تریلرهای الماس C تأییدکننده تجهیزات معامله گر ، معامله گر کامیون تجاری

MT دلپذیر ، تگزاس، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – تریلر الماس C، تولید کننده اصلی تریلرهای سبک و سنگین ، امروز اعلام کرد که آنها با Trader Interactive’s تأیید و همکاری می کنند معامله گر تجهیزات و معامله گر کامیون تجاری، پیشرو بازارهای آنلاین برای خرید و فروش موجودی تجاری ، از جمله تریلر. مشارکت جدید فروشندگان الماس C را برای دسترسی به مجموعه تجهیزات معامله گر و تجارت کامیون بازرگانی از پیشنهادات بازاریابی دیجیتال با نرخ های ویژه فراهم می کند ، و نمایندگی های الماس C را قادر می سازد تا در معرض دید موجودی ها و نفوذ در بازار برای تریلرهای فروش خود را بهینه کنند.

در مجموع ، تجهیزات معامله گر و تجارت کامیون معامله گر بزرگترین مخاطبان تریلر در کشور را دارند ، به طور متوسط ​​354000 بازدید کننده منحصر به فرد که 790،000 جستجو تریلر را هر ماه انجام می دهند. TraderTraxx ، با دسترسی به موجودی اختصاصی و پلت فرم مدیریت سرب ، TraderTraxx ، فروشندگان با اشتراک Trader می توانند موجودی خود را مدیریت کنند ، مسیرهای پیگیری را انجام داده و به بینشهای منحصر به فرد مصرف کننده و بازار دسترسی پیدا کنند. تجهیزات معامله گر و تجارت کامیون معامله گر همچنین خدمات ایجاد و نگهداری وب سایت را برای نمایندگی هایی که می خواهند یک وب سایت نمایندگی اختصاصی داشته باشند ارائه می دهند.

وی گفت: “ما متعهد هستیم که خریداران و فروشندگان را در بازارهای خود گرد هم آوریم.” جان رینسکا، مدیر توسعه تجارت در Trader Interactive. “Partnering Equipment Trader and Commercial Truck Trader با نمایندگی های الماس C به ما امکان می دهد تا به آنها دسترسی مخاطبان بی نظیر تریلر خود را فراهم کنیم ، ضمن اینکه اطمینان می دهد که ما به طور مداوم موجودی تریلر مربوط به تقاضای مربوطه را برای بازدید کنندگان سایتهای خود نمایش می دهیم.”

با این همکاری ، فروشندگان Diamond C قادر خواهند بود از پس انداز چشمگیر در بسته های لیست تجهیزات معامله گر و تجارت کامیون ، و همچنین انگیزه قابل توجه برای بسته وب سایت نمایندگی Trader استفاده کنند. اخیراً یک مطالعه مقدماتی در بازارها مبلغ 335٪ بازده سرمایه گذاری را برای مشارکت نمایندگان شرکت الماس C ایجاد کرده است.

وی گفت: “ما نتایج اثبات شده و چشمگیری را از تجهیزات معامله گر و تجارت کامیون معامله گر مشاهده کرده ایم ، که منجر به تایید لیست لیست آنها و بسته های وب سایت برای فروش تریلرهای ما شده است.” یعقوب خرچنگ، معاون رئیس جمهور از فروش و بازاریابی در تریلرهای الماس C. “از طریق این مشارکت جدید ، نمایندگی های ما می توانند به پس انداز قابل توجهی دسترسی پیدا کنند که به آنها امکان دسترسی به مخاطبان خریدار با انگیزه Trader Interactive را می دهد و درنهایت منجر به تولید بیشتر و بسته شدن فروش بیشتر می شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این همکاری جدید ، از طریق ایمیل ایمیل کنید [email protected].

درباره تریلرهای الماس C
Diamond C Trailers یک شرکت متعلق به خانواده است که براساس اخلاق سنتی خانواده از جمله صداقت ، احترام ، فروتنی و یکپارچگی خالص فعالیت می کند. الماس C از تریلرهای قدرتمند و کاملی برخوردار است ، از مدلهای مناسب برای تجهیزات حمل و نقل اتومبیل ، کلیه تجهیزات تا تجهیزات سنگین تر ، وسایل نقلیه و تریلرها. تریلرها از طریق شبکه گسترده ای از تقریبا 200 شریک فروش الماس C توزیع می شوند که به طور استراتژیک در سراسر کشور قرار دارند آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، به www.DiamondC.com مراجعه کنید.

درباره Trader Interactive
Trader Interactive خریداران و فروشندگان را در بخش های قدرت ، وسایل تفریحی ، وسایل نقلیه تجاری و صنایع سنگین از طریق سبد گسترده بازارهایی که به 9 میلیون بازدیدکننده ماهانه بی نظیر وصل می کند ، متصل می کند. مارک های این شرکت که توسط خانواده های مشهور تجاری “Trader” به چندین دهه باز می گردد ، شامل بازارهای وسایل نقلیه شیوه زندگی Cycle Trader ، RV Trader ، ATV Trader ، PWC Trader ، Snowmobile Trader ، Aero Trader و Trade-A-Plane می شوند. به عنوان بازار وسایل نقلیه تجاری ، کامیون معامله گر تجاری ، تجهیزات معامله گر ، NextTruck ، سنگ و خاک و Tradequip. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.TraderInteractive.com مراجعه نمایید.

SOURCE Trader Interactive، LLC

لینک های مربوطه

www.traderinteractive.com