سیستم اشتراک دوچرخه BCycle از افزایش سواری سال به سال در شهرهای بزرگ در سراسر آمریکا خبر می دهد

مادیسون ، ویس.، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – BCycle ، سیستم اشتراک دوچرخه با پشتیبانی Trek Bicycle ، داده هایی را از بازارهای سراسر کشور منتشر کرده است که از رونق جهانی دوچرخه سواری حمایت می کنند و نشان می دهد سواری در هر دو ناوگان سنتی و آنهایی که دوچرخه های الکترونیکی یکپارچه دارند ، افزایش یافته است.

نمونه هایی از بازارهای اصلی با افزایش تعداد سواری در سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته عبارتند از:

  • دس ماینس ، آیووا: + 29٪
  • فورت ورث ، تگزاس: + 50٪
  • هیوستون، تگزاس: + 21٪
  • لاس وگاس ، نوادا: + 186٪
  • مدیسون ، ویسکانسین: + 20٪
  • اوماها ، نبراسکا.: + 39٪
  • سان آنتونیو ، تگزاس: + 75٪

مدیسون بی سی سی به تازگی گزارش سالانه جامعی را منتشر کرده است که به بررسی کلی سوابق مشترک دوچرخه ، عملکرد ایستگاه و تأثیر آن بر جامعه محلی می پردازد. نتایج نشان داد که دوچرخه های الکترونیکی رانندگی می کنند ، یافته ای که از سال گذشته تا سال 2020 ادامه داشته است. از شهرهایی که استفاده مشترک از دوچرخه افزایش یافته است ، فقط دس ماینس دوچرخه الکترونیکی در ناوگان خود ندارد. در آن زمان ، حتی قبل از همه گیری ، این گزارش همچنین نشان داد که حدود 50٪ از زمان ، دوچرخه های الکترونیکی جایگزین رانندگی یا اتومبیلرانی برای 75٪ از اعضای چرخه BC هستند که ماشین خود را دارند. در زمانی که فاصله اجتماعی عرف جدید است ، به نظر می رسد این روند در سراسر کشور در حال رشد است زیرا مردم به جای حمل و نقل عمومی به دنبال راه های جایگزین سفر هستند.

“در آغاز سال 2020 ، ما هرگز نمی توانستیم وضعیت فعلی و تقاضای گسترده ای را که در شبکه اشتراک دوچرخه در سراسر کشور مشاهده می کنیم ، پیش بینی کنیم.” مورگان راماکر، مدیر اجرایی BCycle. “رونق دوچرخه برای دوچرخه های شخصی و همچنین اشتراک دوچرخه واقعی است ، هیچ نشانه ای از کندی وجود ندارد. ماموریت BCycle همیشه این بوده است که جهان را با سوق دادن تعداد بیشتری از مردم به دوچرخه تغییر دهد ، و ما از حرکت و تحول فرهنگی استقبال می کنیم. مصرف کنندگان به دنبال دوچرخه سواری برای حمل و نقل ضروری و همچنین مزایای بهداشت روانی و جسمی هستند. “

ویسکانسینپایه های دوچرخه Trek #GoByBike را در سال راه اندازی کرد مه 2020، مردم را تشویق به انتخاب دوچرخه سواری حداقل یک سفر در هفته ، جایگزینی سایر روش های حمل و نقل ، برای سلامتی سیاره و مردم ما کنیم. در حالی که جامعه هنوز با مسئولیت پذیری فاصله اجتماعی دارد ، هرگز زمان بهتری برای مصرف کننده دوچرخه سواری – چه از طریق سیستم شخصی و چه از طریق سیستم اشتراک دوچرخه – برای سالم ماندن ، کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوا ، برای سرگرمی و شکل گیری آینده بهتر برای نسل ها وجود نداشته است. آمدن.

BCycle نکات زیر را برای ساکنان شهر که به دنبال گزینه حمل و نقل از دوچرخه استفاده می کنند ارائه می دهد:

  1. کلاه ایمنی را فراموش نکنید – هنگام تقسیم جاده با اتومبیل و عابر پیاده ، مهم است که در صورت حوادث غیرمترقبه از سر خود محافظت کنید. در حالی که بسیاری از دوچرخه ها دارای زنگ و چراغ هستند ، هیچ کس نمی خواهد کلاه ایمنی به اشتراک بگذارد ، به همین دلیل بهتر است به یاد داشته باشید که خود را بیاورید.
  2. قوانین جاده را به یاد داشته باشید – سوار شدن در پیاده روها در بعضی از شهرها غیرقانونی نیست ، اما سوار شدن در خیابان نیز تشویق می شود. دوچرخه سواران باید از تمام قوانین راهنمایی و رانندگی که اتومبیل ها انجام می دهند ، پیروی کنند و هنوز هم باید به عابر پیاده تسلیم شوند.
  3. BYO… ضد عفونی کننده دستی – پیش از این BCycle پروتکل های بهداشتی را افزایش داده و چندین بار در روز دوچرخه را تمیز می کند ، همچنین مناطق ضد لک را در تمام ایستگاه ها ضد عفونی می کند. اما درست مثل این که هنجار جدید مناطق دیگری از زندگی ما است. سواران باید قبل و بعد از هر بار سوارکاری دست خود را بشویند یا از ضدعفونی کننده دست استفاده کنند تا خود و دیگران را ایمن و سالم نگه دارند.

تمام دوچرخه های BCycle در طراحی شده اند واترلو ، WI توسط دوچرخه Trek. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BCycle به bcycle.com مراجعه کنید یا BCycle را در اینستاگرام دنبال کنید. برنامه BCycle را در دانلود کنید فروشگاه برنامه یا فروشگاه Google Play.

درباره دوچرخه
دفتر مرکزی آن در واترلو ، ویسکانسین، BCycle LLC بهترین سیستم های تقسیم دوچرخه را در کلاس توسعه داده و ارائه می دهد و متعهد به ارائه جایگزین حمل و نقل زیست محیطی پایدار برای شهرها است. بی سی سیکل معتقد است که سهم دوچرخه نقش دوچرخه در حمل و نقل عمومی است و در این مأموریت برای تغییر جهان با دستیابی بیشتر افراد به دوچرخه قرار دارد. BCycle ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Trek Bicycle ، با سازمان هایی در سراسر کشور شریک است که می توانند سهم دوچرخه مستقر در جامعه را ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.bcycle.com مراجعه کنید.

SOURCE Trek Bicycle Corporation

لینک های مربوطه

http://www.bcycle.com