رویال کامیون بدنه ادامه راه اندازی در سراسر کشور از بدن جدید خدمات سنگین وظیفه ، Utilimaster به نمایش می گذارد هدف نهایی ساخته شده Utilivan آن برای بخش تحویل بسته

NOVI ، میشی، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – گروه Shyft (NASDAQ: SHYF) (“Shyft” یا “Company”) ، آمریکای شمالی پیشرو در زمینه تولید ، مونتاژ و تجهیزات ویژه خودرو ، در بازارهای ویژه وسایل نقلیه تجاری ، خرده فروشی و خدماتی ، محصولات برتر ناوگان و کامیون های کار را از طریق مارک های Utilimaster— و Royal Truck Body به نمایش می گذارد تا شامل ادامه سلطنتی شود. در طول اجلاس راه حل های مجازی جنرال موتورز ، راه اندازی خدمات بدنسازی کاملاً سنگین وظیفه Truck Body در سراسر کشور launch راه‌اندازی شد. “نمایشگاه” آنلاین برای شروع مشتریان ناوگان جنرال موتورز در دسترس است 25 آگوست و در حال اجرا است 31 دسامبر سال 2020. مشتریان می توانند به اجلاس راه حل های مجازی به آدرس https://virtualsolutionssummit.gmfleet.com مراجعه کنند.

بدنه جدید Seven Duty رویال کامیون ، که متناسب با کلاس کامیون های متوسط ​​وظیفه GM ساخته شده است ، در مدل های شاسی شورولت سیلورادو 4500 ، 5500 و 6500 موجود است و از سایر ویژگی های استاندارد موجود در بازار ، ویژگی های استاندارد بیشتری دارد. این کامیون کار با داشتن سیستم قفل پنج نقطه ای Fortress ، استیل های 10 لیتری و جعبه های Line-X’d ، کفپوش های فلزی 3/8 اینچی و سایر موارد ، این کامیون کار برای ماندگاری ساخته شده است و برای پیمانکاران و صاحبان مشاغل ایده آل است. ناوگان کامیون کار خود را آزمایش کنید.

“از روز اول ، Royal Truck Body خود را به عنوان بدنه خدمات برقی برای پیمانکاران و سایر متخصصان در مورد عملکرد و ادراک نگران کرده است. با ساخت و ساز بادوام ، ظاهر درخشان بالا ، تناسب کامل و پایان کار متخصص و فضای کافی برای ذخیره سازی ، این کامیون ها گفت: “خواهان مبادله بین کار سخت و ظاهر خوب نیست.” استیو گیومرئیس جمهور وسایل نقلیه تخصصی شفت. “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بدنه خدمات سنگین وظیفه Royal Truck Body را به بازار بیاوریم و جنرال موتورز را برای فراهم آوردن بستری برای دستیابی به همین هدف قدردانی کنیم.”

در کنار راه اندازی بدنه کامیون های شدید ، برند تجاری Shyft گروه Utilimaster در زمان اجلاس ، نمایشگاه بریده بریده برنامه ریزی شده خود را به نمایش می گذارد. Utilimaster با حمایت از بخش در حال تحویل بسته در حال رشد با ادامه نوآوری محصول ، موقعیت خود را به عنوان رهبر صنعت در آخرین پیشنهادات ارائه دهنده وسایل نقلیه مایل ، در طیف GVWR حفظ می کند. Utilimaster Utilivan می تواند بر روی یک شاسی برش GM یا Ford ساخته شود و در طول 10-18 پا در دسترس است. امروزه Utilivan توسط چندین مشتری تحویل بسته استفاده می شود و قفسه های داخلی مدولار بسیار قابل تنظیم را از دیگر ویژگی های ابتکاری ارائه می دهد.

گروه Shyft و خانواده مارک های آن همچنان در حال رشد هستند. در ماه ژوئن ، این شرکت – که قبلاً با نام اسپارتان موتورز شناخته می شد – به گروه Shyft بازگشت تا بازتاب بیشتری در مرحله بعدی تحول در تجارت داشته باشد ، و تمرکز خود را برای پیگیری بازارهای ویژه با رشد بالا و پس از واگذاری واژگان واگذار کرد. تجارت پاسخگوی اضطراری آن است. نام گروه Shyft نشان دهنده سرعت ، کارایی ، چابکی و رویکردی با شدت بالا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Royal Truck Body یا Utilimaster ، لطفاً به گروه Shyft مراجعه کنید.

درباره گروه Shyft
گروه Shyft رهبر آمریکای شمالی در زمینه تولید ، مونتاژ و تجهیزات ویژه برای خودروهای تجاری ، خرده فروشی و خدماتی است. مشتریان ما شامل شرکتهای اول و آخر تحویل مایل در حرفه ها ، نهادهای دولتی ، فدرال ، ایالتی و محلی هستند. معاملات؛ و بخش خدمات و زیرساختها گروه Shyft در دو واحد تجاری اصلی تشکیل شده است: وسایل نقلیه و خدمات ناوگان Shyft و وسایل نقلیه تخصصی Shyft. امروزه ، خانواده مارک های آن شامل Utilimaster ، Royal Truck Body ، Strobes-R-Us ، شاسی Spartan RV ، ساخت قرارداد قرارداد Builtmore ، و مقررات مربوط به aftermarket هستند. گروه Shyft و مارک های آن به بازار به دلیل کیفیت ، دوام و نوآوری در بازار اول در صنایع مربوطه به خوبی شناخته شده اند. این شرکت تقریباً 2700 همکار در سراسر دانشگاه ها استخدام می کند و دارای امکاناتی در میشیگان ، ایندیانا ، پنسیلوانیا ، کارولینای جنوبی ، فلوریدا ، میسوری ، کالیفرنیا ، آریزونا ، تگزاس و سالتیلو است ، مکزیک. شرکت گزارش فروش از ادامه عملیات از 757 میلیون دلار در سال 2019. درباره گروه Shyft در www.TheShyftGroup.com بیشتر بدانید.

مخاطب:
رسانه ها:
سامارا همیلتون
مدیر شرکت بازاریابی و ارتباطات
گروه Shyft
[email protected]
(517) 997-3860

ساوی لیپاری
سرپرست ارشد
لامبرت و شرکت
[email protected]
313.309.9551

سرمایه گذاران:
جوریس پراگابس
خزانه دار گروه ، مدیر روابط سرمایه گذار
گروه Shyft
[email protected]
(517) 997-3862

منبع گروه Shyft