رویال آنفیلد 2021 هیمالیا را معرفی می کند

راه افتادن 1 سپتامبر 2020، مصرف کنندگان علاقه مند می توانند یک هیمالیا را در سال 2021 در www.RoyalEnfieldNA.com رزرو کنند. کمیت ها محدود هستند و فقط از طریق وب سایت در دسترس هستند. پس از رزرو ، مصرف کنندگان یک کد خریدار منحصر به فرد را در شرکت ارائه می دهند رویال آنفیلد فروشندگان ظرف هفت روز از زمان دریافت برای تأیید رزرو.

هیمالیا 2021 قابلیت تطبیق پذیری و دوام اصلی موتورسیکلت را با ویژگی های اضافی برای بهبود تجربه سواری حفظ می کند. جدید برای سال 2021 یک سیستم ترمز ضد قفل قابل تعویض (ABS) است که هنگام حرکت به شرایط دشوار خارج از جاده ، سواران را کنترل بیشتری می کند. هیمالیا جدید همچنین دارای مکانیزم ترمز عقب اصلاح شده است که باعث افزایش درگیری ترمز و احساس سوار در کاهش فاصله متوقف می شود. ویژگی های اضافی در پاسخ به بازخورد مشتری همچنین شامل یک طراحی جانبی جانبی و سوئیچ چراغ خطر در صورت بروز شرایط اضطراری در جاده یا مسیر است.

Royal Enfield Himalayan جدید در سه رنگ جدید یعنی Lake Blue و Rock Red و Gravel Grey در دسترس خواهد بود و به سبد موجود برفی سفید ، گرانیتی سیاه و آستین اضافه می شود. این موتور سیکلت با ضمانت سه ساله ارائه می شود و در کل در دسترس خواهد بود رویال آنفیلد نمایندگی ها در آمریکای شمالی شروع از 4،999 دلار.

“هیمالیا همچنان یکی از پرفروش ترین واحدها است آمریکای شمالیگفت: ” کریشنان راماسوامی، رئیس موقت تجارت و رئیس جمهور رویال آنفیلد آمریكا. “مقرون به صرفه بودن ، تطبیق پذیری و توانایی هیمالیا آن را به عنوان یک دوچرخه ماجراجویانه ضروری تثبیت کرده است و با این به روزرسانی ها ، بهتر از گذشته است. سادگی و یک تجربه سواری عالی مرکز این است که رویال آنفیلد به عنوان یک مارک است ما خوشحالیم که هیمالیا همچنان این تجربه را به سواران سراسر جهان ارائه می دهد. این نه تنها یک دوچرخه قابل دسترسی برای موتور سوار جوان و ورودی است بلکه علاوه بر این یک هدف دوگانه خوب به پایدار یک دوچرخه سوار با تجربه است. “

هیمالیا همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی اصلی موتور سیکلت را نیز شامل می شود ، و این امکان را برای سواران فراهم می کند که بتوانند هیمالیا را مطابق با اهداف خود تنظیم کنند. برای دیدن ترکیب کامل لوازم جانبی و پوشاک ، به آدرس www.RoyalEnfieldNA.com/accessories مراجعه کنید.

هیمالیا ، که در درجه اول برای بازارهای هند راه اندازی شد ، به یکی از بهترین موتور سیکلت های تور ماجراجویی در بخش خود در سطح جهان تبدیل شده است. این مسیر را برای اشکال در دسترس تر از تورهای ماجراجویی هموار کرده است و هیمالیا جدید باعث تقویت بیشتر این دسته کم اهمیت خواهد شد.

همراه خوب موتور سیکلت برای سفرهای گشت و گذار و اکتشاف ماجراجویی حتی بهتر شده است.

در باره رویال آنفیلد
قدیمی ترین شرکت موتور سیکلت در تولید مداوم در جهان ، رویال آنفیلد اولین موتور سیکلت خود را در سال 1901 ساخت. یک بخش از Eicher Motors Limited ، رویال آنفیلد بخش موتور سیکلت متوسط ​​را در کشور ایجاد کرده است هند با موتور سیکلت های کلاسیک مدرن منحصر به فرد و متمایز. با پایه تولید آن در چنای ، هند، رویال آنفیلد در مقابل افزایش تقاضا برای موتورسیکلت های خود توانسته است تولید خود را به سرعت رشد دهد. رویال آنفیلد یک بازیکن پیشرو در بازار جهانی موتور سیکلت میان وزن است.

رویال آنفیلد آمریکای شمالی (رنا) دفتر مرکزی دارد میلواکی ، ویسکانسین، و در حال توسعه شبکه ای در حال رشد است که بیش از 125 نمایندگی فروش در آن دارند آمریکای شمالی، از جمله ایالات متحده ، کانادا، و پورتوریکو RENA در حال حاضر موتور سیکلت های Bullet 500 ، Classic 500 ، Himalayan و تمام 650 Twins: INT 650 و Continental GT 650 را به همراه طیف وسیعی از لوازم و لوازم جانبی موتور سیکلت واقعی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویال آنفیلد آمریکای شمالیلطفاً به www.RoyalEnfield.com/us/en/ مراجعه کنید ، https://www.instagram.com/royalenfield_na/ و www.Facebook.com/RoyalEnfieldNorthAmerica.

تماس رسانه ای

[email protected]

منبع رویال آنفیلد آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

https://www.royalenfield.com/