بند “وابسته” دومینیکا Widens تحت تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری

لندن، 6 آگوست 2020 / PRNewswire / – مشترک المنافع دومینیکا ماه گذشته تغییرات قابل توجهی در برنامه شهروندی خود توسط سرمایه گذاری (CBI) اعلام کرد. منتشر شده در روزنامه رسمی کشور در 29 ژوئیه سال 2020، مشترک المنافع شهروندی دومینیکا براساس مقررات سرمایه گذاری (اصلاحیه) ، 2020 دامنه “وابستگان” واجد شرایط افزودنیهای واجد شرایط پس از شهروندی را گسترش دهید.

خواهران و برادران 25 ساله یا کمتر می توانند در صورت برآورده شدن شرایط خاصی ، در یک برنامه شهروندی گنجانده شوند. تعریف گسترده شامل کودکان بزرگسال 18 تا 30 ساله ، فرزندان دارای معلولیت ، والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ ، همسران والدین و مادربزرگها و خواهران و برادران واجد شرایط است. متقاضی اصلی یا همسر آنها باید از وابستگان فوق الذکر بطور اساسی حمایت کند.

برای تسهیل اتحاد مجدد خانواده ، آیین نامه جدید پیش شرط لازم را برای فرزندان بزرگسالی وابسته در تحصیل تمام وقت و سن و نیازهای همسایگی والدین و مادربزرگ و مادربزرگها برداشته است. این تغییرات همچنین به شهروندان اقتصادی اجازه می دهد تا از طریق فرزندان تازه متولد شده یا فرزند خوانده خود و همچنین همسر جدید ، از شهروندی درخواست کنند. این بدان معناست که افرادی که متقاضی تابعیت دومینیکن هستند و مایل به عضویت اعضای خانواده هستند ، احتمالاً قادر به انجام چنین کاری هستند.

متقاضیان اصلی همچنین ممکن است درمورد اعضای خانواده که می توانند به عنوان وابسته واجد شرایط باشند در زمان ارائه درخواست اصلی ، پس از تابعیت اضافه کنند. علاوه بر این ، این اصلاحیه برای یک شهروند اقتصادی که مایل به اضافه کردن وابستگان از قبل موجود هستند ، یک دوره “فضل” یک ساله را فراهم می کند.

نخست وزیر دومنیکن اظهار داشت: تغییراتی که ما اعلام می کنیم بسیار هیجان انگیز است روزولت اسکریت در بیانیه مطبوعاتی اخیر دولت وی افزود: “آنها به منظور سرعت بخشیدن به اتحاد خانواده در دنیایی هستند که همبستگی و حق همه افراد بتوانند در یک محیط امن ، با ثبات و استقبال از زندگی مهمتر از همیشه باشند.”

کلیه متقاضیان اصلی و وابستگان آنها در سن 16 سال و بالاتر ابتدا باید یک روند مراقبت دقیق را پشت سر بگذارند. سه نسخه قبلی CBI Index که توسط مجله PWM Financial Times ‘منتشر شده است ، رتبه بندی شده است دومینیکا به عنوان بهترین کشور جهان برای شهروندی اقتصادی. این شرکت در صورت تصمیم به مشارکت در صندوق تنوع اقتصادی یا سرمایه گذاری در یک پروژه املاک از قبل تصویب شده ، به سرمایه گذاران اثبات شده ، امنیت و امنیت شهروندی دوم را پیشنهاد می کند.

به متقاضیان موفق تابعیت داده می شود و می توانند در این کشور زندگی یا کار کنند کارائیب کشور. آنها همچنین می توانند بدون دسترسی به ویزا یا هنگام ورود ویزا به 140 مقصد در سراسر جهان دسترسی داشته باشند.

[email protected]

www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com