سوبارو قیمت گذاری را در مدل های میراث 2064 و Outback اعلام کرد

اکنون به صورت استاندارد در تمام سطوح تر و تمیز ، چراغهای جلو چراغهای پاسخگو فرمان (پرتوهای کم و زیاد) برای بهبود دید هنگام رانندگی در شب. سیستم چراغهای هدایت شونده هدایت می کند پرتوهای چراغهای جلو در جهت حرکت وسیله نقلیه در جاده های خمیده.

در تلاش برای جلوگیری از گرفتاری کودک و یا حیوان خانگی ، یک یادآوری صندلی عقب اکنون در تمام لباس های Legacy و Outback استاندارد است. این سیستم به راننده یادآوری می کند که قبل از خروج خودرو ، قسمت صندلی عقب را بررسی کند.

همچنین برای سال جدید ، یک کمربند ایمنی استاندارد مسافران را در حالت صندلی های جلویی و یا عقب ردیابی می کند و در صورت عدم بستن کمربند ایمنی آنها ، هشدار شنیداری و دیداری می دهد.

2021 میراث Subaru

2021 Legacy در شش سطح تر و تمیز موجود است: Base، Premium، Sport، and Limited، Limited XT و Touring XT. قیمت گذاری در میراث از آغاز می شود 22،895 دلار فقط یک 150 دلار نسبت به سال قبل افزایش می یابد

Legacy Base مجهز به استاندارد Allar Wheel Symbrical Subaru Symbolical Drive و Active Torque Vectoring است و از پیشرانه 2.5 لیتری استفاده شده است BOXER SUBARU® موتور موتور طبیعی دارای آرایش 182 اسب بخار و 176 اسب بخار گشتاور تولید می کند و با یک استاندارد Lineartronic جفت می شود.® CVT (انتقال به طور مداوم متغیر) با حالت تغییر سرعت 8 سرعته دستی و کلیدهای کنترل تعویض چرخ دنده فرمان.

برنده جایزه Subaru EyeSight® Driver Assist Technology در تمام سطوح تریم استاندارد است. EyeSight شامل کنترل پیشرفته کروز کنترل تطبیقی ​​(AACC) با مرکز خط است. از ویژگی های ایمنی در همکاری با AACC برای کمک به مرکز SUV در خط مسافرتی استفاده می شود.

Legacy با لیست گسترده ای از ویژگی های استاندارد از جمله پنجره های قدرت ، قفل درها ، درب سوخت و آینه ها و همچنین درگاه های USB ورودی دوگانه در کنسول مرکز جلو همراه است. سیستم امنیتی استاندارد شامل ورودی بدون کلید از راه دور است. علاوه بر این ، این پایه مجهز به SUBARU STARLINK است سیستم چندرسانه ای 7.0 اینچی دوتایی که دارای ویژگی های Apple CarPlay ™ ، Android ™ Auto و Bluetooth است® اتصال هندزفری از طریق تلفن و جریان صوتی.

بسته آلیاژ چرخ برای MSRP از موجود است 350 دلار. با ارزش خرده فروشی 1000 دلار، بسته چرخ 17 اینچی برای مشتریان تخفیف قابل توجهی می یابد.

شروع از 25145 دلار 2025 Legacy Premium نیز فقط افزایش می یابد 150 دلار. به روزرسانی های موجود در تریم پایه شامل پکیج All-Weather ، فرمان بسته بندی شده از چرم ، سیستم کنترل خودکار آب و هوای دو منطقه و صندلی راننده قدرت 10 طرفه می باشد. دو درگاه شارژ USB اضافی نیز در بخش عقب کنسول مرکزی وجود دارد. Premium با استاندارد تبلت 11.6 اینچی STARLINK Multimedia Plus به صورت استاندارد عرضه می شود. نمایش اطلاعات مرکز کنترل های لمسی مستقیم را برای چندرسانه ای ، HVAC و تنظیمات خودرو ارائه می دهد.

پریمیوم همچنین یک رنگ بیرونی کاملاً جدید را به شما معرفی می کند: Brilliant Bronze Metallic. رنگ جدید را می توان با داخلی داخلی عاج یا سیاه جفت کرد.

دو بسته گزینه برای حق بیمه با افزایش قیمت نسبت به سال قبل در دسترس است. بسته اول شامل دسترسی بی سیم با دکمه شروع ، دکمه مه ، چراغ های مه شکن LED و تشخیص نقطه کور با کمک تغییر خط و لاین ترافیک عقب می باشد. MSRP فقط است 1000 دلار. در بسته دوم می توان به یک پاورقی Moonroof و STARLINK 11.6 اینچی ناوبری چندرسانه ای با قابلیت TomTom اشاره کرد® برای MSRP از 2،595 دلار.

در سال 2021 Subaru Legacy Sport از آغاز می شود 27،095 دلار تریم Premium را با چرخ های منحصر به فرد سبک سبک 18 اینچی به رنگ مشکی به روز می کند. مشبک جلو از نوع اسپرت؛ تر و تمیز کننده رنگ چوب و اسپویلر تنه. چراغ های مه شکن LED؛ آینه های بیرونی در بلور سیاه سیلیس به پایان رسید؛ و اثاثه یا لوازم داخلی خاکستری خاکستری منحصر به فرد با دوخت کنتراست قرمز جسورانه.

Legacy Sport با سیستم ناوبری چندرسانه ای 11.6 اینچی STARLINK بسته پیشنهادی را در اختیار شما قرار می دهد. پاور مونروف؛ ترمز اتوماتیک معکوس؛ و شناسایی نقاط کور با کمک تغییر مسیر Lane و هشدار متقاطع عقب. MSRP هنوز ادامه دارد 2245 دلار.

2021 Legacy Limited ، با قیمت شروع آن 29،895 دلار ویژگی های لوکس از جمله اثاثه یا لوازم داخلی چرمی دارای سوراخ را اضافه می کند. صندلی های عقب گرم شده؛ پریزهای پشتی A / C؛ و بدون کلید با شروع دکمه فن آوری های استاندارد دستیاری درایور شامل ترمز اتوماتیک معکوس و تشخیص نقاط کور با کمک تغییر مسیر خط و هشدار متقاطع عقب می باشد.

محدود یک بسته گزینه واحد را ارائه می دهد که شامل DriverFocus است® سیستم کاهش حواس پرتی ، سیستم ناوبری چندرسانه ای 11.6 اینچی STARLINK ، هارمن کارون® سیستم صوتی ممتاز؛ پاور مونروف و فرمان گرمایش. MSRP همان قیمت سال گذشته است 2،045 دلار.

در 34،445 دلار، Legacy Limited XT با توربو شارژ تنها افزایش می یابد 250 دلار برای سال 2021 مدل. در کنار موتور پیشرفته 2.4 لیتری توربو BOXER ، محدود XT ویژگی های دیگری را اضافه می کند از جمله: Power Moonroof؛ فرمان گرمایش؛ STARLINK 11.6 اینچ پیمایش چندرسانه ای با ویژگی های a هارمن کارون سیستم صوتی ممتاز؛ و DriverFocus.

Legacy Touring XT با قیمت مناسب است 36،145 دلار، آ 250 دلار نسبت به سال قبل افزایش می یابد تریم برتر بر روی محدود XT ساخته شده است و یک مانیتور جلوی دید 180 درجه و a اضافه می کند چرم سیرا قهوهای مایل به زرد اثاثه یا لوازم داخلی

2021 Subaru Outback

مدل 2021 Outback ترکیبی بهینه از توانایی SUV و سواری شبیه اتومبیل و حمل با اتومبیل استاندارد درایو متقارن Subaru All-Wheel ، وکتور گشتاور فعال ، کنترل اتومبیل پویا و X-MODE را با کنترل Hill Descent کنترل می کند. 8.7 اینچ از سطح زمین برای کلیه مدل های Outback از بسیاری از SUV ها بیشتر است.

برای سال 2021 ، Outback در مدل های Base ، Premium ، Limited ، Touring ، Onyx Edition XT ، Limited XT و Touring XT ارائه می شود.

بازپرداخت مجهز (پایه) با قیمت محور ارزشی شروع می شود 26،795 دلار، فقط یک 150 دلار افزایش نسبت به سال گذشته. این پایگاه با لیست گسترده ای از ویژگی های استاندارد از جمله پنجره های برق ، قفل درب ، درب سوخت و آینه ها و همچنین درگاه های USB ورودی دوگانه در کنسول مرکز جلو ارائه می شود.

علاوه بر این ، Base شامل سیستم چندرسانه ای دوتایی 7.0 اینچی STARLINK است که دارای صفحه نمایش لمسی 7 اینچی بالایی با کنترل های صوتی ، و صفحه نمایش 7 اینچی پایین تر است که به سیستم کنترل آب و هوا دسترسی پیدا می کند و برای EyeSight ، X-MODE و سایر سیستم های وسایل نقلیه کنترل می کند. صوتی سیستم چندرسانه ای رادیو AM / FM / HD را ارائه می دهد. Apple CarPlay ™ و Android ™ Auto؛ بلوتوث® اتصال هندزفری از طریق تلفن و جریان صوتی.

قیمت از 29045 دلار، حق بیمه Outback فقط افزایش می یابد 150 دلار در طول سال قبل Premium شامل کلیه تجهیزات استاندارد از Base می شود و ویژگی های مختلفی را از جمله بسته All-Weather ، فرمان چرمی پیچیده شده ، سیستم کنترل خودکار آب و هوای دو منطقه اضافه می کند. صندلی درایور برق 10 طرفه و دو درگاه شارژ USB در بخش عقب کنسول مرکزی. Premium همچنین به 11.6 اینچی STARLINK Multimedia Plus ارتقا می یابد.

رنگ بیرونی جدید ، Brilliant Bronze Metallic ، با سطح تریم Premium در دسترس است.

دو بسته گزینه برای Premium در دسترس است. اولین مورد شامل دروازه عقب بدون قدرت Hands-Free؛ دسترسی بدون کلید با دکمه شروع و شناسایی نقاط کور با کمک تغییر مسیر Lane و هشدار متقاطع عقب. MSRP همچنان پابرجاست 1400 دلار. بسته دوم ، یک Power Moonroof و Navigation Multimedia 11.6 اینچی STARLINK را برای MSRP از اضافه می کند 2،995 دلار.

قیمت از 35،145 دلار Outback Onyx Edition XT فقط افزایش می یابد 250 دلار از سال گذشته جدیدترین عضو خانواده Outback شامل کلیه مشخصات استاندارد از Premium به علاوه توربو 2.4 لیتری است BOXER SUBARU® موتور ، گیت پاور Hands-Free ، مانیتور جلو نمای 180 درجه ، دو حالت X-MODE و یک تایر یدکی تمام سایز. SUV ناهموار همچنین از عناصر بیرونی منحصر به فرد بیرونی مشکی ، چرخ های آلیاژی 18 اینچی و نشانگر و همچنین یک فضای داخلی دو رنگ خاکستری منحصر به فرد با صندلی های بسته بندی شده در بادوام StarTex مجهز به استاندارد است.® مواد

یک بسته با گزینه واحد شامل یک Power Moonroof ، چند رسانه ای 11.6 اینچی STARLINK با ناوبری و ترمز اتوماتیک معکوس در دسترس است 1845 دلار.

Outback Limited که به خوبی تعیین شده است یک اسمی را افزایش می دهد 150 دلار بیش از 20MY به 33،595 دلار. محدود از تریم Premium با ویژگی های اضافی از جمله اثاثه یا لوازم داخلی چرمی سوراخ شده ساخته شده است. صندلی عقب گرم صندلی عقب؛ پریزهای پشتی A / C؛ و بدون کلید با شروع دکمه فن آوری های استاندارد دستیاری درایور شامل ترمز اتوماتیک معکوس و تشخیص نقاط کور با کمک تغییر مسیر خط و هشدار متقاطع عقب می باشد.

یک بسته گزینه شامل Power Moonroof ، فرمان گرمایش شده ، چندرسانه ای 11.6 اینچی STARLINK با پیمایش ، هارمن کارون سیستم صوتی ممتاز و DriverFocus. MSRP ، در 2،045 دلار، نسبت به سال گذشته حمل می کند.

در 37995 دلار، توربو شارژ 2021 Outback Limited XT افزایش می یابد 250 دلار بیش از 20MY همراه با پیشرانه 2.4 لیتری توربو BOXER به روزرسانی شده ، Outback Limited XT ویژگیهایی از جمله Power Moonroof ، فرمان گرمایش ، هدایت چندرسانه ای 11.6 اینچی STARLINK را اضافه می کند ، هارمن کارون سیستم صوتی ممتاز و سیستم کاهش حواس پرتی DriverFocus.

تور Outback در قیمت گذاری شده است 37،495 دلار، افزایش عادلانه 150 دلار. سطح تریم بالای خط شامل کلیه تجهیزات استاندارد محدود به همراه مانیتور نمای جلوی 180 درجه می باشد. آینه های تاشو خودکار فرمان گرمایش و صندلی های تهویه. این Touring با لهجه های منحصر به فرد بیرونی و داخلی و اثاث کشی چرمی اصل جاوا براون نپا در سراسر کشور تزئین شده است.

قیمت Outback Touring XT در 39،945 دلارفقط 250 دلار بیش از 20MY MSRP ، و با تمام تجهیزات استاندارد Touring همراه است و موتور BOXER 2.4 لیتری توربوشارژ شده را اضافه می کند.

Outback و Legacy در Subaru of Indiana Automotive (SIA) در واقع ساخته شده است لافایت ، ایندیانا همراه با صعود و Impreza.

میراث 2021

مدل / اصلاح

انتقال

مناسب
کد گزینه

MSRP

MSRP +
مقصد
و تحویل

میراث

CVT

01 ، 02

22،895 دلار

23820 دلار

حق بیمه میراث

CVT

11 ، 13 ، 15

25145 دلار

26070 دلار

Legacy Sport

CVT

21 ، 27

27،095 دلار

28020 دلار

میراث محدود

CVT

31 ، 34

29،895 دلار

30،820 دلار

Legacy Limited XT

CVT

32

34،445 دلار

35،370 دلار

Legacy Touring XT

CVT

41

36،145 دلار

37،070 دلار

  1. بسته های گزینه میراث 2021

کد

شرح

MSRP

01 ، 11 ، 21 ، 31 ، 32 ، 41

مدل استاندارد

N / A

02

بسته چرخ آلیاژ

350 دلار

13

هشدار شناسایی نقطه کور w / هشدار متقاطع ترافیک عقب + دسترسی بدون کلید و دکمه شروع فشار + چراغ های مه شکن LED

1000 دلار

15

هشدار شناسایی نقطه کور w / هشدار متقاطع ترافیکی عقب + دسترسی بدون کلید و دکمه فشار دکمه + چراغ های مه شکن + چراغ مونروف + 11.6 اینچ سیستم ناوبری چندرسانه ای

2،595 دلار

27

هشدار شناسایی نقطه کور w / هشدار متقاطع ترافیکی عقب + پاور ماهواره + ترمز اتوماتیک معکوس + سیستم ناوبری چندرسانه ای 11.6 اینچی

2245 دلار

34

Power Moonroof + 11.6 اینچی سیستم ناوبری چندرسانه ای + چرخ فرمان گرم + تمرکز درایور (سیستم کاهش حواس پرتی)

2،045 دلار


Destination & Delivery برای Legacy 925 دلار است و ممکن است در کشورهای زیر متفاوت باشد: CT، HI، MA، ME، NH، NJ، NY، RI و VT. D&D برای فروشندگان خرده فروشی در آلاسکا 1،075 دلار است.

2021 برگشت

مدل / اصلاح

انتقال

مناسب
کد گزینه

MSRP

MSRP +
مقصد
و تحویل

بازپرداخت

CVT

’01

26،795 دلار

27،845 دلار

حق بیمه برگشتی

CVT

11 ، 13 ، 15

29045 دلار

30،095 دلار

Outback محدود

CVT

31 ، 34

33،595 دلار

34،645 دلار

تور Outback

CVT

41

37،495 دلار

38،545 دلار

Outback Onyx Edition XT

CVT

21 ، 22

35،145 دلار

36،195 دلار

Outback Limited XT

CVT

32

37،995 دلار

39،045 دلار

Outback Touring XT

CVT

41

39،945 دلار

40،995 دلار

بسته های گزینه Outback 2021

کد

شرح

MSRP

01 ، 11 ، 21 ، 31 ، 32 ، 41

مدل استاندارد

N / A

13

هشدار شناسایی نقطه کور w / هشدار متقاطع ترافیک عقب + دسترسی بدون کلید و دکمه فشار دکمه ای + دروازه عقب بدون هندزفری

1400 دلار

15

هشدار شناسایی نقطه کور w / Rear Cross-Traffic Alert + Accesslessless & Start Button Start + دروازه عقب بدون هندزفری + Power Moonroof + 11.6 اینچ سیستم ناوبری چندرسانه ای

2،995 دلار

22

Power Moonroof + 11.6 اینچی سیستم ناوبری چندرسانه ای + ترمز اتوماتیک معکوس

1845 دلار

34

Power Moonroof + چرخ فرمان بخاری + سیستم ناوبری چندرسانه ای 11.6 اینچی + تمرکز درایور

2،045 دلار


Destination & Delivery 1،050 دلار برای Outback است و ممکن است در کشورهای زیر متفاوت باشد: CT، HI، MA، ME، NH، NJ، NY، RI و VT. D&D برای خرده فروشان آلاسکا 1200 دلار است.

درباره Subaru of America، Inc.

شرکت Subaru of America، Inc (SOA) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سوبارو است ژاپن. مقر آن در دفتر دفن زباله صفر در کامدن ، N.J.این شرکت وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی سوبارو را از طریق شبکه ای با بیش از 630 خرده فروش در سراسر کشور به بازار عرضه و توزیع می کند ایالات متحده. تمام محصولات سوبارو در کارخانه های تولید زباله های صفر تولید می شوند و سوبارو از ایندیانا اتومبیل ، Inc تنها کارخانه تولید اتومبیل در ایالات متحده است که توسط فدراسیون ملی حیات وحش به عنوان یک زیستگاه حیات وحش حیاط خلوت تعیین می شود. SOA توسط راهنمایی می شود نوید عشق Subaru، که چشم انداز این شرکت برای نشان دادن عشق و احترام به همه ، و حمایت از اجتماعات و مشتریان آن در سراسر کشور است. طی 20 سال گذشته ، SOA بیش از اهدا کرده است 190 میلیون دلار به این دلیل که خانواده سوبارو به آن اهمیت نمی دهند ، و کارکنان آن بیش از 40،000 ساعت داوطلبانه ثبت کرده اند. به عنوان یک شرکت ، سوبارو معتقد است که انجام این کار در ایجاد تأثیر مثبت در جهان بسیار مهم است زیرا این کار درستی است. برای اطلاعات بیشتر به media.subaru.com مراجعه کنید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، و اینستاگرام.

دومینیک اینفانته
مدیر ، ارتباطات شرکت
856.488.8615
[email protected]

جسیکا تولمن
ارتباطات محصول
310.352.4400
[email protected]

چارلز بالارد
ارتباطات محصول و فناوری
856.488.8759
[email protected]

SOARCE Subaru of America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.subaru.com/