خدمات مالی و اتومبیل برتر کارما ، مشارکت لیزینگ جدیدی را برای Revero GT در ایالات متحده ارائه می دهد

ایروین ، کالیفرنیا.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – کارما اتومبیل ، جنوب کالیفرنیاشرکت تولیدکننده خودروهای برقی لوکس و توسعه فناوریهای پیشرفته برای صنعت خودرو ، با این شرکت همکاری کرده است کانکتیکاتخدمات مالی برتر مبتنی بر ارائه خدمات علاقه مندان به خودرو در ایالات متحده با یک برنامه لیزینگ جدید طراحی شده برای ارائه یک تجربه مالکیت مقرون به صرفه برای Revero® GT فریبنده و غیرقابل تصور کارما.

دکتر گفت: “ما از همکاری با خدمات مالی برتر ، یک سازمان که از سال 1997 با تجربه ای بی نظیر مشتری ، به خودروسازان لوکس و خریداران وسایل نقلیه لوکس خدمت می کند ، خوشحالیم.” لنس ژومدیرعامل کارما اتومبیل گفت.

مطابق با میچ کاتزبنیانگذار و مدیر عامل شرکت برتر ، “ما مفتخریم که با کارما در ارتباط هستیم ، که یکی از خلاقانه ترین و هیجان انگیزترین راهپیمایی های جدید در دهه ها است.” مشارکت ما مشتاقانه برای کمک به دلالان و خرده فروشان کارما در قرار دادن Revero GT در بسیاری از مسیرهای جاده ای در سراسر کشور هستیم ایالات متحده“”

طی 23 سال گذشته ، خدمات برتر مالی در صنعت خودرو به عنوان یک مبتکر و رهبر سراسر کشور در تأمین مالی اجاره خودروهای جدید و قبلاً متعلق به عجیب و غریب ، پرنعمت و لوکس شناخته شده است. شرکت های برتر اتومبیل های خریداری شده از طریق نمایندگی های مجاز و مستقل و همچنین معاملات و مزایده های طرف های خصوصی را تأمین می کنند.

مشارکت بین خودروهای کارما و خدمات مالی برتر با هدف تقویت هر دو تجارب تجاری طراحی شده است و مشتریان کارما را قادر می سازد از سطح جهانی خدمات مشتری ارائه شده از طریق برنامه لیزینگ برتر بهره مند شوند. این همکاری باعث می شود که علاقه مندان به اتومبیل جدی برای شروع یک ماجراجویی جدید با Revero GT ، که جایزه “ماشین لوکس سال سبز سبز سال 2020” را دریافت می کنند ، باز کنند.

درباره کارما

اتومبیل کارما ، معروف ترین به عنوان کالیفرنیای جنوبی خالق وسایل نقلیه برقی لوکس با روح و روان ، بیش از آنچه که از زمان تأسیس در سال 2014 چشم بر هم زده است ، است. کارما همچنین به نظر می رسد که پیشرو و توسعه دهنده فن آوری های پیشرفته در صنعت خودرو باشد. ایدئولوژی منحصر به فرد کارما از اتحادهای ترکیبی با باز کردن مهندسی ، طراحی ، سفارشی سازی و تولید منابع خود برای سایر شرکت ها ، پتانسیل ساخت خودروهای حتی لوکس تر را از طریق فناوری جدید و توسعه محصول در بر می گیرد. Revero GT ، ژورنال ماشین سبز 2020 Luxury Green of Year Car ، وسیله نقلیه الکتریکی است که از موتورهای برقی دوگانه استفاده می شود و هدف کارما از ارائه فناوری پیشرفته و تجربه لوکس را نشان می دهد. نسخه Revero GT و همچنین Revero GT Sports ، نسخه عملکرد ، توسط شرکای خرده فروشی در آمریکای شمالی، و در حال حاضر دریافت بسیاری از اتهامات. هر Revero و وسیله نقلیه با مراقبت بی نظیر فردی و صنایع دستی کلاس جهانی در مرکز نوآوری و سفارشی سازی کارما در دره مورنو ، کالیفرنیا.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.karmaautomotive.com یا www.karmanewsroom.com مراجعه کنید.

درباره خدمات برتر مالی ، LLC.

خدمات مالی برتر از زمان تأسیس در سال 1997 ، پیشرو شناخته شده در لیزینگ تخصصی اتومبیل های عجیب و غریب ، پرنعمت و لوکس بوده است. این شرکت منحصراً به ترتیبات لیزینگ سفارشی و خلاقانه برای مشتریانی که به دنبال انعطاف پذیری تأمین مالی ، حفظ سرمایه و مزایای مالیاتی لیزینگ هستند ، اختصاص یافته است. شهرت برتر به عنوان “استاندارد طلا” در لیزینگ تخصصی و سابقه طولانی وفاداری مشتری از دانش دست اول مبنی بر ارزش خودرو است. خدمات بی نظیری از مشتری “دستکش سفید”؛ و صداقت شخصی که شفافیت کامل را در همه زمان ها تضمین می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.premierfinancialservice.com مراجعه کنید

منبع انرژی کارما

لینک های مربوطه

www.karmaautomotive.com