برادر ریچی کوین گیزنر را به عنوان مدیر ارشد استراتژی منصوب می کند

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 10 آگوست 2020 / PRNewswire / – حراج برادران ریچی (NYSE: RBA) و (TSX: RBA) (“Ritchie Bros.” یا “شرکت”) ، بزرگترین حراج صنعتی جهان و یک فروشنده پیشرو در تجهیزات استفاده شده ، از انتصاب خبر داد کوین گیزنر به عنوان مدیر ارشد استراتژی (CSO). در این نقش جدید ، Geisner مسئولیت هدایت استراتژی کلی شرکت و همچنین انجام فعالیتهای توسعه شرکتها از جمله ادغام و ادغام (M&A) و تجزیه و تحلیل داده های شرکت و قابلیت های بینش بازار را بر عهده خواهد داشت. وی به عنوان عضو کمیته اجرایی Bros. Britch خدمت خواهد کرد و گزارش را به Ann Fandozzi ، مدیرعامل ارائه می دهد.

وی گفت: “کوین دانش و مهارت های عمیقی برای رهبری استراتژی ما دارد. او دارای سابقه اثبات شده و قابلیت های استراتژیک برجسته و تجربه صنعت گسترده وی را به عنوان رهبر ایده آل برای تعیین استراتژی بلند مدت ما و ایجاد ارزش از داده ها و تجزیه و تحلیل پیشرفته یاری می کند. به مشتریان ما گفت ، ” آن فاندوززیمدیر ارشد اجرایی Ritchie Bros Auctioneers. “این یک زمان هیجان انگیز در برادران ریچی است زیرا ما فرصتی باورنکردنی داریم تا از مقیاس خود بهره ببریم و توانایی های دیجیتالی و فناوری خود را گسترش دهیم تا بتوانیم یک تجربه عالی مشتری را ارائه دهیم ، در حالی که رشد رانندگی و ایجاد ارزش بلند مدت را انجام می دهیم.”

گیزنر 30 سال تجربه به همراه دارد و در حرفه خود سمتهای مختلف رهبری از جمله اخیراً به عنوان مدیر ارشد استراتژیک بدن و شیشه Abra Auto را بر عهده داشته است. وی همچنین انواع استراتژیها و مناصب ارشد رهبری را در آمازون ، مایکروسافت و مک کینزی و شرکت برگزار کرده است. Geisner موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه هاروارد و دارای دو مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه درکسل.

گیزنر گفت: “من نمی توانستم خوشحال تر از پیوستن به بریچ ریچی در چنین زمان مهیج در تاریخ شرکت”. “با وجود اینكه از نقاط قوت زیادی برخوردار هستیم ، فرصت چشمگیری برای گسترش و نوآوری وجود دارد. من مشتاقانه منتظر هستم كه به شركت كمك كند تا رشد پایدار بلندمدت را تسریع كند و ضمن تسریع در راهبردهای دیجیتالی شركت ، به منظور ارتقاء تجربه مشتری و كاركنان”.

درباره Ritchie Bros:

برادران ریچی (NYSE و TSX: RBA) که در سال 1958 تأسیس شد ، یک شرکت مدیریت و دارایی جهانی است که به مشتریان راه حلهای نهایی تا خرید و فروش تجهیزات سنگین ، کامیون ها و سایر دارایی ها را ارائه می دهد. کانال های فروش این شرکت شامل: بخش های مختلفی از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری است. حراجی برادران ریچی، بزرگترین حراج صنعتی جهان رویدادهای حراج زنده را با قیمت گذاری آنلاین ارائه می دهد. IronPlanetیک بازار آنلاین با حراج های هفتگی برجسته و ارائه گواهینامه شرایط اختصاصی تجهیزات IronClad Assurance؛ Marketplace-E، بازار کنترل شده ای که گزینه های مختلف قیمت و زمان بندی را ارائه می دهد. ماشین، پیشرو در لیست خدمات آنلاین اینترنت تجهیزات؛ و پیمان خصوصی ریچیبا فروش خصوصی مذاکره می کنید. مجموعه این شرکت از راه حل های فروش چند کاناله نیز شامل RB Asset Solutions ، یک سیستم مدیریت دارایی پایان یافته و انتساب کامل است. Ritchie Bros. همچنین راه حلهای اختصاصی برای بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و حراج های انرژی Kruse انرژی ارائه می دهد ، به علاوه بودجه تجهیزات و لیزینگ تجهیزات از طریق خدمات مالی برادران ریچی. برای اطلاعات بیشتر در مورد Bros. Ritchie ، به این قسمت مراجعه کنید RitchieBros.com.

SOURCE Ritchie Bros. حراج

لینک های مربوطه

http://www.rbauction.com