اینورترها و کنتاکتورها برای ایجاد بالاترین درآمد در بازار الکترونیکی قدرت جهانی برای xEV تا سال 2025

وی ادامه داد: به دلیل افزایش ظرفیت باتری و قدرت موتور برای XEVs ، تقاضا برای مدیریت و حفظ عملکرد و ایمنی خودرو که سیستم مدیریت انرژی خودرو است ، افزایش یافته است. آنجان همانت کومار، مدیر تحقیقات خودرو و حمل و نقل در فراست و سالیوان. “تهیه کنندگان از آلمان و چین پیشگامان سیستم های الکترونیکی قدرت هستند. شرکت های این کشورها برای تولید ، طراحی و ساخت اجزای سازنده با تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) همکاری می کنند. “

بازار کانکتور و ولتاژ سیم (HV) سیم مهار خواهد شد 606.9 میلیون دلار و 593 میلیون دلار تا سال 2025 از 158.1 میلیون دلار و 442 میلیون دلار در سال 2019 به ترتیب. پیش بینی می شود که هر دو بازار جزء رشد را ثبت کنند و بازار اتصال در یک CAGR 25.1٪ و بازار مهار سیم HV با 5٪ CAGR در حال افزایش است.

سیستم های سرگرمی و فناوری های کمک راننده دو بزرگترین عامل محرک برای افزایش تصویب سیم ، کانکتور ، کانکتور و اینورتر هستند. “

OEM ها در سراسر جهان به دنبال راه حل های مناسب برای انطباق با قوانین سخت افزاینده انتشار و سوخت هستند ، وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی را به عنوان راه حل های مناسب نگاه می کنند. چشم انداز رشد گسترده برای فروشندگان در فضای بازار الکترونیکی برق ، از جمله:

  • گنجاندن آلیاژهای سبک (کابل) ، نیمه هادی های SiC و GaN برای اینورترها و مبدل ها ، و اتخاذ سرامیک کم هزینه / سبک برای کنتاکتورها روندهای نوظهوری است که شرکت کنندگان در بازار می توانند از آن سرمایه گذاری کنند.
  • استفاده از سیستم های یکپارچه پیچیدگی طراحی را کاهش داده و به نصب شده ها کمک می کند تا معماری وسایل نقلیه مدولار را برای وسایل نقلیه برقی هیبریدی (PHEV) و وسایل نقلیه الکتریکی باتری (BEV) به کار گیرند.
  • انتقال OEM ها به a معماری مدولار برای XEVs برای افزایش تبدیل انرژی ، فضا و صرفه جویی در هزینه. سیستم های مهار سیم با استفاده از آلیاژهای آلومینیوم و مس ، اندازه کابل های 12 ولت را کاهش می دهد.
  • نیمه هادی های شکاف گسترده برای سیستم های الکترونیکی قدرت تبدیل بعدی به اینورتر و مبدل خواهد بود ، در حالی که پیمانکاران از آن استفاده می کنند فناوری آب بندی گاز بی اثر برای رله های کنترل شده DC در سیستم های الکترونیکی قدرت.

تجزیه و تحلیل جهانی بازار الکترونیکی برق خودروهای برقی و هیبریدی ، پیش بینی تا سال 2025 آخرین مورد اضافه کردن به فراست و سالیوان است خودرو و حمل و نقل تحقیق و تجزیه و تحلیل های موجود از طریق شورای رهبری فراست و سالیوان ، که به سازمان ها کمک می کند تا یک جریان مداوم از فرصت های رشد را برای موفقیت در آینده ای غیرقابل پیش بینی شناسایی کنند.

درباره فراست و سالیوان

بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدل های جدید تجاری و شرکت ها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت هایی برای موفقیت آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

تجزیه و تحلیل جهانی بازار الکترونیکی برق خودروهای برقی و هیبریدی ، پیش بینی تا سال 2025
ME25

تماس با رسانه:
زوزانا زوکارنین
ارتباطات شرکت
تلفن: +60192657808
پست الکترونیک: [email protected]

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

https://ww2.frost.com/