در معرض نور UVC برج قرار دارند. برای ضد عفونی کردن هتل از علم فناوری Safeology UVC استفاده کرده و میهمانان خود را به یک تجربه میهمان نوازی تمیز و ایمن خوش آمدید.

طراحی ، مهندسی و ساخت در اورت ، واشنگتن، برج ایمنی شناسی از فناوری UVC و loT استفاده می کند تا امکان ضد عفونی گسترده ای از هتل ها ، کشتی های کروز ، رستوران ها ، فضاهای تجاری ، کلاس های درس ، مراکز درمانی و سایر فضاها را با سهولت و کارایی بی نظیر فراهم کند. برج ایمنی شناسی به مراتب بیش از یک لامپ UVC ، با فناوری هوشمند ، کاملاً با پد لمسی بی سیم ، عملکردهای کنترل از راه دور ، ویژگی های ایمنی و نرم افزار جمع آوری داده ها که برای طیف گسترده ای از مهمان نوازی و نیازهای صنعت بازرگانی مفید است ساخته شده است.

ایمنی شناسی همچنین تیمی از متخصصان ملی را برای حرکت به فناوری UVC و استفاده از آن گرد هم آورده است. این تیم شامل جورج دیاز، M.D. ، که اولین مورد ایالات متحده COVID-19 را درمان کرد. مهندس شیمی جوزف اندرسون، دکتری ؛ میکروب شناس دیوید راکرابند، دکتری ؛ و مهندس برق رولف برگمن، دکتری

برج ایمنی شناسی: کاهش هوشمند بیماری زا
برج ایمنی شناسی تا 99.9٪ از عوامل بیماری زای سطحی را با استفاده موثر از ضد عفونی UVC از بین می برد – یک تکنیک میکروب کش مورد مطالعه که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و در مبارزه با COVID-19 و سایر کورو ویروس ها برجسته می باشد. برج ایمنی و برجسته طراحی شده برای هر دو عملکرد و ایمنی ، یک راه حل ضد عفونی کامل و بی نظیر با کامل ده ها ویژگی از جمله:

  • فن آوری نقشه برداری با لیزر برای تعیین دوز UVC مورد نیاز برای غیرفعال کردن ویروس.
  • چندین ویژگی ایمنی از جمله سنسورهای حرکتی PIR (مادون قرمز منفعل) و تشخیص حرکت AI (هوش مصنوعی) برای اطمینان از عملکرد ایمن در فضاهای غیرمترقبه.
  • تبلت 6.3 اینچی تعاملی با شارژر بی سیم یکپارچه. کنترل و مانیتورینگ مبتنی بر ابر Wi-Fi؛ چندین زبان و اعلان تکمیل چرخه.
  • ارتفاع 74 اینچ از کف تا سقف ، 360او پوشش ضد عفونی؛ 6 فرستنده لامپ UVC با آمالگام 253.7 نانومتر مقاومت بالا در برابر شکنندگی با عمر 12000 ساعت لامپ. دستگیره ها و چرخ های آسان رول برای استقرار سریع واحد ، با گیرنده های خود قفل کننده برای قرارگیری مطمئن.
  • طیف کاملی از سایر منابع پشتیبانی ، از جمله تجهیزات PPE؛ پشتیبانی کامل از بازاریابی؛ خدمات مشتری برای کمک به تهیه ، تنظیم و سؤالات. و یک بایگانی آنلاین به طور مداوم به روز شده از اطلاعات UVC مرتبط.

لیست کامل از ویژگی ها را مرور کنید و در مورد مزایای راه حل Safeology در www.Safeology.com بیشتر بدانید.

درباره ایمنی
ایمنی شناسی متخصص در ضدعفونی کننده اشعه ماوراء بنفش متخصص در ضد عفونی کننده نور UVC است. ایمنیولوژی با ساخت LED ، لامپ و فناوری IoT مرتبط ، از محققان ، مهندسی و تیم های تحقیق و توسعه برای ارائه راه حل های محصول بی سیم استفاده می کند که باعث کاهش شیوع ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا می شود. با هدایت یک هیئت مشاوره علمی برجسته با متخصصان کلاس جهانی در زمینه بیماری های عفونی ، میکروبیولوژی ، زیست فناوری و مهندسی برق ، ایمنی شناسی پیشرو 21 است.خیابان پیشتاز قرن در نبرد با بیماری های بیماری زا. درباره آینده ضد عفونی کردن در www.Safeology.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

SOURCE ایمنی شناسی

لینک های مربوطه

http://www.safeology.com