جورج بورسیه جورج میسون جایزه

کوهن به شدت از روابط ابل با محیط دانشگاهی احساس می کند و فراتر از سکوی متعارف برای استخدام ، ارزش عظیمی را می بیند. کوهن می گوید: “ارتباط با محیط دانشگاهی یادآوری خوبی برای ما است که ما باید به عنوان یک شرکت آموزگار بمانیم.” “برقراری ارتباط با انرژی و ایده های نسل بعدی به نوعی بیمه منسوخ برای ما است.”

Tep دریافت کننده بورس تحصیلی از تلاش شرکت در حال حرکت برای برقراری ارتباط با دانشجویان بسیار تعریف کننده بود و از فرصتی برای تعامل با اعضای جامعه تجاری قدردانی می کرد. تپ می گوید: “این یک روش خوب برای برجسته سازی دستاوردهای دانشگاهی من بوده است.” “و تمام تجربه مرا به دنبال کاری که Able به عنوان یک شرکت انجام می دهد رها کرده است.”

پروفسور GMU Vadakkepatt توسط دانشجوی سابق دانشکده بازرگانی به Able معرفی شد و تحت تأثیر تیم رهبری این شرکت قرار گرفت. واداكپات می گوید: “ما از حمایت ابی برای دانش آموزان خود قدردانی می كنیم و مشتاقانه در آینده همکاری های بیشتری با دانشكده بازرگانی داشته باشیم.”

قادر قادر است دانشگاه جورج میسون خدمات شغلی به عنوان یکی دیگر از روشهای ماندگار شدن با نسل بعدی متخصصان جوان. مدیر منابع انسانی در سالن Able Angie با این مرکز همکاری کرده است تا برای دانشجویان خود که مایل به مهارت های مصاحبه خود هستند ، مصاحبه های مسخره ارائه دهد. او می گوید: “این یک فرصت عالی برای دانشجویان است تا مهارت های خود را بچینند ، اما همچنین به ما این بینش را می بخشد که بین این افراد متقاضی آینده شغلی به چه چیزهایی علاقه دارند و چه اهمیتی برای آنها دارد.”

حمایت مالی نمایشگاه های شغلی دانشگاه در گذشته روش دیگری بود که Able توانسته است با دانشجویان ارتباط برقرار کند و به دلیل شیوع COVID-19 این شرکت مشتاقانه منتظر شرکت در یک نمایشگاه شغلی مجازی در اواخر این ماه است. Able با این مرکز همکاری می کند تا دانش آموزان از فرصتهای شغلی و کارآموزی های موجود در شرکت و همچنین از طریق پلتفرم مرکز حرفه ای Handshake Center آگاهی داشته باشند.

رابطه با دانشگاه جورج میسون سالها طول کشید و ساخت آن قادر است افتخار کند از راههای مختلفی که امکان تهیه شرکت خود را در اختیار دانشجویان قرار داده است.

مدیرعامل قادر جو سینگلتون قاطعانه به مأموریت دستیابی دانشگاهی اعتقاد دارد و خوشحالم که از ارائه سومین بورسیه دانشگاهی که در این پاییز به آنها اعطا می شود ، خوشحالم جورج میسون. Singleton می گوید: “ما مطمئناً می دانیم كه دانشكده یك تلاش گران است و ما سپاسگزاریم كه توانسته ایم به شما كمك كنیم.” “اما من همچنین قاطعانه معتقدم که ما در اینجا منافع واقعی هستیم. قرار گرفتن در معرض نیروی کار نسل بعدی و ایده هایی که آنها در مورد آنها نشان خواهند داد ، بی ارزش است.”

وب سایت ما را در اینجا ببینید www.ablemoving.com

ما را در توییتر دنبال کنید ablemovinginc

مانند ما در فیس بوکAblemovingVA

منبع در حال حرکت و ذخیره سازی

لینک های مربوطه

http://www.ablemoving.com