روبی استیل برای تصدی سمت مدیر اجرایی موقت شركت Grand Grand Canyon Resort

بهار هلو ، Ariz.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت گرند کانیون توچال ، که مشاغل آن شامل Grand Canyon West و Hualapai River Runners است ، خوشحال است که عضو قبیله Hualapai را اعلام کند روبی استیل به عنوان مدیر اجرایی موقت روبی اخیراً این سمت را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت در اختیار داشت.

هیئت مدیره نقل مکان کرد روبی استیل به سمت مدیرعامل موقت برای رهبری شرکت Grand Canyon Resort در طی دوره بهبودی که کل صنعت و کشور جهانگردی به دلیل COVID-19 در آن تجربه می کنند. هیئت مدیره حمایت خود را از Ruby اعلام کرد و ابراز داشت که این توانایی ، تجربه و استعداد دارد که بتواند شرکت Grand Grand Canyon Resort را مجدداً احیا کند و این شرکت را طی دوره بهبودی با بازسازی این شرکت و ایجاد شغل برای Hualapai People انجام دهد.

روبی طی سالهای متمادی در چندین نقش از جمله نقش های مدیریتی در شرکت بزرگ گراند کانیون توچال ، شورای قبیله ای هوالاپای و اخیراً به عنوان رئیس هیئت مدیره به عنوان قبیله و شرکت شرکت Hualapai خدمت کرده است. بنابراین ، روبی دانش گسترده ای در مورد ساختار داخلی شرکت دارد و طرفدار قدرتمندی برای شرکت و قبیله Hualapai است.

استیل می گوید: “این افتخار و یک امتیاز است که می خواهیم از چنین صنفی و تجاری مهم در سطح جهان پیشرو باشیم.” “من یک طرفدار مادام العمر GCRC بوده ام. مانند بسیاری از مردم ما ، بعضی از خاطرات دوست داشتنی من از تجربیات من در GCRC بودند. از سال 2000 ، من توانستم از نزدیک ببینم که چگونه همه جنبه های سازمان با هم همکاری می کنند. شرکت خود را در جامعه ای که در خدمت آنها هستیم به حیات خود ادامه دهیم. این یک تجارت بزرگ است که توسط افراد بزرگی ساخته شده است و من اطمینان دارم که با هم می توانیم موفق شویم. “

هیات مدیره همچنین روند یافتن مدیرعامل دائمی را آغاز خواهد کرد. قبیله Hualapai توسعه ، مشاوره و شمول اعضای قبیله واجد شرایط در مواضع رهبری را ارتقا و تشویق می کند.

درباره شرکت گراند کانیون توچال و گراند کانیون وست

شرکت Grand Canyon Resort یک شرکت کاملاً متعلق به قبیله Hualapai است. از ویژگی های این شرکت می توان به Grand Canyon West ، Grand Canyon Skywalk ، Hunnapai River Runners ، Zipline در Grand Canyon West ، Hualapai Lodge و Walapai Market اشاره کرد.

تماس با رسانه:
Phylicia میدلتون | مدیر بازاریابی
[email protected]

تصاویر مرتبط

grand-canyon-skywalk.jpg
گراند کانیون Skywalk
گراند کانیون Skywalk در گراند کانیون وست

SOURCE Grand Canyon Resort Corporation