جوایز تیم های اقیانوس با دینامیک در زمینه خدمات مهندسی برای حمایت از توسعه سیستم فرود قمری انسان برای ناسا

هوستون، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – Oceaneering International، Inc. (NYSE: OII) امروز اعلام کرد مشاغل سیستم های فضایی خود توسط Dynetics، Inc. (Dynetics) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Leidos ، با هدف انعقاد مؤلفه های مهم برای ارائه Dynetics منعقد شده است. به سیستم های فرود انسانی (NASA) هواپیمایی هوانوردی و مدیریت ملی (HLS) برای برنامه Artemis.

دامنه کار Oceaneering شامل مهندسی سیستم خدمه برای پشتیبانی از طرح داخلی ماژول خدمه Dynetics HLS از جمله ادغام لباس فضایی جدید ناسا ، واحد تحرک اکتشافی جابجایی (xEMU) و سیستم های پشتیبانی xEMU است. این زمینه همچنین شامل ارائه طرح های اولیه برای سخت افزارهای منتخب خدمه ، سخت افزارهای پشتیبانی از زندگی و سیستمهای حرارتی و همچنین هدایت برنامه آموزش خدمه فضانوردان Dynetics HLS می باشد.

دینامیک به عنوان یکی از سه تیم انتخاب شده برای طراحی و رقابت در ساخت سیستم فرود قمری انسان نامگذاری شد تا زن سال اول و مرد بعدی را تا سال 2024 به سطح قمری بردارد.

راد لارسونمدیر ارشد اجرایی Oceaneering گفت: “ما از اعتماد Dynetics به توانایی خود در ارائه راه حل های خلاقانه برای سیستم فرود انسان Dynetics قدردانی می کنیم. این جایزه از تجربه گسترده و قابل اعتماد Oceaneering در تهیه سیستم های پرواز فضایی انسانی و ابزارهای پشتیبانی از ناسا و برنامه های بلندپروازانه دینامیک. “

Oceaneering ارائه دهنده جهانی خدمات و محصولات مهندسی شده است ، و در درجه اول به صنعت انرژی فراساحلی است. Oceaneering با استفاده از تخصص فناوری کاربردی خود در خدمت صنایع دفاعی ، هوافضا و سرگرمی نیز هست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Oceaneering ، به www.oceaneering.com مراجعه کنید.

مخاطب:
مارک پترسون
معاون رئیس جمهور ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذار
Oceaneering International، Inc.
713-329-4507
[email protected]

SOURCE Oceaneering International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.oceaneering.com