خدمات پستی ایالات متحده رهبران صنعت را در طول رویداد مجازی انجمن ملی پستی به رسمیت می شناسد

واشنگتن، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – سرویس پستی ایالات متحده آمریکا رهبران و ذینفعان صنعت را در طول سریال تابستانی 2020 مجازی ملی پستی که در ماه های ژوئیه و آگوست برگزار شد ، با افتخارات ارائه شده در 13 آگوست و 20

جایزه نوآوری آگاهانه شرکتهایی را می شناسد که کمپین های تحویل آگاهانه قانع کننده را ایجاد می کنند. برندگان این جایزه – بیمه مزرعه ایالتی ، سیتی بانک و میسی – از فناوری جدیدی برای رشد اقتصادی استفاده کرده و ثابت کردند که نامه الکترونیکی همراه با دیجیتال ترکیبی برنده است. آنها در کارزارهای برنده خود میزان باز ، کلیک و پاسخ را افزایش دادند.

جایزه کمپین نسل بعدی USPS نامه های نوآورانه و مؤثر از تجارت به مصرف کننده و نامه های شغلی به تجارت را می شناسد که تعامل را با استفاده از تحویل آگاهانه افزایش می دهد. برندگان جوایز Fleetwood-Fiber با Opti Print و Fulfillment و Comcast با بازاریابی خلاق Snap ، فعالیتهای خلاقانه ای را برای راندن نرخ باز و پاسخ نشان دادند.

جایزه تعالی داده محور به مشتریانی که از پلت فرم Informed Visibility برای بهبود تجربه مشتری استفاده کرده اند اذعان می کند. برندگان DVD.com ، یک شرکت Netflix بودند. Mystic Logistics؛ و SnailWorks. هر شرکتی با استفاده از “اطلاعات دیدنی” برای مشخص کردن مناطقی از فرصتها که دید بیشتری به وجود آورد و مناطقی را شناسایی کرد تا بتوانند نامه های خود را بهتر هدف گذاری کنند.

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های حمل و نقل ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش صوتی و صوتی و عکس ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: سارا مارتین
(ج) 202-603-6675
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com