سرویس پلیس تورنتو با دوربین های بدنه Axon و نرم افزار مدیریت شواهد دیجیتال همه کار را انجام می دهد. متعهد به ارائه شفافیت و پاسخگویی برای جامعه خود است

استقرار TPS دوربین های بدن سازی شده آکسون از یک روند بررسی تقریباً شش ساله فروشندگان پیروی می کند. از طریق این فرایند ارزیابی گسترده ، آکسون نشان داد که خدمات سخت افزاری و نرم افزاری خود مزایای زیر را به TPS ارائه می دهد:

  • روابط اجتماعی: دوربین های بدن سازی شده آکسون تصویر بیشتری از اتفاقاتی که در یک حادثه رخ داده و همچنین پاسخگویی افسر را ارائه می دهند. با استفاده از Axon Citizen ، TPS قادر خواهد بود شواهد دیجیتالی را مستقیماً از بین مردم جمع کند و آن را در سیستم عامل ابری ذخیره کند. این امر باعث می شود تا شهروندان این کشور راحت تر شوند تورنتو برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با TPS و در دسترس قرار دادن آنها برای تحقیقات با روشی مطمئن.
  • صرفه جویی در هزینه: استفاده از Axon Evidence ، یک بستر مدیریت شواهد دیجیتال مبتنی بر ابر ، به TPS اجازه می دهد تا هزینه های زیرساخت IT ، منابع و سخت افزار را کاهش دهد. آکسون شواهد با ایجاد آژانسها به منظور مرتب کردن ، مدیریت ، بررسی ، برچسب زدن ، رونویسی و به اشتراک گذاری شواهد به صورت دیجیتال موجب صرفه جویی در هزینه های اصلی می شود ، بنابراین می تواند برای هر دو تحقیقات و دادگاه به موقع تر در دسترس باشد.

“تصمیم به رفتن با برنامه دوربین بدنه آکسون بهترین تصمیم برای این بود تورنتو سرویس پلیس زیرا دوربین ها فقط بخشی از تصویر بزرگتر هستند. ” مایکل بارسکی. “ارزش واقعی در راه حل مدیریت شواهد دیجیتال است که به ما این امکان را می دهد تا شواهد و مدارک را با سهولت ، سرعت و هزینه کمتر مدیریت و به اشتراک بگذاریم. من از تجربه مزایایی که این دوربین ها با پشتوانه Axon Evidence به ما ارائه می دهند ، خوشحالم. و جامعه. “

تورنتو سرویس پلیس با اجرای دوربین های بدنه متصل و فناوری نوآورانه برای خدمات پلیس کانادا پیشرو است و ما از همکاری با آنها هیجان زده هستیم. ” ویشال ذیر. “این یک فرصت عالی برای سرویس است تا با استفاده از دوربین هایی برای شفافیت و نرم افزار مبتنی بر ابر برای ابزارهایی که به افزایش کارآیی و کاهش هزینه ها کمک می کند ، از قدرت شبکه Axon استفاده کند. این به نفع کل جامعه خواهد بود.”

برای اطلاعات بیشتر به https://www.axon.com/products/axon-body-3 مراجعه کنید.

درباره آکسون

Axon شبکه ای از دستگاه ها ، برنامه ها و افرادی است که به نیروی انتظامی و پرسنل امنیت عمومی کمک می کنند تا باهوش تر و ایمن تر شوند. با ماموریت محافظت از زندگی ، فن آوری های ما اعتماد به نفس ، تمرکز و زمان مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن اجتماعات خود را به مشتریان می دهند. محصولات ما بر هر جنبه ای از تجربه روزانه یک افسر امنیت عمومی تأثیر می گذارد.


ما برای کسانی که خود را به خطر می اندازند سخت تلاش می کنیم. تا به امروز با شبکه دستگاه ها ، برنامه ها و افراد بیش از 237000 زندگی و دلار بی شماری ذخیره شده است. در www.axon.com یا با تماس با (800) 978-2737 اطلاعات بیشتری کسب کنید. آکسون یک شرکت جهانی با دفتر مرکزی در است Scottsdale ، Ariz. و مرکز مهندسی نرم افزار جهانی در سیاتل ، بشویید.، و همچنین دفاتر اضافی در کانادا، استرالیا، فنلاند، ویتنام، انگلیس و هلند.

فیس بوک یک مارک تجاری Facebook ، Inc است و توییتر علامت تجاری توییتر است ، شرکت Axon ، Axon Evidence ، Axon Citizen و Delta Logo علائم تجاری شرکت Axon Enterprise ، Inc هستند که برخی از آنها در ایالات متحده و کشورهای دیگر به ثبت رسیده اند. . برای اطلاعات بیشتر به https://www.axon.com/legal مراجعه کنید. کلیه حقوق محفوظ است.

آکسون را اینجا دنبال کنید:

توجه به سرمایه گذاران

لطفاً از http://investor.axon.com ، https://www.axon.com/press بازدید کنید ، www.twitter.com/axon_us و https://www.facebook.com/Axon.ProtectLife/ که آکسون اطلاعات مربوط به شرکت ، اطلاعات مالی و تجارت خود را فاش می کند.

مخاطب:
کارلی پارریج
مدیر روابط عمومی و Comms Axon
[email protected]

منبع آکسون

لینک های مربوطه

www.axon.com