بیانیه بازیکنان تیم در مورد تهدیدات خاموش کردن کالیفرنیا Uber and Lyft

واشنگتن، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – اتحادیه Teamsters تهدیدات Uber و Lyft را برای خاموش کردن عملیات در این کشور محکوم می کند کالیفرنیا این هفته بیش از مجمع بیل 5 (AB5) ، قانونی که وضعیت کارمندان را برای ترساندن رانندگان گسترش می دهد.

در ماه مه ، Teamsters تشویق کردند کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و وکلای شهر برای سانفرانسیسکو، لس آنجلس و سن دیگو که به Uber و Lyft شکایت کرد ، شرکت ها را به نقض بیل 5 در مجمع طبقه بندی اشتباه کارمندان خود به عنوان پیمانکار مستقل متهم کرد. Teamsters در سازماندهی مختصر مطالب در دادخواستهای دادگستری در شهر و نیز در برابر چالش حقوقی Uber برای AB5 (اولسون علیه کالیفرنیا) پیشتاز شد.

“شرم آور است که شرکت هایی وجود دارند که ترجیح می دهند کلیه کارها را متوقف کنند تا از قوانین کار تبعیت کنند. اتحادیه Teamsters با کارگران در مبارزه با سوء استفاده غیرقانونی و علیه تاکتیک های زورگویی شرکت های حریص ایستاده است.” جیم هافا، رئیس کل Teamsters.

رم آلوئز ، معاون بین الملل و رئیس شورای مشترک تیم Teamsters 7. گفت: “اقدام Uber و Lyft که اقدام فوق العاده ای برای خاموش کردن انجام می دهد ، در تاریخ سیاسی به عنوان بزرگترین حسن انتخاباتی که تاکنون برای آتش سوزی وجود داشته است ، روبرو خواهد شد.” از رانندگان کارمندان خود می توانند به کار ساعتی انعطاف پذیر ، در حالی که هنوز مزایای وضعیت کارمندان را بدست می آورند ، واقعاً همه به حرص و طمع کاهش می یابد این دو شرکت و بقیه کارفرمایان اقتصاد گیگ می خواهند از پرداخت حق بیمه اجتماعی خودداری کنند. ما به عنوان مأمور مالیات دهندگان صورتهایشان را پرداخت می کنیم. “

شرکت Uber ، Lyft و سایر شرکتهای “gig” که در آن فعالیت می کنند کالیفرنیا ریختن 100 میلیون دلار در یک کمپین برای تصویب گزاره 22 در ماه نوامبر در تلاش برای رد کردن AB5.

گفت: “تیم سازان تلاش عمده ای برای آموزش و رای گیری برای اعضای ما دارند.” رندی کاماکرئیس شورای مشترک تیم 42. “کارگران از AB5 پشتیبانی می کنند و آماده هستند تا 22 نوامبر را شکست دهند.”

طبقه بندی اشتباه به شرکتها اجازه می دهد از ارائه حمایت های اولیه کارگر شامل حداقل دستمزد ، بیمه درمانی ، تأمین اجتماعی ، جبران خسارت کارگران و موارد دیگر جلوگیری کنند. این هزینه ها به مالیات دهندگان منتقل می شود ، ایالات را از درآمد محروم می کند و شرکت های متعهد قانون را با ضرر رقابت مواجه می کند. طرح های نادرست طبقه بندی نیز از مسئولیت مالیات بر حقوق و دستمزد لازم برای حفظ سیستم های مؤثر بیمه بیکاری ، بویژه نگرانی در هنگام بروز همه گیری جهانی ، جلوگیری می کنند.

اخوان بین المللی Teamsters که در سال 1903 تأسیس شد ، 1.4 میلیون زن و مرد زحمتکش را در سراسر کشور نشان می دهد ایالات متحده، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.teamster.org مراجعه کنید. ما را در توییترTeamsters دنبال کنید و ما را در فیس بوک در www.facebook.com/teamsters “مانند” دنبال کنید.

مخاطب:
کارا دنیز، (202) 497-6610
[email protected]

SOURCE اخوان بین المللی Teamsters

لینک های مربوطه

http://www.teamster.org