بریجستون آمریكا رئیس جمهور جدید عملیات تایرهای بریجستون آمریكا را اعلام كرد كه آمریكای لاتین است

قانون مسئولیت همه خواهد بود آمریکای لاتین مشاغل تایرها با مسئولیت کامل P&L ، از جمله مسئولیت خط تولید برای تولید ، و به رهبری استراتژی طبقه بندی ، برنامه ریزی محصول ، برندسازی بازاریابی و ارتباطات بازاریابی در منطقه ادامه خواهند داد.

“چارلی نقش مهمی در تحولات ما داشته است آمریکای لاتین گفت: تجارت ، شکل دادن به رویکرد بازار به بازار ، راندمان رانندگی و افزایش سهم بازار ما. ” گابریل آسون، رئیس گروه ، تجارت تایر آمریكا ، بریجستون آمریكا. “تجربه گسترده بین المللی چارلی ، همراه با درک گسترده او از منطقه و تجارت ما ، او را به عنوان رهبر صحیحی در اختیار گرفت. BATO LA به مرحله بعدی توسعه ، “اضافه شده Asbun.

Rule یک بازاریابی و مدیر کل مدیریت با بیش از 25 سال تجربه کار در بازارهای بین المللی در سراسر کشور است آمریکای لاتین، ایالات متحده، آسیا، مرکزی و اروپای شرقی، خاورمیانهو آفریقا. وی در طول حرفه خود در چندین نقش محلی ، منطقه ای و جهانی در مدیریت عمومی ، بازاریابی ، فروش ، نوآوری و استراتژی خدمت کرده است.

Rule لیسانس لیسانس در امور مالی و بازاریابی بین المللی را از آن کسب کرد دانشگاه میامی.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت ، به BridgestoneAmericas.com مراجعه کنید.

درباره Bridgestone Americas، Inc:

نشویل ، تنسیمستقر در شرکت Bridgestone Americas ، Inc (BSAM) شرکت تابعه ایالات متحده شرکت Bridgestone ، بزرگترین شرکت لاستیک و لاستیک در جهان است. BSAM و شرکتهای تابعه آن طیف گسترده ای از لاستیک های Bridgestone ، Firestone و برندهای همکار را برای رفع نیازهای طیف گسترده ای از مشتریان ، اعم از مصرف کنندگان ، تولید کنندگان تجهیزات اصلی خودرو و تجاری و سایر محصولات کشاورزی ، جنگلداری و صنایع معدن BSAM همچنین مشغول بازخوانی عملیات در سراسر نیمکره غربی است و چشمه های هوا ، مواد بام و الیاف و منسوجات صنعتی را تولید می کند. BSAM همچنین بزرگترین زنجیره ای از تایرها و مراکز خدماتی در جهان را اداره می کند. این شرکت با هدایت تعهدات جهانی مسئولیت اجتماعی شرکت خود ، راه ما برای خدمت ، به بهبود شیوه زندگی ، کار ، حرکت و بازی در مردم اختصاص داده است. همه اجتماعاتی که آن را خانه می نامد

درباره عملیات تایر Bridgestone Americas آمریکای لاتین:

بریجستون قاره آمریکا حضور مستقیمی و قدرتمند را در این کشور حفظ می کند آمریکای لاتین از طریق شرکت های تابعه که عملیات تایر آمریکای لاتین را تشکیل می دهند (BATO LA) ، که بخشی از عملیات تایر Bridgestone Americas است. BATO LAاز طریق هشت شرکت تولیدی و فروش ، پنج کارخانه تولید تایر فعالیت می کند – دو فروند در آن برزیل، و یکی در هر آرژانتین، کاستاریکا، مکزیک – همراه با اثبات زمینه در Acuña ، مکزیک، و سائو پدرو ، برزیل. علاوه بر این ، از طریق Bandag do Brasil Ltda. و بندگ د مکزیک، S.A. de C.V. ، شرکت های تولیدی و بازخوانی پیش خرید مجدد لاستیک کامیون و اتوبوس.

SOURCE Bridgestone Americas، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.bridgestoneamericas.com