سراسر کشور تعطیلی صندوق را اعلام می کند

COLUMBUS ، اوهایو، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Nationwide امروز اعلام کرد که هیئت امنای راه حل های سری ETF (“Trust”) تصمیم گرفته است تا بسته های انحصاری حداکثر در بازارهای نوظهور متنوع در سراسر کشور (ETF) (NYSEARCA: MXDE) (“صندوق”) را ببندد و آن را نقد کند. پایان کار در 28 آگوست 2020.

سرتاسر کشور پس از در نظر گرفتن چشم انداز رشد بلند مدت صندوق و تأثیر پیش بینی شده از بیماری همه گیر COVID-19 به عملکرد سهام در بازار نوظهور مبتنی بر پهن ، از دیگر عوامل ، انحلال و تعطیلی صندوق را توصیه کرد.

آخرین روز معاملات صندوق خواهد بود 27 آگوست 2020، که همزمان با روز آخر برای سفارشات واحد ایجاد توسط شرکت کنندگان مجاز است. صندوق شروع به نقدینگی داراییهای سبد سهام خود در مورد یا درباره آن خواهد کرد 14 آگوست 2020، این ممکن است باعث شود صندوق سرمایه های نقدی خود را افزایش داده و از هدف سرمایه گذاری و استراتژی های ارجاع شده در دفترچه صندوق منحرف شود. صندوق عملیات را خاتمه می دهد و بلافاصله پس از آن درآمد حاصل از باقی مانده را به سهامداران توزیع می کند 28 آگوست 2020. سهامدارانی که سهام سهام خود را تا این تاریخ نمی فروشند ، سهام خود را براساس ارزش دارایی خالص صندوق (NAV) به صورت خودکار برای پول نقد بازخرید می کنند. هزینه فروش کارگزاری ممکن است در معاملات برای فروش سهام صندوق اعمال شود. سهامداران برای گفتگو درمورد عواقب مالیات بر درآمد انحلال باید با مشاور مالیاتی خود تماس بگیرند.

درباره سراسر کشور

در سراسر کشور ، یک شرکت Fortune 100 مستقر در کلمبوس ، اوهایو، یکی از بزرگترین و قوی ترین سازمان های بیمه و خدمات مالی متنوع در است ایالات متحده. در سراسر کشور توسط A.M. بهترین و استاندارد و فقیر. Nationwide ، یک رهبر صنعت در زمینه هدایت نوآوری های متمرکز بر مشتری ، طیف کاملی از محصولات بیمه ای و خدمات مالی را شامل خودرو ، تجارت ، صاحبان خانه ، مزرعه و بیمه های زندگی می کند. برنامه های بازنشستگی بخش دولتی و خصوصی ، سالیانه ها و صندوق های مشترک. مازاد و مازاد ، تخصص و اطمینان؛ بیمه حیوان خانگی ، موتور سیکلت و قایق. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nationwide.com مراجعه نمایید. ما را در فیس بوک و توییتر.

برای درخواست دفترچه مختصر و / یا دفترچه راهنما یا دریافت دفترچه در etf.nationwide.com با 800-617-0004 تماس بگیرید. این دفترچه ها اهداف سرمایه گذاری ، خطرات ، هزینه ها ، هزینه ها و هزینه ها و سایر اطلاعاتی را که شما باید قبل از سرمایه گذاری بخوانید و با دقت در نظر بگیرید ، تشریح می کند.

سرمایه گذاری شامل ریسک است ، از جمله از بین رفتن احتمالی اصل اصلی.

مشاوران صندوق در سراسر کشور (NFA) مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در ETF های سراسر کشور است که توسط شرکت Quasar Distributors ، LLC توزیع می شود. NFA با هیچ توزیع کننده ، زیر نویس یا ارائه دهنده فهرست وابسته توسط NFA برای ETF های سراسر کشور وابسته نیست. نمایندگان میز فروش ETF در سراسر کشور در شرکت خدمات سرمایه گذاری در سراسر کشور (NISC) ، عضو FINRA ، کلمبوس ، اوهایو.

در سراسر کشور ، Nationwide N و Eagle و Nationwide در کنار شما علائم خدمات شرکت بیمه متقابل ملی است. © 2020

MFM-3803AO

مخاطب:
جف وتزل
(614) 249-0849
[email protected]

منبع در سراسر کشور

لینک های مربوطه

http://www.nationwide.com