با استفاده از Panasonic ، سیستم صوتی ELS STUDIO 3D on Premium روی All-New 2021 Acura TLX راه اندازی شد

طراحی سیستم تصویر صدا

  • دوقلوی تلوردTM – پاناسونیک با افتخار معرفی Twin Telford جدید را معرفی می کندTM ساب ووفر افتخار طراح معروف پل ، توماس تلورد، این بلندگوهای گشت و گذار 13 سانتی متری در زاویه های مخالف 13.5 درجه قرار گرفته اند. این طراحی منحصر به فرد و خلاقانه به طرز چشمگیری باعث کاهش یا از بین رفتن لرزهای خارجی و از بین بردن آن شده و استحکام مکانیکی با پخش دقیق را تضمین می کند. ساب ووفرهای Twin Telford باس تحریف متمرکز و کم تحرک را ارائه می دهند که تا 20H گسترش می یابد.
  • بهترین صندلی در هر صندلی – با استفاده از معماری صدای سه گانه جلوی کابین و انتخاب کاربر چند منظوره صوتی ، می توان تصویر صوتی را برای برآورده کردن خواسته های سلیقه فردی علاقه مندان به سدان شخصی سازی کرد. حتی سرنشینان صندلی عقب نیز با استفاده از بلندگوهای درب عقب 9 سانتی متری ، دو Highline ، با صداپیشگی گسترده ای برخورد می شوند® بلندگوهای سربار ، دو محور عقب 9 سانتی متری و ساب ووفرهای Twin Telford. این سطح از عملکرد صوتی معیار جدیدی برای سدان های Acura است.

عملکرد دقیق صدا 3D کارایی صوتی

  • خط عالی® بلندگوهای فوق العاده باریک – ELS STUDIO 3D® تجربه شنوایی همهجانبه و صدای خالص را در ابعاد عمودی با بازتاب کمتر کابین ارائه می دهد و بدون زحمت تصویر صدا را در هوای متوقف می کند.
  • کنترل حرکت صوتیTM – در ابتدا برای مطابقت با نیازهای عملکرد Acura NSX ، کنترل حرکت صوتی Panasonic طراحی شده است.TM فناوری کنترل دقیق حرکت دیافراگم اسپیکر را فراهم می آورد و می تواند جزئیات Reverb خیره کننده و وضوح ابزار برجسته را فراهم کند.
  • قوی تر – سیستم TLX 2021 دارای 16 کانال ، 17 بلندگو و 710 وات است که این سیستم قدرتمندترین سیستم تاکنون برای TLX است.

Sound UX طراحی انسانی

  • ELS معتبر توسط ELS – پس از تمام طراحی فنی ، ادغام ، اندازه گیری و تنظیمات دینامیکی صدا به پایان رسید ، ELS STUDIO 3D® هنوز هم با دقت و با شدیدترین گوش ، گرمی هشت بار آزمایش شده است® مهندس و تهیه کننده برنده جایزه ، الیوت شاینر.

“این قدرتمندترین Acura TLX است و ما ELS STUDIO 3D را کاملاً مجددا تصور کرده ایم® سیستم صوتی ممتاز برای مطابقت با انتظارات علاقه مندان به سدان ” تام دان، مدیر – واحد تجاری جهانی راه حل های صوتی ، خودرو پاناسونیک. “با افزودن Twin Telford ابتکاری ما ، تصویر صدا به طرز چشمگیری بهبود یافته استTM طراحی ساب ووفر که تکمیل ساختار بدنه بسیار سفت و سخت TLX است. تیم ما همچنان از این چالش در آوردن صدای با کیفیت استودیو به تجربه صاحب Acura الهام گرفته و هدایت می شود تا سطح بی نظیری از عملکرد صوتی را بر اساس اصالت ، هنر و احساسات ارائه دهد. ”

فناوری پاناسونیک اختصاصی
به مدت 17 سال ، پاناسونیک بهترین وسیله صوتی با دقت را برای وسیله نقلیه Acura طراحی کرده است. در آن زمان ، ما چندین فن آوری اختصاصی موجود در ELS STUDIO 3D را ایجاد و ثبت کرده ایم® سیستم های صوتی ممتاز TLX شامل Telford استTM ساب ووفر ، Highline® بلندگوهای فوق العاده باریک ، کنترل حرکت آکوستیکTMمعماری میان رده 3 طرفه Front Front Cabin و بلندگوهای Super Dynamic Range (SDR) با دامنه گسترده برای از بین بردن اعوجاج.

صوتی ممتاز ELS برای اولین بار در 2004MY TLX ظاهر شد. مدل جدید Acura TLX 2021 چهارمین مدل نسل است که این سیستم منحصر به فرد و با کارایی بالا را ادغام می کند.

درباره شرکت سیستم های اتومبیل سازی پاناسونیک آمریکا
شرکت سیستمهای اتومبیل سازی پاناسونیک آمریکا یک شرکت تقسیم بندی شرکت پاناسونیک است آمریکای شمالی و یک تامین کننده پیشرو جهانی راه حل های سیستم سرگرمی و ارتباطی خودرو است. شرکت سیستمهای اتومبیل سازی پاناسونیک آمریکا به عنوان وابسته شرکت آمریکایی شمالی شرکت خودروسازی پاناسونیک فعالیت می کند که هماهنگی سیستم های جهانی خودرو و صنعتی و اجزای آن را انجام می دهد. پاناسونیک اتومبیل مقر آن است Peachtree City ، جورجیا، با عملیات فروش ، بازاریابی و مهندسی در فارمینگتون هیلز ، میشی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودرو پاناسونیک ، لطفاً به آدرس http://us.panasonic.com/automotive مراجعه کنید.

درباره Acura
Acura یک پیشرو در لوکس اتومبیل است که عملکردی با دقت و دقیق را ارائه می دهد – تعهدی به یک ظاهر طراحی شده جذاب ، کارایی بالا و مهندسی نوآورانه ، همه بر اساس پایه ای از کیفیت و قابلیت اطمینان ساخته شده است. ترکیب Acura دارای شش مدل متمایز است – سدان لوکس پریمیوم RLX ، سدان لوکس با عملکرد TLX ، سدان ورزشی ILX ، کراس اوور لوکس RDX با پنج سرنشین ، SUV کراس اوورهای هفت سرنشین Acura MDX ، Acura MDX هفت سرنشین ، پرفروش ترین زمان سه در آمریکا رده SUV لوکس ، و نسل بعدی ، سوپراسپرت NSX برق. پنج مورد از شش مدل Acura فروخته شده در آمریکای شمالی در مرکز ساخته شده اند اوهایو، با استفاده از قطعات داخلی و در سطح جهانی از جمله سدان های ورزشی لوکس ILX و TLX (کارخانه اتومبیل مریسویل) ، SUV های لوکس RDX و MDX (کارخانه East Liberty Auto) و Supercar Acura NSX ، ساخته شده است که برای سفارش در عملکرد تولید مرکز در مریسویل ، اوهایو. اطلاعات رسانه ای اضافی از جمله قیمت گذاری ، ویژگی ها و مشخصات و عکس با وضوح بالا در AcuraNews.com در دسترس است.

شرکت پاناسونیک منبع آمریکای شمالی