بنیانگذار و رئیس اجرایی نیکولا 6،005،162 سهم به کارمندان اولیه اهدا می کند

ققنوس، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / –

  • 6،005،162 گزینه برای سهام سهام مشترک در شرکت نیکولا به کارمندان داده شده است Trevor Milton’s منابع شخصی
  • این جایزه کارمندی باعث رقیق سهام نمی شود زیرا سهام اصلی گزینه ها از منابع موجود موسس اعطا می شود
  • ارزش سهام بالقوه گزینه های اعطا شده از تاریخ 26 آگوست 2020 معادل تقریباً 233 میلیون دلار است
  • بنیانگذار این شرکت برای این جوایز گزینه سهام به کارمندان پرداخت نکرده است
  • گزینه های اعطا شده به این کارمندان اولیه تحت مقررات قفل کردن قرار دارند 30 نوامبر 2020

شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) ، یک رهبر جهانی در انتشار صفر و راه حل های زیرساختی ، اعلام کرد که بنیانگذار و رئیس اجرایی آن اخیراً 6،005،162 سهم را به عنوان بخشی از جایزه اختیاری که در دسامبر 2017 به کارمندان نیکولا در آن زمان

“وقتی برای اولین بار این شرکت را از زیرزمین من شروع کردیم ، شانس موفقیت ما بسیار پایین بود.” گفت: نیکولا بنیانگذار و رئیس اجرایی ، ترور میلتون. وی گفت: “من به آن دسته از كاركنان اولیه و جسورانه قول می دهم كه یك روز از آنها مراقبت كنم. امروز به این قول عمل می كنم و بیش از شش میلیون سهم را به كاركنان اصلی ارائه می دهم كه این شغل را گرفتند و مشاغلشان را با ایده ای طولانی ریسك كردند. آنها آن را بدست آورده اند و به من کمک کرده اند که امروز من باشم. من برای همیشه سپاسگزارم. “

در نتیجه این جایزه به کارمندان نیکولا ، کاهش در سهام منعکس شده در تعداد سهام گذاران وجود خواهد داشت. بر این اساس ، این اعطای سهام باعث رقیق سهامداران شرکت نیکولا نمی شود. برای این اعطای سهام به کارمندان ، هیچ گونه جبران خسارت از طرف شرکت به مؤسس تعلق نمی گیرد. از طریق کارمندان تحت الزامات قفل کردن قرار دارند 30 نوامبر 2020.

درباره شرکت نیکولا
شرکت نیکولا در حال تغییر صنعت حمل و نقل است. به عنوان طراح و تولید کننده وسایل نقلیه باتری با ولتاژ صفر و هیدروژن برقی ، هدایت وسایل نقلیه الکتریکی ، قطعات خودرو ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژن ، نیکولا هدایت می شود تا همانطور که می دانیم اثر اقتصادی و زیست محیطی تجارت را متحول کند. امروز. شرکت نیکولا که در سال 2015 تأسیس شد ، مقر آن مستقر است ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nikolamotor.com یا توییترnikolamotor مراجعه کنید.

بیانیه های جستجوی پیشرفته
برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، بیانیه های آینده نگر برای اهداف مقررات ایمن بندر تحت قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. اظهارات پیش رو به طور کلی با کلماتی مانند “باور” همراه است. ممکن است ، “” اراده “،” برآورد “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی ،” “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “به نظر برسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عبارات مشابهی که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهد یا بیانیه ای از موضوعات تاریخی نیست. این اظهارات مبتنی بر فرضیات مختلف است ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده یا نه ، و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت نیکولا و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات متعددی است که می تواند نتایج واقعی را از نظر بیانیه های آینده متمایز کند ، از جمله اما محدود به شرایط عمومی اقتصادی ، مالی ، حقوقی ، سیاسی و تجاری و تغییر در داخلی و خارجی نیست. بازارها اثرات بالقوه COVID-19؛ نتیجه دادرسی قضایی که نیکولا در آن حضور دارد یا ممکن است طرف شود. عدم تحقق مزایای پیش بینی شده از ترکیب تجاری اخیراً تکمیل شده. تبدیل پیش سفارشات به سفارشات لازم الاجراء؛ خطرات مربوط به فعالیت های تجاری نیکولا و زمان تعیین نقاط عطف تجاری پیش بینی شده؛ اثرات رقابت بر تجارت آینده نیکولا. در دسترس بودن سرمایه؛ و سایر خطرات مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در بیانیه قطعی پروکسی / دفترچه / اطلاعات ارائه شده توسط VectoIQ در 8 مه 2020 و اسناد دیگر پرونده های نیکولا را با SEC تشکیل می دهند. اگر هر یک از این خطرات تحقق یابد یا فرضیات ما نادرست ثابت شود ، نتایج واقعی می توانند از نظر معنادار با نتایج ناشی از این اظهارات آینده نگر متفاوت باشند. این گفته های آینده نگر فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می کنند و نیکولا بطور مشخص هرگونه تعهد برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر را رد می کند.

تماس رسانه ای:
نیکول رز، [email protected]، 602-499-4795
کالین رابر ، [email protected]، 313-207-5960

منبع شرکت نیکولا