سرنوشت ساز و کامینز برای ارائه قابلیت های گسترده خدمات

GLEN ALLEN ، وا.، 5 آگوست 2020 / PRNewswire / – Decisiv، Inc. ، رهبر صنعت در راه حل های مدیریت ارتباط با خدمات (SRM) ، امروز توافق نامه ادغام مجموعه کامینز گیدانز از محصولات مبتنی بر وب و موبایل را در پشتیبانی از ناوگان متقابل آنها اعلام کرد. و مشتریان ارائه دهنده خدمات

با ادغام محصولات کامینز گیدانز در اکوسیستم Decisiv SRM ، ناوگان ، ارائه دهندگان مراقبت های مدیریت شده و ارائه دهندگان خدمات از داشتن اطلاعات لازم موتور کامینز در زمینه تهیه موتور در یک مکان واحد در نقطه خدمات بهره مند می شوند.

وی گفت: “ادغام کامینز گیدانز پشتیبانی کارآمدتر و کارآمد تری از موتورهای کامینز را در اکوسیستم Decisiv SRM فراهم می کند.” دیک هیاترئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Decisiv. “ترکیبی از ویژگی ها و قابلیت های Decisiv و Cummins باعث به حداکثر رساندن به موقع تجهیزات ، بهبود بهره وری خدمات و افزایش رضایت مشتری می شود.

هیات اضافه کرد: “راه حل Cummins Guidanz همچنین در بازار Decisiv SRM به نمایش گذاشته می شود ، که به سرعت در حال تبدیل شدن به فروشگاه متوقف شده برای نصب شده های نصب شده و قطعات و قطعات برای ارائه اطلاعات عملی و واقعی در نقطه خدمات است.”

وی گفت: “کامینز خوشحال است که با ادغام با Decisiv برای تعیین یک استاندارد جدید برای کیفیت و کارایی خدمات ، این گام جدایی را در جهت ارتقاء عملکرد برای ارائه دهندگان خدمات ما برداشته است.” رایان کیکندال، مدیر اجرایی راه حل های خدمات رویداد در کامینز. “با درج سیستم Cummins Guidanz در اکوسیستم Decisiv SRM در حال رشد ، روند کار خدمات با ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به کاربران برای راندمان کارایی در فرایند خدمات ساده می شود.”

موتورهای کامینز بیش از 40٪ وسایل نقلیه تجاری را که در حال کار هستند ، نیرو می بخشند آمریکای شمالی. این افزودنی جدید به Decosiv SRM اکوسیستم برای پایگاه گسترده شبکه های ارائه دهنده خدمات و مستقل و همچنین ناوگان ها و شرکت های نگهداری ناوگان از مزیت فوری برخوردار خواهد بود.

با بهینه سازی نرم افزار Guidanz با Decisiv SRM ، مدیران ناوگان و فروشگاه ها ، مشاوران خدمات و تکنسین ها دیگر نیازی به گرفتن چندین سیستم برای گرفتن و به اشتراک گذاشتن عناصر اصلی کار مربوط به خدمات ، بهبود صحت داده ها ضمن کاهش هزینه ها نخواهند داشت. علاوه بر این ، گزارش ویژگی ها به تضمین بالاترین سطح کیفیت خدمات و استفاده و عملکرد دارایی در شبکه های مشتری Decisiv و Cummins کمک می کند.

پذیرندگان اولیه در میان مشتریان Decisiv و Cummins انتظار می رود سال آینده استفاده از راه حل یکپارچه را آغاز کنند.

درباره شرکت کامینز
شرکت کامینز ، یک رهبر قدرت جهانی ، یک شرکت از بخش های مشاغل تکمیلی است که مجموعه ای از راه حل های قدرت را طراحی ، تولید ، توزیع و سرویس می کند. محصولات این شرکت از دیزل ، گاز طبیعی ، موتورهای برقی و هیبریدی و اجزای مربوط به نیروگاه از جمله فیلتراسیون ، مواد تصفیه ، توربوشارژرها ، سیستم های سوخت ، سیستم های کنترل ، سیستم های انتقال هوا ، انتقال خودکار ، سیستم های تولید برق ، باتری ها ، سیستم های برق الکتریکی ، تولید هیدروژن و محصولات سلول سوختی دفتر مرکزی در کلمبوس ، ایندیانا (آمریكا) ، از زمان تأسیس در سال 1919 ، كومینز حدود 61.600 نفر را به كار می گیرد كه از طریق سه اولویت جهانی مسئولیت سازمانی كه برای جوامع سالم حیاتی هستند ، مهم و ضروری است: آموزش ، محیط زیست و برابری فرصت. کامینز به مشتریان خود به صورت آنلاین و از طریق شبکه ای از شرکت های توزیع کننده مستقل و مستقر و از طریق هزاران مکان نمایندگی در سراسر جهان و از طریق هزاران مکان در سراسر دنیا خدمات می دهد. 2.3 میلیارد در فروش از 23.6 میلیارد دلار در سال 2019. ببینید که چگونه کامینز با دستیابی به و اطلاعات بیشتر در https://www.cummins.com/always-on ، در دنیایی که همیشه روشن است ، قدرت می دهد.

درباره Decisiv، Inc.
Decisiv یک بستر مدیریت ارتباط با خدمات مبتنی بر ابر (SRM) فراهم می کند که باعث تحول در نحوه برقراری ارتباط و همکاری زنجیره تأمین خدمات برای دارایی های تجاری می شود. به عنوان رهبر صنعت در فن آوری SRM ، Decisiv در حال پیشرفت بی نظیر عملکرد و بهره برداری از دارایی ها برای تولید کنندگان ، ارائه دهندگان خدمات و دارندگان دارایی در بازار وسایل نقلیه تجاری است. قابلیت اركستراسیون سرویس پلتفرم SRM كه داده های دارایی متصل را مهار كرده ، به اشتراك می گذارد و آنالیز می كند ، و مدیریت هوشمندانه خدمات را قادر می سازد ، کلید اصلی هدایت به موقع و در دسترس بودن دارایی است. Decisiv شریک اصلی برای تولید کنندگان عمده وسایل نقلیه تجاری از جمله Volvo ، Mack ، Hino ، Isuzu ، Peterbilt ، Kenworth و Michelin و همچنین نمایندگی ها و مراکز تماس آنها ، شبکه های خدماتی و دارندگان دارایی است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.decisiv.com مراجعه کنید.

مخاطب:
مارک واسیلکو
بازاریابی VP
قاطع
تلفن: (804) 762-4153
[email protected]

SOURCE Decisiv، Inc.

لینک های مربوطه

www.decisiv.com