جیکوبز در چارچوب خدمات حرفه ای لندن برای حمل و نقل منصوب شد

دالاس، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – جیکوبز (NYSE: J) برای حمل و نقل منصوب شده است لندن(TfL) چارچوب خدمات حرفه ای را در تعداد زیادی مورد از جمله پروژه ، برنامه و مدیریت نمونه کارها ، مدیریت پرونده های تجاری و مشاوره ناب ناب تجدید کرد. TfL یک سازمان حمل و نقل یکپارچه است که وظیفه بهره برداری از شبکه حمل و نقل عمومی و جاده های اصلی را در اختیار دارد لندن.

TfL تخمین می زند که این چارچوب برای حداکثر دوره چهار ساله و بلافاصله بسیج قرارداد فعالیت خواهد کرد. این قرارداد کل سازمان TfL ، اداره بزرگ لندن و لندن مقامات Borough برای دستیابی به پشتیبانی مشاوره معاصر برای کارآیی و کارآیی بیشتر در ارائه پروژه و برنامه.

“TfL نقش مهمی در نگه داشتن دارد لندن جاکوبز گفت: مردم و مکانهای راه حل اروپا ، خاورمیانه معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد آفریقا دونالد موریسون. “از طریق این چارچوب ما مشتاقانه منتظر پشتیبانی خود از TfL در دستیابی به اهداف آن و ایجاد سبد پشتیبانی فعلی خود هستیم که شامل پروژه های اصلی در حال تغییر شهر مانند برنامه دسترسی آزاد و دسترسی به عمق لوله های عمیق است.”

این چارچوب در زمان مهمی به دست می آید که TfL در حال برنامه ریزی بلندپروازانه فضای Streetspace خود است لندن، به منظور ایجاد سطح حتی بیشتر سفرهای پایدار در سطح شهر ، ضمن ارائه پروژه های بزرگ زیرساختی مانند Crossrail ، طراحی شده است.

جیکوبز پشتیبانی گسترده ای را برای TfL انجام می دهد ، از جمله بررسی اثرات زیست محیطی ، بهداشتی ، برابری ، اقتصادی و اقتصادی لندن ULEZ پیش از آغاز سال گذشته و از طریق Project Edmond که در آن چگونگی درک بهتر جریان و رفتار جمعیت از طریق شبکه حمل و نقل برای هدایت تصمیم گیری پایدار و سرمایه گذاری حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفت.

جاناتان پاتریکمدیر ارشد تدارکات حمل و نقل برای لندن گفت: “به دنبال خرید رقابتی OJEU ، ما اکنون داوطلبان موفق چارچوب خدمات مشاوره مدیریت پروژه و برنامه خود را تأیید کرده ایم. این به ما اجازه می دهد در صورت نیاز به خدمات مدیریت پروژه و برنامه ، از کسانی که در این چارچوب استفاده می کنند استفاده کنیم و نمونه مثبتی از سرمایه گذاری است. که در لندن حمایت از اقتصاد وسیع تر ایالات متحده. “

در جیکوبز امروز به چالش کشیده ایم که با حل کردن بحرانی ترین مشکلات جهان برای شهرهای پررونق ، محیط های انعطاف پذیر ، نتایج مهم بحرانی ، پیشرفت عملیاتی ، کشف علمی و تولید برش ، تبدیل ایده های انتزاعی به واقعیت هایی که دنیا را تبدیل می کند ، دوباره اختراع کنیم. برای خوب با 13 میلیارد دلار در درآمد و نیروی استعدادی بیش از 55000 ، جاکوبز طیف کاملی از خدمات حرفه ای از جمله مشاوره ، فنی ، علمی و تحویل پروژه را برای دولت و بخش خصوصی ارائه می دهد. به jacobs.com مراجعه کرده و با جیکوبز در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و توییتر.

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر را تشکیل می دهند ، زیرا این اصطلاح در بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تعریف شده است و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و جمله هایی از این قرار است. توسط بندر امن ارائه شده توسط همان تحت پوشش قرار گیرد. اظهارات ارائه شده در این نسخه که مبتنی بر واقعیت تاریخی نیستند ، جملات آینده نگر هستند. ما این بیانیه های آینده نگر را بر اساس برآوردها و انتظارات فعلی مدیریت و همچنین داده های رقابتی ، مالی و اقتصادی موجود قرار می دهیم. با این حال ، اظهارات رو به جلو ، ذاتاً نامشخص است. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج تجارت از نظر اقتصادی با اظهارات آینده نگرانه ما متفاوت باشد ، از جمله ، اما محدود به آن ، تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 و واکنش مرتبط دولتها بر شرایط بازار جهانی و منطقه ای و موارد دیگر نیست. تجارت شرکت برای توضیحات در مورد برخی عوامل اضافی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشند ، به گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال منتهی مراجعه کنید. 27 سپتامبر 2019، و به ویژه مباحث موجود در مورد 1 – تجارت؛ مورد 1A – عوامل خطر؛ مورد 3 – مراحل قانونی؛ و مورد 7 – بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات و گزارش فصلنامه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 26 ژوئن سال 2020، و به ویژه مباحث موجود در قسمت اول ، مورد 2 – بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات. قسمت دوم ، مورد 1 – مراحل قانونی؛ و قسمت دوم ، مورد 1A – عوامل خطر ، و همچنین پرونده های دیگر شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این شرکت وظیفه ندارد تا پس از تاریخ انتشار این مطبوعات ، مطابق با نتایج واقعی ، هیچكدام از اظهارات آینده نگر را به روز كند ، مگر آنكه طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای سوالات مربوط به مطبوعات / رسانه ها:
جرقه کری
214.583.8433

منبع Jacobs

لینک های مربوطه

http://www.jacobs.com