حمل و نقل ZUUM مبلغ 12.58 میلیون دلار بودجه بذر برای راه اندازی اولین پلت فرم فوق العاده لجستیکی افزایش می دهد

ایروین ، کالیفرنیا.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – ZUUM بطور خودکار حمل و نقل را برای ارسال کنندگان ، کارگزاران ، حامل ها و رانندگان در یک سکوی جهانی انجام می دهد.

ما از سرمایه گذارانی که دیدگاه خود را با ما در میان می گذارند و الهام گرفته می شویم ، شامل Estes Express Lines ، BNSF Logistics ، Plug and Play Ventures ، Logifruit از اسپانیا، Estes Forwarding ، SAIC Ventures و Holman Growth Ventures ، “ ایالت ها مصطفی عزیزیمدیر عامل شرکت ZUUM Transport، Inc.

از زمان تأسیس در سال 2016 ، ZUUM رشد پیدا کرده است و برای بیش از 235 باربری از جمله چندین شرکت Fortune 500 هزاران بار در ماه تحویل می دهد. حمل و نقل در یک سکوی تدارکاتی یکپارچه رزرو شده است و حمل و نقل را با حاملان از پیش تعیین شده تطبیق می دهد. مناقصه خودکار ، اعزام ، پیگیری و ردیابی ، اتوماسیون گردش کار ، مدیریت اسناد دیجیتال ، حسابداری و گزارش ها و تجزیه و تحلیل های پیش بینی به حداکثر بهره وری کمک می کند. ZUUM جامع ترین راه حل موجود در بازار را تا به امروز و اولین نرم افزار دیجیتال بروکر در جعبه ارائه می دهد.

“ما به دلیل مجموعه چابک و جامع فناوری که آنها توسعه داده اند روی ZUUM سرمایه گذاری کرده ایم. ما تقاضای شدیدی را از حمل بارها ، دلالان و شرکتهای حمل و نقل در سراسر جهان پیش بینی می کنیم. ” می گوید پت مارتین، فروش شرکت و برنامه ریزی استراتژیک VP ، خطوط Estes Express (بزرگترین شرکت حمل و نقل باری خصوصی در آمریکای شمالی)

بار خودکار

در سال 2016 ، مدیر عامل و موسس ، مصطفی عزیزی، و COO و بنیانگذار ، مت طباطبایی، نیاز فوری به بهره وری بیشتر در این کشور را شناسایی کرد 800 میلیارد صنعت حمل و نقل فرآیندهای تکه تکه شده ، نرم افزار میراث ، مدل های درآمد ناپایدار و عدم شفافیت باعث کاهش سود و عملکرد همه شرکت کنندگان در صنعت حمل و نقل می شوند. برای بیش از 20،000 دلال حمل و نقل در ایالات متحده ، راه حل کارگزار دیجیتال در جعبه مسائل مقیاس پذیری را حل می کند. ZUUM با اجازه دادن کارگزاران به هر اندازه و دیجیتالی کردن و خودکار کردن ، بهره وری کارگزار را بیش از 40٪ افزایش می دهد.

نخستین منطق SUPER PLATFORM

امروز ، ZUUM با اتوماسیون حمل و نقل در سطح کشور ، کارآیی را ارائه می دهد. بازار حمل و نقل دیجیتال ، TMS حمل و نقل ، نرم افزار کارگزار ، شرکت TMS حامل و برنامه درایور هستند همه در یک سوپر پلت فرم لجستیک متصل هستند. باربری ها به نقل قول های فوری بارگیری می کنند و بار واقعی را در زمان واقعی به دست می آورند. کارگزاران پوشش بار را تسریع می کنند و اعلان های مشتری را خودکار می کنند. شرکت های حمل و نقل کمیسیون های شفاف ، بارهای سودآور و بهینه سازی مسیر را دریافت می کنند. ZUUM با کاهش انتشار کربن ، حمل و نقل را با اطمینان کمتری با هزینه کمتری برای حمل و نقل و سود بیشتر برای حمل کنندگان تحویل می دهد.

“ما هزینه حمل و نقل را کاهش می دهیم و سطح خدمات را برای حمل کنندگان بهبود می دهیم. نرم افزار ما خرابی های بار را به حداقل می رساند و رضایت مشتری را برای کارگزاران افزایش می دهد. ما مایل های خالی را کاهش می دهیم و سودآوری را برای حامل ها به حداکثر می رسانیم. بعد از گذشت تنها 4 سال از کار ، حمل و نقل ، کارگزاران ، حامل ها و رانندگان از. ما در سراسر کشور روی ZUUM حساب می کنیم. ما مفتخریم که حمل و نقل آنها را به صورت خودکار امروز انجام دادیم و به ساخت فناوری ادامه خواهیم داد که مهمترین چالش ها در تدارکات را حل می کند. “ می گوید مت طباطبایی، COO حمل و نقل ZUUM ، Inc.

درباره حمل و نقل ZUUM

حمل و نقل ZUUM ، Inc یک راه اندازی با سرعت بالا در حال رشد فناوری است 1.2 تریلیون دلار صنعت لجستیک. چشم انداز آنها بهینه سازی تدارکات و ساده سازی زنجیره های عرضه در سطح جهان بر روی یک سیستم عامل فوق العاده کارآمد ، خودکار و آسان برای استفاده است. ZUUM یک بازار حمل و نقل دیجیتال را با یک TMS حمل کننده ، نرم افزار کارگزار ، TMS حامل و برنامه درایور ترکیب می کند.

ZUUM – خودکار حمل و نقل خود را A

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به zuumapp.com مراجعه کنید

اطلاعات تماس:

ژان کلود Eenshuistra
تلفن: 3109636822
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

zuum-transport.png
حمل و نقل زوم

لینک های مربوطه

حمل و نقل خلاء LinkedIn

حمل و نقل زوم توییتر

SOURCE ZUUM حمل و نقل

لینک های مربوطه

https://zuumapp.com/