سنت كیتس و نوویس تأیید تعهد به رشد اقتصادی را تأیید می كنند

لندن، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – فدراسیون سنت کیتس و نوویس متعهد به حمایت از رشد اقتصادی در جزایر است ، همانطور که نخست وزیر تأکید کرد تیموتی هریس در برنامه هفتگی رهبری خود در روز سه شنبه. به گفته نخست وزیر هریس ، سنت کیتس و نوویس از نظر درآمد سرانه در رتبه سوم بین کشورهای مستقل در نیمکره غربی و شماره یک در سازمان کشورهای کارائیب شرقی است.

قبل از همهگیری COVID-19 ، سنت کیتس و نوویس چندین اولویت اقتصادی که در اولویت مدیریت مالی کشور به دولت اعتبار داده شده بود ، بدست آمد. سال گذشته ، این جزایر از 9 ماه متوالی از انباشت مازاد و پنجمین سال رشد مستمر اقتصادی استقبال کردند. علاوه بر این ، سنت کیتس و نوویس اولین کشور مستقل در اتحادیه ارزی کارائیب شرقی است که دوازده سال قبل از مهلت ، نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی خود را با استانداردهای بین المللی هم تراز کرده است.

هفته گذشته نخست وزیر تیموتی هریس مجددا با اشاره به این دستاوردهای اقتصادی اظهار داشت: در پنج سال گذشته عملکرد محتاطانه مالی مدیریت تیم وحدت تیم شاهد بودیم سنت کیتس و نوویس نخست وزیر هریس گفت: “به عنوان بهترین نمونه دولت جزیره كاملاً مدیریت شده ،” بهترین مقام در سازمان كشورهای كارائیب شرقی توسط مقامات مستقل و معتبر درمورد شاخص های مختلف ، از جمله ترازهای مالی ، تصمیم گرفته شده است. توسعه فناوری ارتباطات و درآمد سرانه. “

یکی از محرک های اصلی رشد اقتصادی در جزایر ، برنامه Citizenship by Investment (CBI) است. این برنامه که در سال 1984 معرفی شده ، سرمایه گذاران ثروتمند و خانواده های آنها را قادر می سازد تا یک بار سهم اقتصادی در صندوق رشد پایدار کشور (SGF) به شهروندی کشور بدست آورند. گزینه صندوق یکی از سریعترین و سر راست ترین مسیرها به مقصد است سنت کیتس و نوویس تابعیت این برنامه به متقاضیان موفق فرصتهای زیادی از افزایش تحرک جهانی تا چشم اندازهای تجاری پیشرفته ارائه می دهد. سرمایه گذاری های انجام شده برای SGF برای پشتیبانی استفاده می شود سنت کیتس و نوویس توسعه ملی یکی از پروژه هایی که از برنامه CBI به دست می آید برنامه کاهش فقر است که از خانواده های کم درآمد با دریافت حقوق ماهانه 500 دلار از خانواده حمایت می کند.

سرمایه گذاران علاقمند به تبدیل شدن به شهروندان اقتصادی از سنت کیتس و نوویس می تواند از پیشنهاد زمان محدود تحت SGF استفاده کند ، که خانواده های چهارگانه را قادر می سازد تابعیت کسب کنند 150،000 دلار به جای 195000 دلار. شهروندان جدید می توانند تقریباً به 160 مقصد در سراسر جهان بدون ویزا یا ویزا در هنگام ورود ، کار ، مطالعه و سفر بپردازند.

مخاطب:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

https://csglobalpartners.com