سرپرست ناسا کنفرانس تحقیق و توسعه ایستگاه فضایی را باز کرد

واشنگتن، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – مدیر ناسا جیم بردینشتین قرار است نهمین کنفرانس سالانه بین المللی تحقیقات و توسعه ایستگاه فضایی (ISSRDC) در ساعت 10 صبح EDT پنجشنبه، 27 اوت ، به عنوان آزمایشگاه ریزگردها بیستمین سالگرد حضور مستمر انسان در فضا را جشن می گیرد.

موضوع کنفرانس امسال “از دید تا کشف” است که با تمرکز بر چگونگی گذشته می تواند آینده را بهتر آگاه کند. کنفرانس مجازی طی سه روز جداگانه برگزار می شود پنجشنبه 27 مرداد، و ادامه پنجشنبه ، 17 سپتامبربا جلسه آخر در پنجشنبه 22 اکتبر.

این تنها کنفرانس سالانه است که به طور مفصل ، به وسعت کامل تحقیقات و توسعه فناوری که در حال حاضر در آزمایشگاه مدار انجام می شود ، و همچنین تحقیقات آینده نگر برای بررسی طول عمر ایستگاه است. این کنفرانس مجازی شامل تاریخ جلسات دوره ای پنج ماهه در سه ماهه خواهد بود تا بینندگان علاقه مند وقت کافی برای برنامه ریزی برای پیوستن به جلسات مربوط به علایق و مشاغل خود داشته باشند.

در روز یکی از جلسات کامل – پنجشنبه 27 مرداد – تمرکز شدیدی روی ابتکارات تجاری سازی تحت هدایت ناسا ، به روزرسانی های رهبری ناسا ، و بحث در مورد تکامل آزمایشگاه ملی بین المللی ایالات متحده وجود خواهد داشت. روز دوم ، روز پنجشنبه ، 17 سپتامبر، شیرجه های عمیق تری به سمت روندهای تجاری محققانی که از ایستگاه استفاده می کنند ، خواهد بود. روز پایانی کنفرانس ، 22 اکتبردر آخرین جلسه روز با تمرکز بر 20 سال تحقیقات دانشجویی که توسط آزمایشگاه مدار انجام می شود ، تعداد بیشماری از فعالیت های علمی و آموزشی را لمس خواهیم کرد.

سخنرانان اصلی شامل مدیر توسعه فضایی تجاری ناسا هستند فیل مک آلیستر، مدیر مسئول ایستگاه فضایی بین المللی رابین گاتنز، مدیر تجاری شدن مدار پایین زمین آنجلا هارتو مدیر پیشرفت علوم در فضا (CASIS) مدیر عامل اصلی کن سپر. علاوه بر سرپرست ، سایر میهمانان ویژه ناسا شامل سرپرست همکار اکتشافات انسانی و عملیات هستند کاترین لودرزو مدیر برنامه ایستگاه فضایی بین المللی جوئل مونتالبانو.

علوم جدید و فرصت های تجاری در داخل ایستگاه فضایی بین المللی ، بازارهای جدید مدار پایین زمین را قادر می سازد و اهداف اکتشاف ناسا و شرکای بین المللی آن را پیش خواهد برد تا بشر بتواند در سالهای آینده با پایداری به ماه برگردد ، از جمله فرود آمدن زن اول و مرد بعدی روی ماه تا سال 2024 به عنوان بخشی از برنامه Artemis ناسا.

در ماه نوامبر ، ناسا و شرکای بین المللی و تجاری آن جشن می گیرند که 20 سال از زندگی انسان ها و کار مداوم در ایستگاه فضایی بین المللی ، پیشرفت دانش علمی و نمایش فن آوری های جدید و دستیابی به موفقیت های تحقیقاتی در زمین امکان پذیر نباشد که بتواند در دراز مدت انسان را قادر سازد. و اکتشاف روباتیک به فضای عمیق به عنوان یک تلاش جهانی ، 240 نفر از 19 کشور جهان از آزمایشگاه منحصر به فرد ریزگردها بازدید کرده اند که میزبان بیش از 3000 تحقیق تحقیقاتی از محققان در بیش از 100 کشور جهان بوده است.

برای دستور کار روزانه و لیست کامل اسپیکرهای ISSRDC و میهمانان ویژه ، بازدید کنید:

www.issconference.org/agenda/

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایستگاه فضایی بین المللی ، تحقیقات و خدمه آن ، به این آدرس مراجعه کنید:

https://www.nasa.gov/station

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov