خدمات حمل و نقل شاتل خود رانندگی برای حمل و نقل شهروندان سالخورده و مجهز به بیمارستان دیترویت راه اندازی شد

استقرار – مشارکت بین Navya ، NextEnergy ، Bestmile ، Bankstar Bank ، IXR Mobility و AARP و همچنین DTE و میشیگان دفتر تحرک و برق آینده PlanetM – با هدف تقویت دسترسی برای ساکنان دو جامعه ، مرکز ارشد Brush Park Manor و Homes Brewster، از طریق استفاده از شاتل خود رانندگی که دارای یک رمپ ویلچر سازگار با ADA است که توسط BraunAbility ساخته شده است. با این ادغام ها ، این سرویس انتظار دارد که مشکلی را که بسیاری از ساکنان هر جامعه با تلاش برای تأمین حمل و نقل مطمئن به ملاقات پزشکان و سایر نیازهای ضروری یا مهم دارند ، حل کند.

این عملیات ، نتیجه اعطای کمک هزینه تحرک سالانه PlanetM 2019 به ناویا برای استقرار یک شاتل paratransit پیشرو در صنعت ، خودکار ، قابل دستیابی در شهر دیترویت (https://www.planetm.com/press-releases/2019/05/five-startups-launching-pilots-addressing-mobility-challenges-in-michigan-planetm-adds-testing-facility-partners/) ، قصد دارد تا بتواند در پرداختن به بحرانی ترین تحرکات ، دسترسی و مشکلات حمل و نقل امروز ، از جمله کاهش احتقان و ایمنی پیشرفته عابر پیاده و جاده ای ، مؤثر باشد.

Trevor Pawl ، ایالت می گوید: “ما یک فرصت و یک مسئولیت داریم که از اکوسیستم و منابع تحریک قدرتمند کشورمان استفاده کنیم تا راه حل های حمل و نقل در آینده بهتر به جامعه های ما کمک کنند.” میشیگان مدیر ارشد تحرک. وی گفت: “از طریق فضای بسیار مشارکتی دولت ما بین بخش های دولتی و خصوصی ، ما می توانیم از فن آوری های نسل بعدی استفاده کنیم تا آینده ای را ایجاد کنیم که خدمات تحرک ایمن تر و فراگیرتری را برای ساکنانی که در جوامع ما زندگی ، کار و بازی می کنند از جمله دسترسی ، در اولویت قرار دهد. به شهروندان سالخورده و افراد محروم مفتخریم. ما مفتخریم که در زمینه پشتیبانی از پروژه های مرتبط با تحرک که دارای تأثیر معنی داری هستند و کیفیت زندگی بهتری را برای ساکنان خود ایجاد می کنیم با همکاران خود مانند Navya همکاری کنیم. “

“ناویا از همکاری با شرکای ما در NextEnergy ، PlanetM و موارد دیگر برای ارائه نوعی افزایش ورود به حمل و نقل به دو نفر از این کار هیجان زده است. دیترویت جریمه ریگود ، مدیر عامل شرکت Navya گفت: “این مسیر و آنهایی که در تلاش هستند تا بیشترین کمک را بکنند ، همراه با ماهیت در دسترس این سرویس که دارای یک سطح شیب دار ویلچر سازگار با ADA است که توسط رهبر بازار BraunAbility ساخته شده است. بنیاد ایده آل برای برجسته کردن چگونگی وسایل نقلیه خود رانندگی می تواند یک راه حل در صورت تقاضا برای نیازهای حمل و نقل ما ارائه دهد که هرگز از قوانین آن منحرف نمی شود. “

راه افتادن اواسط اوت سال 2020، یک شاتل Navya Autonom® com در امتداد یک مسیر 1.31 مایل از پیش برنامه ریزی شده ، با یک اپراتور ایمنی در هیئت مدیره نظارت بر وسیله نقلیه ، که توسط IXR Mobility ارائه شده است ، شروع به کار کرد. در حالی که شاتل تلاش می کند تا حداکثر توانایی خود در استقلال را داشته باشد ، سرنشین هواپیما در طی این عملیات به اهداف زیادی برای ایمنی خدمت می کند که ایمنی را در اولویت قرار می دهد از جمله آموزش مسافران به فناوری شاتل و کمک به مسافران در شبانه روزی و مسافرت. این عملیات برای “اعتماد به نفس در تحرک خودمختار و اتصال حمل و نقل های محروم ، سالمندان و افراد دارای معلولیت به مراقبت های بهداشتی ، بازار کشاورزان محلی و بازدید از داروخانه ها هنگام سوار شدن در شاتل خودران رانندگی” بسیار مهم است. ” ری اسمیت، مالک IXR تحرک و گنجاندن تحرک.

این شاتل از دوشنبه تا جمعه اجرا می شود و به ساکنان مرکز ارشد بروش پارک و Homes Brewster در ساعات 09:00 و 5:00 بعد از ظهر ESTو از طریق آن فعالیت خواهد کرد اواسط اکتبر سال 2020. سرویس شاتل برای عموم بسته شده است و منحصراً برای ساکنان هر جامعه باز است.

“Brush Park Manor فرصتی را برای شرکت در چنین خدمتی نوآورانه برای سالمندان ما تحسین می کند. با توجه به اینکه حمل و نقل یکی از دشوارترین چالش های سالمندان است ، این سرویس به آنها اطمینان می دهد که از مصلحت ، کارایی و ایمنی برای دسترسی به حمل و نقل مطمئن برخوردار هستند.” E. Kern Tomlin ، رئیس هیات مدیره Manor Park Brush.

سرویس شاتل تعارف یک راه حل منحصر به فرد را برای کسانی که ممکن است توانایی استفاده از گزینه های حمل و نقل سنتی را نداشته باشند ارائه می دهد. یعنی سالمندان ، معلولان و کسانی که حمل و نقل سنتی ندارند و یا نمی توانند هزینه های مربوط به حمل و نقل سنتی را بپردازند. تقویت ماهیت در دسترس و فراگیر این سرویس ، یک سطح شیب دار کاملاً سازگار با ADA است که توسط BraunAbility به طور ویژه برای شاتل ناویا ساخته شده است. به عنوان رهبر جهانی در راه حل های تحرک در حمل و نقل ، BraunAbility در ارائه دسترسی خلاقانه ویلچر در انواع وسایل نقلیه ، تجربه می کند. اظهار داشت: BraunAbility در این سرمایه گذاری نوآورانه سرمایه گذاری کرده است زیرا ما به تاثیر و اهمیت آن ایمان داریم استاسی کرونمدیر عامل شرکت BraunAbility. “سفر خودمختار در آینده بخشی جدایی ناپذیر از حمل و نقل عمومی و خصوصی خواهد بود و افراد دارای معلولیت جسمی مستحق دسترسی برابر به این شیوه های جدید سفر هستند.”

کمک به این سرویس Bestmile ، رهبر جهانی در ارکستر ناوگان و بهینه سازی وسایل نقلیه خودران است. بسترهای نرم افزاری Bestmile و برنامه های موبایل ساکنان Brush Park Manor و Homes Brewster برای بهره مندی از یک سرویس حمل و نقل پیش بینی شده و قابل اعتماد برای رانندگی. “Bestmile از استقبال فن آوری کلاس جهانی ما به همراه ناویا برای خدمت بهتر به جامعه استقبال می شود.” گفت رافائل گیندرات، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت Bestmile. “ما به طور منحصر به فرد در حمایت از این پروژه با توانایی ما در هر دو سرویس بر اساس تقاضا و زمان بر اساس از همان بستر ، مستقر هستیم.”

این تیم همچنین اقدامات قابل توجهی برای افزایش ایمنی و بهداشت شاتل در طول همه گیری COVID-19 انجام داده است. مسافران و اپراتورها ملزم به پوشیدن ماسک و دعوت به مسافت های اجتماعی با استفاده و احترام به مکانهای تعیین شده صندلی هستند. صندلی ها و سطوح بین هر سفر ضد آب می شوند و یک دستمال مرطوب کننده بدون لمس روی صفحه به همراه دستمال مرطوب ضد باکتریایی ، ویروسی و الکل موجود است. خدمات شاتل از دستورالعمل های بهداشتی پیروی می شود که توسط دولت های ایالتی و فدرال اجرا می شود.

کمک در این عملیات NextEnergy است ، شریک زندگی PlanetM و یک ایالت است میشیگان نهاد پشتیبانی از بودجه و خدمات معتبر برای پشتیبانی از راه اندازی آزمایشی موفق. “ما خوشحالیم که با تیم پروژه همکاری می کنیم تا راه حل شاتل خودمختار ناویا را فعال کنیم تا تحرک تمیز ، هوشمند و در دسترس برای مراقبت های پزشکی فراهم شود. دیترویت سالمندان ، افراد دارای معلولیت و جانبازان ، “می گوید مدیرعامل NextEnergy جیم صابر.

شرکت Flagstar Bank ، a. در این پروژه مشارکت کرده است میشیگان اصل مالی “بانک فلجستار مفتخر است که بخشی از این امر است دیترویت ابتکار عمل برای بهبود دسترسی به حمل و نقل مطمئن – یک چالش گسترده که در آن شناخته شده است دیترویت محلات — با پیشرفته ترین فناوری خودروهای مستقل. ما به دنبال این هستیم که این پروژه به عنوان دریچه ای برای آینده فناوری اهرمی برای بهبود کیفیت زندگی برای دیترویتترها ، به ویژه آنهایی که در جوامع تحت نظارت قرار ندارند ، باشد. ” براندون لوئیس، معاون رئیس جمهور ، سرمایه گذاری مجدد جامعه.

مترادف با قدرت دیترویت، همچنین منطقی است که شریک DTE Energy در این پروژه از پشتیبانی پیام از قابلیت شارژ برقی شاتل پشتیبانی کند. “این ابتکار عمل حمل و نقل سبز و قابل اطمینان را برای شما فراهم می کند دیترویت – و DTE مفتخر است که بخشی از آن است. ” رابرت فلدمن، مدیر اجرایی فروش و بازاریابی الکتریکی DTE. “این به ارمغان می آورد فن آوری برش لبه برای پر کردن یک نیاز برآورده نشده در جامعه است.”

تماس با رسانه: تراویس P. اوکرمن
مدیر بازاریابی ، آمریکای شمالی
734-787-0047
[email protected]

سایر مخاطبین رسانه ای:

  • تحرک IXR: ری اسمیت، (313) 208-5338 ، [email protected]
  • Bestmile: تونی پینو، 240-40-4760 ، [email protected]
  • PlanetM: اوتی مک کینلی، MEDC ، 517-930-8049 ، [email protected]
  • BraunAbility: جو گارنت، 800-946-7513 ext. 3141 ، [email protected]
  • NextEnergy: جیم صابر، 248-840-0324 ، [email protected]
  • DTE Energy: رسانه و ارتباطات – 313.235.5555

درباره ناویا
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://navya.tech/en/team/vision/

درباره BraunAbility
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس https://www.braunability.com/us/en.html مراجعه کنید

درباره IXR تحرک
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://ixrmobility.com/autonomous-mobility/

درباره Bestmile
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://bestmile.com/solution/

درباره PlanetM
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.planetm.com/about/

درباره DTE Energy
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس https://newlook.dteenergy.com/wps/wcm/connect/dte-web/home/about-dte/common/about-dte/about-dte مراجعه کنید

درباره بانک Flagstar
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس https://www.flagstar.com/about-flagstar.html مراجعه کنید

درباره NextEnergy
برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از این آدرس بازدید کنید: https://nextenergy.org/about/

منبع ناویا

لینک های مربوطه

https://www.navya.tech/fa