رینولدز از افزودن راه حل Prescreen 700Credit برای XtreamService خبر داد

دیتون ، اوهایو، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت رینولدز و رینولدز امروز اعلام کردند که ابزار استخراج داده XtreamService با افزودن یک راه حل از پیش نمایشگر از 700Credit ، LLC بهبود یافته است. علاوه بر این ، XtreamService هم اکنون می تواند برآورد عدالت و پرداخت را برای مشتریانی که قبلاً وسیله نقلیه را از نمایندگی خریداری نکرده اند ، محاسبه کند اما احتمالاً براساس شرایط زندگی آنها را خریداری می کنند.

گفت: “افزودن محلول prescreen از 700Credit عمق قابل توجهی به XtreamService اضافه می کند.” جان استراسبورگمعاون رئيس جمهور برنامه ريزي محصولات براي رينولدز و رينولدز. “قادر به ارائه تخمین برای مشتریانی که لزوماً در فروشگاه خود خرید نمی کنند ، به فروشندگان امکان دسترسی به افرادی را می دهد که در غیر این صورت ممکن است ترک ها را ترک کنند – و چه کسی می تواند از دانستن همه گزینه های موجود در آنها سود ببرد.”

“گنجاندن رینولدز از راه حل های پیش نمایش ما در XtreamService نمایندگی نمایندگی ها را به وضعیت سهام مشتریان و نمره FICO بدون ارسال یک سؤال سخت در پرونده اعتباری آنها ، فراهم می کند.” کن هیلمدیر عامل 700Credit. “افزایش تعداد پیشنهاداتی که می توان به مشتریانی که در فروشگاه خود وسیله نقلیه خریداری نکرده اند ، منجر به خالص مشتریان جدید برای نمایندگی می کند.”

موتور XtreamService به طور مداوم با تغییر داده ها سازگار است تا مشخص کند چه کسی قصد خرید دارد ، چه چیزی قصد خرید دارد و چه زمانی قصد خرید آن را دارد. به عنوان بخشی از FOCUS ، ابزار CRM جدید رینولدز ، داغترین هدایتها در زمان واقعی برای کمک به فروشندگان در جذب مشتریان بیشتر و بستن معاملات بیشتر ارسال می شود. XtreamService همچنین یک ارائه دهنده کلید در دست تایید تحت برنامه GM IMR است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد XtreamService ، اینجا را کلیک کنید.

درباره رینولدز
رینولدز و رینولدز ارائه دهنده پیشرو نرم افزارها ، خدمات و فرم های نمایندگی خودرو برای کمک به نمایندگی ها در ارائه نتایج بهتر تجاری و تغییر تجربه مشتری است. دفتر مرکزی این شرکت است دیتون ، اوهایوبا عمده عملیات ایالات متحده در هیوستون و کالج ایستگاه ، تگزاسو سلینا ، اوهایو، و همچنین عملیات در کانادا، در ایالات متحده ، و اروپا.
(www.reyrey.com)

در حدود 700 اعتبار
700Credit پیشرو در ارائه گزارش های اعتباری ، محصولات مربوط به انطباق و خدمات پیشرو در صنعت خودرو است. محصولات و خدمات ارائه شده این شرکت شامل گزارش های اعتباری ، پیش نمایش صلاحیت نمایندگی فروشنده و سیستم عامل های مقدماتی برای مقابله با مصرف کننده ، انطباق OFAC ، راه حل های تأیید هویت ، اعلامیه های افشای نمره ، اعلامیه مربوط به اقدامات منفی و موارد دیگر است. هدف 700Credit ارائه بالاترین کیفیت داده به مشتریان خود در چارچوب سازگار با کارآمدترین روش ممکن است. برای اطلاعات بیشتر به 700Credit.com مراجعه کنید.

منبع رینولدز و رینولدز

لینک های مربوطه

https://www.reyrey.com