توچال محبوب Midwest با ویلاهای خصوصی دوباره بازگشایی می شود ، اماکن آماده برای پذیرایی از میهمانان برای تفریح ​​و تعطیلات اجتماعی دور

وی گفت: “ما مقصد اصلی تعطیلات” اجتماعی از راه دور “هستیم.” کالین سندرسونمدیر فروش و بازاریابی “میهمانان Eagle Ridge Resort & Spa دارای مایل طبیعت برای پیاده روی ، دوچرخه ، گلف ، ماهی ، خط زیپ ، کایاک ، قایق رانی ، اسب سواری و حتی سوار بادکنک هوای گرم هستند. می توانند از رستوران های ما پیتزا یا هر چیزی سفارش دهند. ، و از نگرانی در مورد تماس با دیگران ، لذت بردن از فضای عالی خارج از منزل لذت ببرید. “

علاوه بر خانه های خصوصی ، میهمانان Eagle Ridge Resort & Spa همچنین می توانند در مسافرخانه بمانند و همچنین از طیف گسترده ای از گزینه های غذاخوری در فضای باز استفاده کنند. رستوران Highlands و Lounge 289 که به تازگی تکمیل شده اند هر دو هفت روز در هفته هستند و دارای یک عرشه طناب دار است که دارای صندلی های 45 می باشد. مشرف به 10 بزرگراه 10 و 18 رنگ سبز زمین برتر زمین گلف ، عرشه همچنین منظره ای پانوراما از گالنا را در اختیار شما قرار می دهد. . سالن 289 دارای اتاق استراحت بالا و پایین با چهار درب گاراژ شیشه ای است که می تواند برای استراحت و ناهار خوری Al fresco باز شود.

بسته های روز تابستان و روز کارگر
بسته زمان خانواده. این اقامتگاه در حالی که از تمام فعالیت های تفریحی لذت می برد ، تغییراتی در مناظر به خانواده ها می دهد تا بتوانند در خانه یا ویلا در کنار هم بمانند. بسته خانواده زمان شامل موارد زیر است:

  • اقامت برای سه شب و چهار روز
  • 70 دلار برای استفاده در هر نقطه در رفت و آمد مکرر
  • یک پیتزا و نوشابه بزرگ خانوادگی

عاشقانه برای دو بسته. استراحت این زوج شامل اقامت یک یا دو شب است. میهمانان به شکلات و گل سرخ بلند و همچنین یک بطری شامپاین خنک می آیند. این بسته همچنین شامل صبحانه در اتاق و شام است.

بسته های گلف. Eagle Ridge Resort & Spa با داشتن 63 سوراخ وسایل نقلیه خود ، بیش از چهار دوره گلف برنده جایزه ، بسته هایی را برای گلف بازان جدی و همچنین خانواده ها ارائه می دهد. یکی از محبوب ترین آنها ، بسته بندی گلف نامحدود 2020 است که شامل اقامتی برای دو شب و گلف نامحدود رزرو شده در روز بازی می باشد. بسته های دیگر برای گروه های دوست و خانواده ایده آل است ، و کودکان 17 و بالاتر همیشه رایگان بازی می کنند. کارکنان به خوبی آماده شده اند تا کلیه قوانین گلف را در مسافت اجتماعی مطابق با ایالتی که در اختیار دارند قرار دهند ایلینویز.

فعالیتهای تفریحی
زوج ها و خانواده ها می توانند از تعدادی تفریحی تفریحی در املاک ، از جمله غرق شدن در استخر ، اسب سواری در مرکز سوارکاری Shenandoah ، آستر پستی در Long Hollow Canopy Tours ، تماشای پرندگان ، بادکنک ، قایقرانی و ماهیگیری ، پیاده روی لذت ببرند. دوچرخه سواری و خیلی موارد دیگر Stonedrift Spa نیز برای استفاده ایمن از مهمانان باز و در دسترس است.

کلیه فعالیت ها ، بسته ها و اتاق ها را می توان در www.eagleridge.com مشاهده کرد ، یا مهمانان می توانند با تماس با (سؤال) از طریق سؤال تماس بگیرند یا با تلفن (800) 892-2269 رزرو کنند.

درباره Eagle Ridge Resort & Spa
Eagle Ridge Resort & Spa در 150 مایلی غرب از آن واقع شده است شیکاگو در منطقه گالنا ، یک منطقه تفریحی ، مسکونی و رفت و آمد مکرر 6.800 هکتاری در فاصله شش مایلی جنوب شرقی شهر تاریخی شهر گالنا ، ایل. زمین های تفریحی شامل 63 سوراخ در چهار زمین گلف برنده جایزه و اقامتگاه هایی است که از اتاق های عجیب و غریب هتل تا بیش از 200 ویلا و خانه های مجزا در آن قرار دارد. از دیگر ویژگی های این هتل می توان به رستوران ها ، اسپا آرام Stonedrift و انتخابی باورنکردنی از فعالیت های در فضای باز از جمله مایل دوچرخه سواری ، پیاده روی و پیاده روی با اسب و همچنین تنیس ، دوچرخه سواری با بادکنک ، قایقرانی و ماهیگیری در دریاچه جالب 225 هکتار گالنا اشاره کرد. برای رزرو یا اطلاعات بیشتر با شماره (800) 892-2269 تماس بگیرید یا به www.eagleridge.com مراجعه کنید.

Eagle Ridge Resort & Spa
درایو Eagle Ridge 444
گالنا ، ایلین 61036
800.892.2269
www.eagleridge.com

تماس رسانه ای
بث استراوتز
[email protected]

SOURCE Eagle Ridge Resort & Spa

لینک های مربوطه

www.eagleridge.com