بیمارستان کودکان دارای رتبه ملی ، Medline را برای تبدیل زنجیره تأمین از طریق راه حل های تدارکاتی نوآورانه انتخاب می کند

NORTHFIELD ، Ill.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – پرسنل بالینی کودکان و افراد تحت مراقبت آنها به زودی از روابط جدیدی که امروز بین Medline و بیمارستان کودکان تگزاس اعلام شده است ، خبره و گزارش جهانی ایالات متحده بهترین سازمان بیمارستان افتخاری کودکان است. چند ساله ، 140 میلیون دلار مشارکت فروشنده اصلی در افزایش بهره وری عملیاتی و بالینی در سراسر شبکه گسترده مراقبت از کودکان تگزاس ریشه دارد.

بیمارستان کودکان تگزاس ، Medline را به عنوان توزیع کننده جدید خود انتخاب کرد و با استفاده از روش جدیدی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن قابلیت های زنجیره تأمین برای پشتیبانی از مراقبت با کیفیت بالا ، استفاده کرد.

می گوید: “هیچ چیز در مراقبت های بهداشتی یک اندازه با همه مناسب نیست ، به خصوص در هنگام کار با جمعیت کودکان.” برایان آدکوک، معاون رئيس جمهور از فروش شرکت ها ، Medline. “پس از وقت گذاشتن برای درک عمیق موانع آنها و جایی که سازمان می خواست به آنجا برود ، ما اکنون در مسیر شخصی سازی و اجرای برنامه ای هستیم که باعث تقویت بیمارستان کودکان تگزاس امروز و بعد از آن می شود.”

با مراجعه به https://www.medline.com/pages/supply-chain ، بدانید که چگونه Medline راه حل های خیاط Medline را در کل مراقبت های خود به عنوان تولید کننده و توزیع کننده می آموزد.

درباره مدلاین
Medline یک شرکت مراقبت های بهداشتی است: تولید کننده ، توزیع کننده و ارائه دهنده راه حل های متمرکز بر بهبود عملکرد کلی عملکرد مراقبت های بهداشتی. Medline با بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی کشور و امکانات مستقل در سراسر مراقبت های ویژه برای تأمین منابع بالینی و زنجیره تأمین مورد نیاز برای زنده ماندن مالی طولانی مدت در ارائه خدمات با کیفیت بالا همکاری می کند. Medline با وسعت یکی از بزرگترین شرکت های کشور و چابک بودن یک تجارت خانوادگی ، قادر است در درازمدت روی مشتریان خود سرمایه گذاری کند و به سرعت با راه حل های سفارشی پاسخ دهد. دفتر مرکزی در نورثفیلد ، ایل.، Medline دارای 26،000 کارمند در سراسر جهان ، ناوگان تقریباً 1000 کامیون است و در بیش از 90 کشور جهان تجارت انجام می دهد. درباره Medline در www.medline.com بیشتر بدانید.

فیس بوک
توییتر
لینکدین
YouTube

SOURCE Medline

لینک های مربوطه

https://www.medline.com