زادگاه سوزان ب. آنتونی به مناسبت صدمین سالگرد رأی دادن زنان خاموش شد

رنگ هایی که پرافرشیست ها در آگهی های خود استفاده می کردند – بنفش ، سفید و زرد – برای برجستگی ، خلوص و امید است. خانه به افتخار 100 تزئین شده استسالگرد درگذشت 19هفتم اصلاح قانون اساسی ایالات متحده به زنان حق رأی دادن را می دهد. سرانجام 14 سال پس از مرگ وی ، در سال 1920 ، به عنوان اصطلاحنامه سوزان بی آنتونی شناخته شد.

خانه ای به سبک فدرال ساخته شده توسط پدر آنتونی ، دانیل ، در سال 1818 ، اکنون موزه زادگاه سوزان بی آنتونی است.

“آفتابگردان ، گل کانزاس“نمایانگر ایالتی است که نخستین بار به تأیید آن از غنی سازی زنان ،” کارول کراس کراسید ، رئیس موزه زادگاه ، توضیح داد. “ما زمینه های خانه او را با پارچه های طلا پوشانده ایم. خانه در پارچه ابریشمی بنفش براق شده است و از هر دری تاج گل آویزان است. اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده هرگز به نظر پررنگ نبوده است. “

نه تنها 100 سال پیش که یکینیمی از جمعیت ایالات متحده اما در سال 1820 نیز به مدت 200 سال شناخته شد که شناخته شده ترین فمینیست جهان ، سوزان بی آنتونی به دنیا آمد.

COVID-19 مانند سایر گالری ها و موزه ها ، بازدیدهای داخلی بسیار محدود کرده است. کراسود گفت: “ما می خواهیم سوزان را بیرون بیاوریم و محل تولد وی را به نمایش بگذاریم.” وی گفت: “بازدیدكنندگان در حال حاضر از خود سلفی گرفته اند و آنها را با دوستان خود به اشتراک می گذارند. سوزان آرزو می كند وقتی در طول زندگی خود به كشور سفر كرد ، برای رأی دادن برای زنان بجنگد.”

درباره موزه زادگاه Susan B. Anthony

زادگاه Susan B. Anthony بازسازی شد و در بهار سال 2010 افتتاح شد. خانه دو طبقه ای به سبک فدرال در پای کوه Greylock خانواده و زندگی کاری و جامعه کوکر را در اوایل دهه 1800 به تصویر می کشد و شامل آن می شود. دانیل آنتونی فروشگاه ، اتاقی که در آنتونی به دنیا آمد ، یک گالری پرتره ، قطعات معتبر دوره ، افق و یک جدول زمانی دقیق. موزه زادگاه سوزان ب. آنتونی ، 67 جاده شرقی ، آدامز ، کارشناسی ارشد 01220 ، www.susanbanthonybirthplace.org ، [email protected].

منبع: موزه زادگاه سوزان ب. آنتونی

لینک های مربوطه

http://www.susanbanthonybirthplace.com/