سوبارو ابتکار جدیدی را برای بازیافت زباله های PPE در همکاری با TerraCycle اعلام کرد

وی گفت: “در سوبارو ، تعهد ما برای حفظ محیط کار ایمن به اندازه فداکاری ما برای حفاظت و حفظ محیط زیست با تمیز کردن آن است.” آلن بتکهمعاون ارشد بازاریابی ، بازاریابی ، سوبارو از آمریكا ، شرکت. “این گسترش كار چندین ساله ما با TerraCycle به ما اجازه می دهد تا در حین پیشبرد پوشیدن مسئولیت پذیری بپوشیم. نوید عشق Subaru تعهد به منظور کاهش زباله های دفع زباله و مشارکت در رویه های زیست محیطی هوشمند ، فقط به این دلیل که این کار درستی است. “

جعبه های زباله صفر یک راه حل مناسب برای بازیافت مناسب برای انواع PPE های یکبار مصرف فراهم می کند ، که از طریق تجهیزات بازیافت معمولی قابل بازیافت نیستند. با قرار دادن جعبه های زباله صفر در دفاتر سراسر کشور ، کارمندان Subaru می توانند به جای اینکه وسایل موردنظر خود را روی زمین بیاندازند ، وسایل محافظ خود را با مسئولیت پذیری دور کنند.

برای جمع آوری و بازیافت صحیح زباله های PPE ، هر محل شرکت شرکت Subaru از جعبه های زباله زیر استفاده می کند:

پس از اتمام ، جعبه ها برای پردازش به TerraCycle بازگردانده می شوند و پسماندهای جمع آوری شده برای تولید محصولات جدید تمیز ، ذوب و اصلاح می شوند. ماسک های یکبار مصرف معمولاً از پلاستیک پلی پروپیلن شماره 5 ساخته می شوند و می توانند به انواع مختلفی از پالت حمل بار قابل استفاده مجدد تا کاربردهای الوار پلاستیکی تبدیل شوند. دستکش های یکبار مصرف لاستیکی توسط تولید کنندگان لاستیک در کاربردهای درجه پایین برای محصولاتی مانند تشک استفاده می شود.

تام سزاکی ، بنیانگذار و مدیرعامل TerraCycle گفت: “در TerraCycle ، ماموریت ما همیشه این بوده است که زباله ها ، بازیافت غیر قابل بازیافت و استفاده از راه حل های نوآورانه تجاری را برای به حداقل رساندن تأثیر انسان بر روی کره زمین ، از بین ببریم.” “با هدایت این ابتکار عمل برای کاهش تأثیر زباله های PPE بر محیط زیست ، سوبارو همچنان به تعهد مشترک خود برای آینده ای سبزتر نشان می دهد.”

از طریق برنامه بازیافت Subaru Loves the Earth ، که با همکاری TerraCycle ایجاد شده است ، خرده فروشان شرکت Subaru در سراسر کشور از Zero Wase Boxes استفاده می کنند تا مشتریان ، کارمندان و شرکای جامعه را ترغیب کنند تا جریان های زباله را که معمولاً به عنوان بازیافت سخت از جمله بسته های میان وعده در نظر گرفته می شوند ، بازیابی کنند. / کیسه ها ، لیوان های یکبار مصرف ، درب ها ، کاه های پلاستیکی و همچنین کپسول های قهوه و خامه علاوه بر این ، سوبارو با جمع آوری مجزا از این جریان های زباله و آوردن آنها به یک خرده فروش محلی شرکت سوبارو ، مشتریان را ترغیب می کند تا تعهدات شخصی خود در مورد پایداری را بیشتر کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Subaru Loves Earth و کارهای محیطی که Subaru انجام می دهد ، به subaru.com/earth بروید و #SubaruLovesTheEarth را دنبال کنید.

درباره Subaru of America، Inc.
شرکت Subaru of America ، Inc (SOA) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سوبارو است ژاپن. دفتر مرکزی در دفن زباله های صفر در کامدن ، N.J.این شرکت وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی سوبارو را از طریق شبکه ای با بیش از 630 خرده فروش در سراسر کشور به بازار عرضه و توزیع می کند ایالات متحده. کلیه محصولات Subaru در کارخانه های تولید زباله های صفر تولید می شود و Subaru of Indiana Automotive، Inc تنها کارخانه تولید اتومبیل در ایالات متحده است که توسط فدراسیون ملی حیات وحش به عنوان یک زیستگاه حیات وحش حیاط خلوت تعیین می شود. SOA توسط راهنمایی می شود نوید عشق Subaru، که چشم انداز شرکت برای نشان دادن عشق و احترام به همه ، و حمایت از اجتماعات و مشتریان آن در سراسر کشور است. طی 20 سال گذشته ، SOA بیش از اهدا کرده است 190 میلیون دلار به این دلیل که خانواده سوبارو به آن اهمیت نمی دهند ، و کارکنان آن بیش از 40،000 ساعت داوطلبانه ثبت کرده اند. به عنوان یک شرکت ، سوبارو معتقد است که انجام این کار در ایجاد تأثیر مثبت در جهان بسیار مهم است زیرا این کار درستی است.

برای اطلاعات بیشتر به media.subaru.com مراجعه کنید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، و اینستاگرام.

درباره TerraCycle
TerraCycle یک شرکت نوآورانه مدیریت زباله است و مأموریتی برای از بین بردن ایده زباله دارد. در سراسر کشور با 21 کشور همکاری می کند ، TerraCycle با شرکت های پیشرو در زمینه کالاهای مصرفی ، خرده فروشان و شهرها برای بازیافت محصولات و بسته ها ، از پوشک های کثیف گرفته تا ته سیگار ، که در غیر این صورت سرقت از محل دفن یا سوزاندن استفاده می شود ، همکاری می کنیم. علاوه بر این ، TerraCycle با شرکتهای پیشرو در زمینه کالاهای مصرفی همکاری می کند تا بازیافت زباله ها ، مانند پلاستیک اقیانوس ، را در محصولات و بسته بندی های خود به سختی ادغام کند. بخش جدید آن ، Loop ، اولین سیستم خرید است که به مصرف کنندگان راهی برای خرید مارک های مورد علاقه خود در بسته بندی های با دوام و قابل استفاده مجدد می دهد. TerraCycle به دلیل پایداری بیش از 200 جایزه کسب کرده است و بیش از این اهدا کرده است 44 میلیون دلار از زمان تأسیس بیش از 15 سال پیش به مدارس و خیریه ها رسید و در لیست 52 شرکت در حال تغییر جهان ، در فهرست 10 مجله Fortune قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TerraCycle یا درگیر شدن در برنامه های بازیافت آن ، لطفاً به www.terracycle.com مراجعه کنید.

دایان آنتون
سوبارو از آمریکا ، شرکت
856-488-5093
[email protected]

نیکلاس ساراچنی
سوبارو از آمریکا ، شرکت
(856) 488-3330
[email protected]

سو کافمن
TerraCycle
[email protected]
609-393-4252 x 3708

SOARCE Subaru of America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.subaru.com