بلاک MEMS برای کشف تهدیدات مواد شیمیایی در بسته های حمل شده 1.7 میلیون دلار قرارداد DHS-CWMD اهدا کرد

جنوببورگ ، توده.، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – بلوک MEMS ، LLC (بلوک) توسط وزارت امنیت میهن (DHS) مقابله با سلاح های کشتار جمعی (CWMD) به دلیل تشخیص خاموش در هنگام حرکت ، مقدار کمی از مواد مخدر مانند فنتانیل را منعقد کرده است. مواد منفجره ، مواد شیمیایی جنگی (CWA) و مواد شیمیایی سمی در بسته های حمل شده به داخل و داخل ایالات متحده.

براساس این قرارداد تازه اعطا شده ، Block MEMS یک نمونه اولیه قابل ملاحظه از ردیاب شیمیایی ردیابی (TCD) ایجاد می کند تا سطوح بیرونی بسته های مواد شیمیایی ردیابی را در حالی که آنها را با سرعت عملیاتی بر روی یک تسمه نقاله منتقل می کند ، نمایش دهد. TCD قادر خواهد بود مواد شیمیایی مورد علاقه شامل مواد منفجره ، مواد افیونی ، مواد شیمیایی ، پیش سازهای ماده و داروهای دارویی را در سطح غلظت مربوطه تشخیص دهد. این برنامه با آزمایش یک سیستم عملیاتی که عملکرد در یک مرکز دولتی تعیین شده در یک محیط عملیاتی به پایان می رسد ، به اوج خود می رسد.

این تلاش باعث افزایش چشمگیر قرارداد فعلی بلوک “Standoff Illuminator برای اندازه گیری میزان جذب و انعکاس امضاهای نور مادون قرمز” (SILMARILS) خواهد شد که توسط فعالیت پروژه های تحقیقاتی پیشرفته اطلاعات و با مدیریت آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی ایالات متحده در پایگاه هوایی رایت-پترسون تأمین می شود. اوهایو. در فازهای قبلی SILMARILS ، با استفاده از لیزرهای آبشار کوانتومی اختصاصی بدون چشم (QCLs) بلوک با موفقیت توانایی تصویربرداری hyperspectral در تشخیص و نقشه برداری از مکان کمیت مواد شیمیایی در طیف گسترده ای از سطوح در مسافت ایستاده تا 25 متر علاوه بر این ، اندازه گیری می تواند در سرعت های بالا ، طی چند ثانیه انجام شود.

دکتر باچر خراجا ، SVP فناوری و مهندسی بلاک اظهار داشت: “این جایزه به رسمیت شناخته شده ای برای نوآوری های ساخته شده توسط بلاک در فناوری مبتنی بر QCL است و به ما در بهبود بهتر آن کمک خواهد کرد.”

آقای. ال وگمنرئیس جمهور بلوک افزود: “این یک فرصت عالی برای همکاری با گروه DHS CWMD برای پیشبرد ایجاد راه حل های بسیار مورد نیاز برای رفع تهدیدات ناشی از پست الکترونیکی WMD است. ما فروتنیم و هیجان زده هستیم که برای چنین مهم انتخاب شده ایم. و پروژه تأثیرگذار. ”

درباره بلاک:

بلاک MEMS و شرکت وابسته به آن Block Engineering پیشرو در تولید مواد جامد شیمیایی مبتنی بر لیزر و سیستم های تشخیص گاز برای بازارهای ایمنی ، امنیت و محیط زیست هستند. بیش از 50 سال است که بلوک با استفاده از فناوری FTIR و Quantum Cascade Laser (QCL) ابزارهای تشخیص جامد و گاز شیمیایی مادون قرمز مادون قرمز را تولید و ساخته است. راه حلهای بلوک توسط صنایع هواپیمایی و حمل و نقل ، مقامات نظارتی و گمرکی ، سازمانهای دولتی و نظامی ، امکانات و اماکن تجاری و سایر امکانات امن استفاده می شود. برنامه های کاربردی شامل غربالگری لباس ، وسایل نقلیه ، چمدان ، محموله و بسته های مواد منفجره ، مواد مخدر ، مواد شیمیایی و گازها می باشد. لطفا با ما در https://www.blockeng.com بازدید کنید.

این کار توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، مقابله با سلاح های کشتار جمعی ، تحت قرارداد اعطای رقابت (70RWMD20C00000006) پشتیبانی شده است. این حمایت یک تأیید صریح یا ضمنی از طرف دولت نیست.

تأیید شده برای انتشار عمومی توزیع نامحدود

مخاطب: ال وگمن، رئیس جمهور 508-251-3104

منبع: بلوک MEMS ، LLC

منبع بلوک MEMS ، LLC

لینک های مربوطه

https://www.blockeng.com