سرویس دونفره هواپیمایی یونایتد بین سانفرانسیسکو و شانگهای

شیکاگو، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – خطوط هوایی یونایتد امروز اعلام کرد خدمات خود را افزایش می دهد چین از دو تا چهار پرواز هفتگی بین سانفرانسیسکو و شانگهای فرودگاه بین المللی پودونگ از طریق سئول فرودگاه بین المللی اینچئون. با شروع سپتامبر 4 ، 2020 ، یونایتد چهار پرواز هفتگی با هواپیماهای بوئینگ 777-300ER از پرواز انجام می دهد سانفرانسیسکو به شانگهای روزهای چهارشنبه ، جمعه ، شنبه و یکشنبه. مشتریانی که از آنجا مسافرت می کنند شانگهای باز خواهد گشت سانفرانسیسکو دوشنبه ، پنج شنبه ، شنبه و یکشنبه. بلیط ها برای خرید از ابتدای چهارشنبه ، 19 آگوست در united.com و برنامه تلفن همراه متحد در دسترس خواهد بود.

“یونایتد در سرزمین اصلی خدمت کرده است چین بیش از سه دهه است و ما منتظریم ارتباط مشتریانی را که بین ایالات متحده و ایالات متحده سفر می کنند ، ادامه دهیم شانگهای با دو پرواز اضافی که از سپتامبر شروع می شوند ، “گفت پاتریک کوئیل، معاون رئيس جمهور از شبکه بین المللی اتحاد و اتحادها.

خدمات متحد به شانگهای

پرواز

عزیمت

روز

زمان

وارد شوید

زمان

UA 857

سانفرانسیسکو

جمعه ، جمعه ، شنبه ، خورشید

11:00 قبل از ظهر.

شانگهای

5:45 p.m.1 روز

UA 858

شانگهای

دوشنبه ، پنجشنبه ، شنبه ، خورشید.

9:40 p.m.

سانفرانسیسکو

8:55 p.m.

در ماه ژوئیه ، یونایتد شروع به کار سرویس دو بار در هفته بین سانفرانسیسکو و شانگهای از طريق سئول. یونایتد بزرگترین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود چین قبل از تعلیق سرویس در فوریه به دلیل COVID-19. در سال 2019 ، یونایتد پنج پرواز روزانه را بین آنها انجام داد شانگهای و قطبهای آن در سانفرانسیسکو، لس آنجلس، شیکاگو و نیویورک/Newark.

متعهد به اطمینان از سفر ایمن

یونایتد متعهد است با هدف تحقق استاندارد پاکیزگی صنعت از طریق برنامه CleanPlus یونایتد ، سلامت و امنیت را در خط مقدم سفر هر مشتری قرار دهد. یونایتد با کلینیک Clorox و Cleveland کلینیک کرده تا روشهای تمیز کردن و ایمنی سلامتی را از ورود به سیستم به زمین بیاندازد و بیش از دوجین سیاست ، پروتکل و نوآوری جدید طراحی شده با ایمنی مشتریان و کارمندان در ذهن داشته است ، از جمله:

  • الزام کلیه مسافران – از جمله اعضای خدمه – برای پوشیدن پوشش صورت و به طور بالقوه لغو امتیازات مسافرتی برای مشتریانی که این الزامات را رعایت نمی کنند ، همانطور که در ویدیوی اخیر مدیرعامل یونایتد تصریح شده است. اسکات کربی.
  • با استفاده از فیلترهای پیشرفته و کارآمد (HEPA) در اکثر هواپیماهای اصلی یونایتد برای گردش هوا و حذف 99.97٪ از ذرات موجود در هوا.
  • استفاده از پاشش الکترواستاتیک در تمام هواپیماهای خط اصلی قبل از عزیمت برای سرویس بهداشتی کابین.
  • اضافه کردن یک مرحله به روند ورود به سیستم ، بر اساس توصیه کلینیک کلیولند ، از مشتریان خواسته می شود که تشخیص دهند که علائمی برای COVID-19 ندارند و موافقت می کنند که خط مشی های ما ، از جمله پوشیدن ماسک روی صفحه را دنبال کنند.
  • ارائه بیش از 200 فرودگاه در سراسر کشور ، یک تجربه تأیید چمدان بدون دردسر را به مشتریان ارائه می دهید ایالات متحده؛ یونایتد اولین و تنها شرکت هواپیمایی ایالات متحده است که این فناوری را در دسترس قرار داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تمام راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر خود کمک می کند ، لطفاً به سایت.com.com/cleanplus مراجعه کنید.

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم است. متحد جهان” است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت un.com بازدید کنید ، در توییتر و اینستاگرامUnited دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings Inc. ، در نمداق تحت عنوان نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE Airlines هواپیمایی

لینک های مربوطه

http://www.united.com