رنن از آغاز مراحل قانونی کایکسین خبر داد

پکن، چین، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Renren (NYSE: RENN) (“Renren” یا “شرکت”) ، که دارای حق بیمه برتر تجاری است که در تجارت اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. چین امروز از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) (“Kaixin”) و همچنین چندین تجارت SaaS مستقر در ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که Kaixin اخیراً دادخواست قانونی علیه سهامداران غیر کنترل کننده سه نمایندگی خود آغاز کرده است. مسائل این سه نمایندگی فروش اکثر درآمدهای Kaixin را در سال 2019 به خود اختصاص داده اند.

علاوه بر این ، بیماری همه گیر COVID-19 تأثیر منفی بر تجارت دلالی خودروهای کایکسین دارد و Kaixin ضرر قابل توجهی از درآمد را تجربه کرده است.

برای رفع این چالش های جدی در مورد فعالیت های خود ، Kaixin در حال بررسی مجدد مدل کسب و کار بوده و تصمیم گرفته است تا فعالیت های تجاری خود را برای فروش نمایندگی های اتومبیل دست دوم متوقف کند. در نتیجه ، کایکسین انتظار دارد که درآمد آن در سه ماهه دوم سال 2020 به میزان قابل توجهی پایین تر از درآمدهای دوره های قبل باشد و ممکن است از سه ماهه سوم سال 2020 درآمد قابل توجهی نداشته باشد.

Kaixin 95.7٪ از درآمد Renren را در سال 2019 ایجاد کرد.

درباره شرکت Renren

شرکت Renren (NYSE: RENN) پیشرو برتر تجاری تجاری مورد استفاده در شرکت ما را اداره می کند چین از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) و همچنین چندین تجارت SaaS مستقر در آمریکا. ADS های Renren ، هر کدام در حال حاضر چهل و پنج (45) کلاس A از سهام معمولی این شرکت را تشکیل می دهند ، با نماد “RENN” در NYSE داد و ستد می شوند.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مقررات “بندرگاه ایمن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحات “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناخته شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “تخمین” و جملات مشابه. Renren همچنین ممکن است در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در بیانیه های شفاهی توسط افسران آن ، اظهارات مکتوب یا شفاهی را در پرونده های خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارائه دهد. ، مدیران یا کارمندان شخص ثالث. بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات رنر ، اظهارات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F ، 6-K به بالا و سایر اسناد ارسال شده به SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است و رنن هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار
شرکت Renren
تلفن: (86 10) 8448 1818 ext. 1300
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Renren Inc.

لینک های مربوطه

www.renren.com