سفرهای P&O استرالیا مکث خود را در عملیات تا ماه دسامبر تمدید می کند

میامی، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – سفرهای P&O استرالیا در حال توقف مکث متحرک خود در عملیات از استرالیا تا 2 دسامبر امسال با ادامه خط مسافرتی مقامات ، کارشناسان بهداشت عمومی و جامعه در مورد راه اندازی مجدد قایقرانی.

و برای حمایت از آرامش خاطر میهمانان در این مواقع ، P&O سیاست انعطاف پذیر پرداخت و لغو خود را – با نام “P&O Assurance” – حتی بیشتر به پایان تعطیلات تابستانی سال آینده گسترش داده است. میهمانان می توانند به هر دلیلی تا 48 ساعت قبل از موعد مقرر تاریخ عزیمت برای سفرهای مسافر ، رزرو خود را لغو کنند 31 ژانویه 2021 و اعتبار کروز آینده را به ارزش کرایه پرداخت شده دریافت کنید.

رئیس و سفر Cruises Sture Myrmell گفت: تمدید مکث نورد تا 2 دسامبر (از جمله) – و شروع تابستان – با هدف فراهم کردن فرصتی برای مهمانان ما برای برنامه ریزی پیش رو است.

آقای میرمل گفت: “واضح است كه جامعه هنوز آمادگی بازگشت به قایقرانی را ندارد و ما همچنان با دولت ها و كارشناسان بهداشت عمومی ارتباط خواهیم داشت زیرا همه در چگونگی اجتماع و تعطیلات مردم ترسیم می كنند.”

“ما مانند میهمانان وفادار ما امیدوار هستیم که شروع تابستان فرصت های جدیدی را برای کل صنعت سفر و جهانگردی به ارمغان بیاورد ، که در بسیاری از اقتصادهای منطقه به این کشور کمک می کند. استرالیا.

وی گفت: “ما از اشتیاق میهمانان خود که بیش از هر زمان دیگری منتظر برگشتن در کشتی هستیم ، غرق شده ایم. در ضمن ، ما سعی می کنیم تا حد امکان اطمینان و انعطاف پذیری را در مورد رزرو خود در اختیار مهمانان قرار دهیم در حالی که همه منتظر هستیم. برای روزی که سفرهای دریایی از سر گرفته می شود. “

آخرین تغییرات در عملیات عبارتند از:

مکث طولانی در عملیات بر روی سفرهای دریایی زیر تأثیر خواهد گذاشت:

Pacific Adventure: V061 ، V062 و V063
اقیانوس آرام: X047، X048، X049، X050 و X051
اقیانوس آرام Dawn: W054، W055N، W056N، W058 و W059
اقیانوس آرام آریا: A052، A053، A054، A055، A056، A057 و A058

گزینه های رزرو و بازپرداخت سفرهای دریایی لغو شده از 27 آگوست 2020

P&O با مهمانانی که سفرهای دریایی آنها مستقیماً یا از طریق نمایندگی سفرشان تعیین شده است ، ارتباط برقرار می کنند تا از این پیشرفت و گزینه های موجود برای آنها آگاه شوید.

میهمانانی که هنوز پاسخی درمورد مسافرت دریایی که در هنگام توقف P&O از کار لغو شده است ، پیشنهادی دریافت نکرده اند در صورت انتخاب یک اعتبار مسافرتی در آینده ، حق بازپرداخت کامل یا پاداش کارت اعتباری را دریافت می کنند. همه میهمانان در سفرهای انتخابی از جمله برنامه محبوب جام ملبورن ، می توانند تصمیم بگیرند تا سال آینده رزرو خود را به همان زمان منتقل کنند و از اعتبار پاداش دریافت کنند.

P&O بازپرداخت بازپرداخت را به آژانس های مسافرتی برای مهمانانی که از طریق آن کانال رزرو کرده اند ، پرداخت می کند. خط مسافرتی همچنین از کمیسیون های آژانس مسافرتی در مورد کلیه رزروها برای مسافرتهای لغو شده که به طور کامل به عنوان پرداخت شده محافظت می کند. 26 آگوست 2020 و برای کل اعتبارات سفرهای کروز آینده

میهمانان با رزرو تحت تأثیر مکث در عملیات ، می توانند از طریق ابزار ردیابی جدیدی که در وب سایت P&O یافت می شود ، پیشرفت اعتبار سفر کروز یا درخواست بازپرداخت خود را پیگیری کنند.

SOURCE P&O Cruises