سخنان افتتاحیه ژنرال پست لوئیس دژوی در جلسه 7 ژوئیه هیئت رئیسه USPS

واشنگتن، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / –

در زیر سخنان افتتاحیه آماده شده توسط مدیر پست و مدیرعامل Postmaster ارائه شده است لوییز دجی جلسه جلسه علنی هیئت فرمانداری خدمات پستی در 7 آگوست 2020. اظهارات ارائه شده ممکن است با متن تهیه شده متفاوت باشد. ضبط صدا از جلسه کامل در دسترس خواهد بود https://about.usps.com/who/leadership/board-g Governors/briefings/welcome.htm.

وی گفت: “این اولین جلسه علنی هیئت دولت است و من می خواهم از دولتمردان بخاطر اینکه این نقش را به من واگذار کرده اند ، از عموم مردم تقدیر کنم. خدمت به مردم و این سازمان به عنوان پست مدرن عمومی افتخار باورنکردنی است.

من مشتاقانه منتظر همکاری با همه شما ، تیم مدیریتی ما و زن و مرد خدمات پستی – و همچنین اتحادیه های پستی ما ، انجمن های مدیریتی ، مشتریان و سایر ذینفعان هستیم.

ما در آغاز یک فرایند تحول آمیز هستیم. هدف ما تغییر و بهبود خدمات پستی برای خدمت رسانی بهتر به مردم آمریکا است و من از فرصتهای پیش رو هیجان زده ام.

من همچنین می خواهم استقبال عمومی خود را به استانداران اضافه کنم لی مواک و بیل زولارز. با تشکر از شما برای پیوستن به این هیئت و برای خدمت به عموم مردم آمریکا. مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستم.

اولین روز کار من به عنوان پست الکترونیکی عمومی بود 15 ژوئن. از آن زمان تاکنون کاملاً غرق در فهم و ارزیابی همه جوانب سازمان پستی و مدل کسب و کار شده ام.

ما در هر زمینه اصلی فعالیتهایمان چندین جلسات عمیق غواصی برگزار کرده ایم. ما برنامه های قبلی و همچنین تحقیق و تجزیه و تحلیل در مورد محصولات و خدمات خود و بازار رقابتی را ارزیابی کرده ایم.

ما همچنین عمیقاً به شیوه های عملیاتی خود و روش های مختلفی که برای مشتریان ارزشی قائل می شویم ، و همچنین برای رانندگان وضعیت مالی نگران کننده ما ، حفر کرده ایم.

بگذارید با گفتن اینکه من طبیعتاً خوش بین هستم ، شروع کنم و از وقتی که این نقش جدید را بر عهده می گیرم ، مشتاق و انرژی در مورد چشم انداز آینده خود و قول بی بدیل خودم. من از فداکاری نیروی کار خدمات پستی و تعهد آنها به خدمات عمومی که ما به مردم آمریکا ارائه می دهیم بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام و از صلاحیت های خارق العاده این سازمان هیجان زده هستم. من اعتقاد دارم که فرصت های شگرفی در دسترس ما است و من بسیار اطمینان دارم که می توانیم تجارت خود را بچرخانیم و از نظر اقتصادی سالم شویم ، در حالی که همچنان یک بخش اساسی از زیرساخت های مهم کشور است.

این گفته ، من واقع گرای هستم و کاملاً از بزرگی چالش های مالی که با آن روبرو هستم آگاه هستم. وضعیت مالی ما بسیار ناخوشایند است ، ناشی از کاهش قابل توجه در حجم نامه ، یک مدل تجاری شکسته و یک استراتژی مدیریتی است که به اندازه کافی به این موارد نپرداخته است. در نتیجه ، سرویس پستی بیش از یک دهه خسارت مالی را تجربه کرده است ، با نزدیک شدن سال مالی FY 2019 9 میلیارد و بسته شدن سال 2020 11 میلیارد دلار در ضرر بدون تغییر چشمگیر ، چشم اندازی به چشم نمی خورد و ما با یک بحران قریب نقدینگی روبرو هستیم.

در عین حال ، برای اطمینان از عملیات مؤثر و کارآمد و تأمین نیازهای مردم آمریکا ، نیاز به سرمایه گذاری سرمایه ای بسیار مهم است. وضعیت مالی ما برای حفظ نقدینگی ما را وادار کرده است که سرمایه گذاری های سرمایه را در طول یک دهه گذشته به تعویق بیندازد که این یک استراتژی پایدار برای موفقیت نیست. از لحاظ حیاتی ، ما باید روی وسایل نقلیه تحویل جدید سرمایه گذاری کنیم تا حامل نامه های ما با خیال راحت به مردم آمریکا خدمت کنند و ما بتوانیم در رشد اقتصاد جدید شرکت کنیم.

همانطور که بارها بیان کردیم ، کنگره و کمیسیون تنظیم مقررات پستی مدتها است که اصلاحات لازم در قانونگذاری و نظارتی را برای تأمین شرایط به تأخیر انداختند. کنگره باید قوانینی را اصلاح کند که به پرداختهای غیرقابل کنترل بازنشستگی ما رسیدگی کند. مهمتر از همه ، کنگره باید به سرویس پستی اجازه دهد برنامه مزایای سلامتی بازنشسته ما را با مدیکر ادغام کند ، این یک روش عقل سلیم است که به دنبال آن کلیه مشاغلی که هنوز هم خدمات درمانی بازنشسته ارائه می دهند ، است. بجای حساس کردن حوادث عملیاتی منزوی که من تصدیق می کنم ممکن است اتفاق بیفتد و همیشه در یک تجارت با ابعاد و دامنه ما رخ داده باشد یا تلاش برای تحمیل دستورات غیرقابل انکار غیر مرتبط با هرگونه سیاست پستی باشد ، من از اعضای کنگره می خواهم که نسبت به این موضوع سنگین قوه مقننه اقدام کنند. در واقع تغییر خواهد کرد

در همین حال ، کمیسیون باید به سرعت با بررسی 10 ساله و طراحی یک سیستم نظارتی منطقی تر برای محصولات پستی ما را حل کند. این بررسی 10 ساله تقریباً 4 سال است که ادامه دارد و تقریباً 3 سال از آن زمان است که کمیسیون نتیجه گرفته است که سیستم فعلی کار نمی کند ، اما هنوز یک سیستم جایگزینی نهایی نشده است. از آن زمان ما تاکنون بیش از 480 میلیارد قطعه نامه پستی و بسته بندی را تحت سیستمی تحویل داده ایم که تنظیم کننده ما آن را تصدیق کند که کار نمی کند و ما همچنان منتظر کمک های لازم هستیم. اگر کنگره و PRC به تعهدات خود در قبال خدمات پستی در قبال مردم آمریکا عمل کنند ، من یقین دارم که تقریباً 80 میلیارد دلار از ضررهای انباشتی که از سال 2007 تجربه کردیم ، می توان از آن جلوگیری کرد و عملکرد عملیاتی و مالی خدمات پستی به خطر نمی افتد.

درام و تاخیر نامه نامه را به موقع تحویل نمی گیرد و نه صورتحساب های ما را پرداخت می کند. بدون اصلاح به موقع قانونگذاری و نظارتی ، ما مجبور خواهیم شد برای کاهش هزینه ها و ایجاد شکاف ، اقدامات تهاجمی انجام دهیم.

در همین زمان ، سرویس پستی نتوانسته است یک استراتژی عملیاتی کافی را کاهش دهد که به طور مناسب این خسارات مالی سالانه پیش بینی شده را کاهش دهد. ما نمی خواهیم و نمی توانیم منتظر روند قانونی و نظارتی برای نجات ما باشیم. سرویس پستی باید وظیفه خود را انجام دهد ، با دنبال کردن هر استراتژی در کنترل ما برای اطمینان از موفقیت ما ، و از این نظر می دانم که می توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم. اگر می خواهیم در درازمدت قابل دوام داشته باشیم ، کاملاً ضروری است که خدمات پستی کارآمد و مؤثر عمل کنند ، در حالی که همچنان به ارائه خدماتی که وظیفه خدمات جهانی ما را برآورده می کند و پاسخگوی نیاز مشتریان ما باشد ، ضروری است.

گزینه های رقابتی برای هر محصولی که ارائه می دهیم وجود دارد و به همین دلیل خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک ضرورت مطلق است ، اما برای ما به همان اندازه مهم است که این واقعیت را بپذیریم که خدمات با کیفیت بالا و خدمات کارآمد منحصر به فرد نیستند. اما اگر بخواهیم با رقابت خود قدم برداریم و خود پایدار شویم ، همانطور که وظیفه خود را می طلبد ، در عوض باید دست به دست هم دهیم.

خدمات پستی یک مؤسسه عالی آمریکایی است که دارای قابلیت ها و چشم اندازهای فوق العاده ای است ، و می دانم که ارزش اضافی فوق العاده ای در خدمات پستی وجود دارد که باید آنلاک شود. برای دستیابی به پتانسیل های کامل ما باید در هر کاری که اکنون خوب انجام می دهیم حتی بهتر باشیم ، اما باید مسائل خود را نیز بشناسیم و فوراً پذیرای تغییرات مورد نیاز برای رها کردن دامنه کامل امکانات باشیم و باید از دیروز شروع کنیم.

به همین دلیل ، ما با تمرکز جدی روی ناکارآمدیهای درخشان در عملیات خود شروع کرده ایم. برای شروع ، ما اقدامات فوری را برای رعایت هرچه بهتر برنامه های عملیاتی موجود خود ، که دقیقاً تدوین شده اند برای اطمینان از اینکه استانداردهای خدمات فعلی خود را به روشی کارآمد و مؤثر انجام می دهیم ، برداشته ایم. با اجرای عملیات خود به موقع و به موقع ، و با تحمیل اضافه کاری غیر ضروری یا هزینه های دیگر ، ما توانایی خود را برای پایدار بودن و قادر به ادامه خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه افزایش خواهیم داد. من از هر رهبر اجرایی ، کارمندی ، اتحادیه ای و مدیریتی می خواهم که در راستای دستیابی به این هدف ساده که هر سازمان خدماتی برای رسیدن به موفقیت لازم دارد ، به من بپیوندد.

با اجرای برنامه های عملیاتی خود ، ما به طور تهاجمی مسائل مربوط به خدمات را کنترل و کنترل خواهیم کرد. شما می توانید اطمینان داشته باشید که ما به طور مداوم شیوه های عملیاتی خود را بررسی خواهیم کرد و تعدیلاتی را در صورت لزوم انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که ما به شیوه ای کارآمد و مؤثر کار می کنیم.

در اوایل دوران تصدی من ، ما همچنین نگاهی تازه به عملکردهای خود انداخته ایم و هرگونه تنظیمات سازمانی و ساختاری لازم را در نظر گرفته ایم که بهترین موقعیت را برای به حداکثر رساندن شایستگی های اصلی و نقاط قوت اصلی ما خواهد داشت. ما بسیار متمرکز بر ماموریت خدمات عمومی خود هستیم. با این حال ، ما به طور جمعی تشخیص می دهیم که باید تغییراتی ایجاد شود ، و به همین دلیل ما یک سازماندهی مجدد را اجرا خواهیم کرد که تجارت ما را مجدداً متمرکز کند ، دید بین خود را بهبود ببخشد ، راه حل های سریعتر را فعال کند ، افزونگی ها را کاهش دهد و مسئولیت پذیری را افزایش دهد. این تنظیم مجدد باعث افزایش خدمات پستی می شود و ما را قادر می سازد فرصتهای جدید برای تولید درآمد را شناسایی کند ، به این ترتیب منابع مالی اضافی خواهیم داشت تا بتوانیم به تعهدات خدمات جهانی خود به همه آمریکا ادامه دهیم.

علاوه بر این ، ما هم اکنون در حال توسعه یک سری اقدامات اضافی هستیم که در صورت تصویب هیئت ، روش های جدید و خلاقانه ای را برای انجام وظیفه خود در اختیار ما قرار می دهد و به همین ترتیب بر نقاط قوت ما نیز تمرکز خواهیم کرد تا چشم اندازهای ما را به حداکثر برساند. موفقیت طولانی مدت. ما محصولات و خدماتی را که ارائه می دهیم بهبود خواهیم بخشید ، زمینه های درآمد جدید را دنبال می کنیم و کارآمدتر خواهیم کرد. این طرح شامل اقداماتی است که سرویس پستی می تواند با تأیید استانداران انجام دهد و همچنین عناصری که به اقدامات کنگره و کمیسیون تنظیم مقررات پستی نیاز دارند.

از آنجا که ما در توسعه و اجرای این ابتکارات پیش می رویم ، من به ویژه از تلاشهای جدی تیم مدیریت ما و بسیاری از همکاران سازمان داخلی خود که در این فرآیند مهم درگیر هستند ، قدردانی می کنم و به همین ترتیب از بحث های خوب و سالم استقبال می کنم. بحثی که من قبلاً با رهبری اتحادیه خود داشته ام.

من همچنین از مشاوره مداوم با این هیئت در رابطه با برنامه ریزی شغلی ما سپاسگزارم و منتظر گفتگو در جریان هستم

در حالی که منصب من هستم ، همچنین می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا تصورات غلطی را که برخی ممکن است درباره من و موقعیت هایی که قصد دارم از طرف خدمات پستی داشته ام را پاک کنم.

اول ، در حالی که من قطعاً با رئیس جمهور رابطه خوبی دارم ایالات متحدهاین تصور که من همیشه تصمیم می گیرم در مورد خدمات پستی به سمت رئیس جمهور یا هر شخص دیگری در اداره تصمیم گیری کنم ، کاملاً بی پایه است. من به خوشحالی فرمانداران خدمات پستی خدمت می کنم ، گروهی که طبق قانون دو طرفه هستند و عملکرد من را به شکلی غیرحزبی ارزیابی می کنند. خدمات پستی خود دارای افتخار یک سازمان غیرحزبی است ، که من معتقدم یکی از دلایلی است که باعث می شود خدمات پستی به طور مداوم توسط مردم به عنوان معتبرترین نهاد فدرال شناخته شود. من قصد دارم با اطمینان از تصمیماتی که از طرف فرمانداران به من داده شده است ، احترام بگذارم و مسئولیت های خود را در قبال این سازمان و در جهت منافع عمومی انجام دهم ، با تلاش برای تصمیم گیری های خوب از طریق اعمال بهترین قضاوت و کسب و کار من که در طی 35 سال به دست آمده ام. تجربه تجاری ، و مبتنی بر هیچ حزبی نیست.

دوم ، بگذارید واضح باشم که با توجه به انتخاب نامه ، خدمات پستی و من کاملاً متعهد هستیم که نقش خود را در روند انتخابات انجام دهیم. اگر صاحبان سیاست های عمومی استفاده از نامه را به عنوان بخشی از سیستم انتخابی خود انتخاب کنند ، ما تمام تلاش خود را برای تحویل نامه انتخاباتی به موقع و مطابق با استانداردهای عملیاتی خود انجام خواهیم داد. ما از مسئولان انتخابات و رأی دهندگان می خواهیم که به زمانی که تحویل رأی ما را می دهند ، توجه داشته باشند ، چه این یک رای گیری خالی است که به رأی دهنده می رسد یا یک رای گیری کامل که به مقامات انتخابات برگردد. ما استانداردهای تحویل داریم که سالهاست که وجود دارد. این استانداردها تغییر نکرده اند و علی رغم هر گونه ادعای برعکس ، ما در حال کند کردن پست الكترونیك یا نامه های دیگر نیستیم درعوض ، ما به استفاده از یک فرآیند قوی و اثبات شده برای اطمینان از رسیدگی صحیح به همه نامه های انتخابیه

ما اطمینان حاصل کردیم که آنها در مورد روند ارسال نامه پستی تحصیل کرده اند و با انتخابات و سایر مقامات رسمی در سراسر کشور همکاری نزدیک داشته ایم و می توانند از این نامه ها برای اجرای انتخابات استفاده کنند. اطمینان از اینكه مسئولان انتخابات در سراسر كشور درك پارامترهای عملیاتی ما از جمله شرایطی را كه ما به آنها نامه ارسال می كنیم و استانداردهای تحویل خود را فراهم می كنیم تا آنها بتوانند رای دهندگان را براساس آن آموزش دهند ، رسیدن به یك فصل موفقیت آمیز مهم است. اگرچه به دلیل بیماری همه گیر ، احتمالاً شاهد افزایش بی سابقه ای در حجم نامه های انتخاباتی خواهیم بود ، اما سرویس پستی ظرفیت کافی برای تحویل کلیه نامه های انتخاباتی با اطمینان و به موقع مطابق با استانداردهای تحویل ما دارد و ما این کار را خواهیم کرد. با این حال ، همانطور که بحث شد ، ما در صورت عدم موفقیت در فرآیندی که استانداردهای پردازش و تحویل عادی ما را در نظر بگیرد ، نمی توانیم خطاهای هیئت های انتخابات را تصحیح کنیم.

سوم ، من از سوی فرمانداران منصوب نشده ام كه ​​سرویس پستی را واگذار كنم تا خصوصی شود یا مدیریت افول آن را مدیریت كند. در مقابل ، من وظیفه Postmaster General را که کاملاً متعهد به نقش سرویس پستی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دولت ایالات متحده بود ، پذیرفتم و به همه آمریکایی ها دسترسی جهانی و باز به شبکه پردازش و تحویل بی نظیر ما ارائه دادم ، همانطور که در این مورد منعکس شده است. بیانیه ماموریت که هیئت تصویب کرد اول آوریل، 2020. من تحویل شش روزه نامه ها و بسته ها را به عنوان یکی از مهمترین نقاط قوت این سازمان به طور کامل پذیرفته ام و قصد دارم در زمینه ابزار و تجهیزات برای حامل نامه هایمان و همچنین ثبات نیروی کار غیر حرفه ای ما سرمایه گذاری کنم تا ادامه یابد برای ارائه خدمات مورد اعتماد کشور. من مسئولیتی را که استانداران به من دادند برای حفظ و ارتقاء شهرت و نقش خود به عنوان چهره قابل اعتماد دولت فدرال در هر جامعه ای را می پذیرم و قصد دارم با مدیران پستی ، انجمن های مدیریتی ، مدیران ، رهبری اتحادیه ها و کارمندان صنایع دستی ما همکاری کنم. برای انجام همه کارهایی که می توانم انجام دهم تا ما را به یک مسیر پایدار اقتصادی برگرداند. من اطمینان دارم که می توانیم مسیری را به سمت پیش بینی کنیم که به سرویس پستی اجازه می دهد رسالت مهم خدمات عمومی خود را به روشی پایدار انجام دهد. من مشتاقانه منتظر چالش هستم ، و می دانم که ما به آن عمل می کنیم.

امروز ، ما نتایج خود را برای سه ماهه سوم خود منتشر می کنیم ، تمام شد 30 ژوئن. جو کوربتمدیر ارشد مالی ما امروز صبح نتایج آن را با جزئیات بررسی می کند. من می خواهم فقط در مورد شرایط کلی تجارت فقط چند اظهار نظر ارائه دهم.

ما از زمان شروع همه گیری COVID-19 ، تغییرهای چشمگیری را در تجارت خود تجربه کرده ایم.

اول و مهمتر از همه ، ما اقدامات لازم را انجام داده ایم تا مطمئن شویم که کارمندان ما می توانند با خیال راحت کار کنند. ما برای ارزیابی نیازها و پر کردن شکافها با اتحادیه های خود همکاری نزدیکی کرده ایم و اکنون یک روند محکم در حال انجام است تا از تجهیزات صحیح حفاظتی اطمینان حاصل شود و سایر لوازم در مکان های مناسب قرار بگیرند.

ما همچنین شاهد افزایش بی سابقه ای در تحویل بسته ها از ماه مارس بوده ایم. ما انتظار داریم که حجم بالای بسته ها حداقل تا پایان سال ادامه یابد – و ممکن است قدرت ماندگاری طولانی مدت داشته باشد.

ما به وضوح توجه زیادی به تغییر رفتارهای تجارت الکترونیکی مصرف کننده و این بدان معنی است که برای تجارت ما وجود دارد. ما مفتخریم که حامل انتخاب شرکتها برای دستیابی به منازل و مشاغل بخصوص در شرایط فعلی هستیم.

در کل ، در حالی که رشد بسته ها قوی بوده است ، تغییرات در شرایط اقتصادی ایالات متحده به دلیل همه گیر شدن ، وضعیت مالی ما را تشدید می کند. ما شاهد کاهش قابل توجهی در حجم نامه و همچنین افزایش هزینه های قابل توجه بوده ایم.

چهارشنبه هفته گذشته ، من اعلام کردم که به طور اصولی با وزارت خزانه داری در مورد شرایط و ضوابط مربوط به توافق رسیده ایم 10 میلیارد دلار اختیار وام ارائه شده در قانون CARES. من از وزیر خزانه داری بسیار قدردانی می کنم استیون منوچین برای همکاری با من برای رسیدن به شرایط و ضوابط قابل قبول متقابل.

دسترسی به موارد اضافی 10 میلیارد دلار در وام گرفتن وام ، بحران نقدینگی نزدیک شده را به تأخیر می اندازد و یک پیشرفت مثبت است. با این حال ، ما در مسیری پایدار باقی مانده ایم که با وام گرفتن پولی که باید با بهره پرداخت شود ، قابل حل نیست ، زیرا مسیر فعلی ما امکان پرداخت حتی صورت های فعلی خود را نمی دهد ، چه رسد به موارد جدید. ما همچنان بر بهبود بهره وری عملیاتی و پیگیری سایر اصلاحات متمرکز خواهیم شد تا سرویس پستی را در مسیری برای ثبات مالی طولانی مدت قرار دهیم.

قبل از نتیجه گیری ، می خواهم به طور مختصر درباره ماموریت خدمات عمومی سازمان اظهار نظر کنم.

من از تعهد و فداکاری کارمندان پستی ، که واقعاً در مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 واقعاً بالاتر و فراتر رفته اند ، تحت تأثیر قرار گرفتم.

حمایت عمومی از این سازمان بسیار زیاد است زیرا کارمندان پستی بسیار متعهد هستند که به جامعه و مشتریان خود خدمت کنند. هدف ما این است که به طور مستمر اعتماد و پشتیبانی مردم را بدست آوریم.

در همین راستا ، می خواهم با تشکر از 630،000 زن و مرد خدمات پستی به خاطر سخت کوشی شان در خدمت به جوامع آمریکا. علاوه بر چالش های ارائه شده توسط همه گیر ، بسیاری از نقاط کشور در تابستان امسال گرمای شدید را تجربه کرده اند و فصل طوفان آغاز شده است.

با تشکر از شما برای تعهد استثنایی شما در مورد مأموریت ما در خدمت به ملت. ما از آنچه انجام می دهید ، هر روز قدردانی می کنیم. “

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش صوتی و صوتی و عکس ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست، و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
202-268-2599
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com