سیستم های فضایی ABL آزمایش مرحله RS1 را آغاز می کند و به بودجه 90 میلی متر می رسد

قراردادهای وزارت دفاع ABL ، توسط آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی و AFWERX ، با مشارکت مرکز فضایی و موشکی نیروی هوایی ، اعطا می شود ، در کل 44.5 میلیون دلار بیش از سه سال علاوه بر این ، ABL 49 میلیون دلار بودجه را به رهبری تأمین کرده است ایتان باتراسکی در Venrock با مشارکت New Science Ventures ، سرمایه Lynett و Lockheed Martin Ventures. دور اخیر بسته شد 31 مارسخیابان، و ABL را به طور کامل از طریق یک کارزار تظاهرات سه پرتاب در سال 2021 تأمین می کند.

به طور هم زمان ، ABL آزمایش یک مرحله یکپارچه RS1 با موتور E2 را آغاز کرده است. E2 در مرحله اول و دوم RS1 در خانه و قدرت توسعه یافته است. آزمایش در پایگاه نیروی هوایی ادواردز تحت CRADA با بخش پیشران موشکی AFRL با عنوان “آزمایش قطعات و موتورهای موشک مایع تولیدی افزودنی در یک معماری با قابلیت استفاده سریع و سریع برای عملیات پرتاب پاسخگو در آینده” ، امکان استفاده ABL از منطقه منطقه 1-56 را انجام می دهد. سایت. گفت: “AFRL حامی اولیه بود و یک شریک مهم و قابل اعتماد است.” هری اوهانلیبنیانگذار و مدیر عامل شرکت ABL. “تیم AFRL در پایگاه هوایی ادواردز به فکر آینده است و می داند که چگونه با پیمانکاران غیر سنتی کار کند تا به سرعت نوآوری شود. با هم ، ما در حال توسعه فناوری مهم برای پاسخگویی به نیازهای جنگنده نسل بعدی و خدمت به بازار فضای باز تجاری هستیم. “”

مرحله دوم RS1 تحت بارگذاری و اثبات اثربخشی پیشرانه کرایوژنیک قرار گرفته است. ABL آزمایش مرحله دوم یکپارچه RS1 را در ادواردز آغاز کرده است. طی یک سال گذشته ، ABL محفظه محوری پیشرانه ، ژنراتور بنزینی و آزمایش توربوپامپ را انجام داده است که عملکرد آن بیش از سطوح مورد نیاز برای پرواز است. آزمایش تا به امروز تکنیک های ساخت و طراحی های مرحله اول ، مرحله دوم و موتور E2 را اثبات کرده است. کارزار آزمون مرحله ای در اواخر این سه ماه در یک سلسله آزمایش های طولانی مدت به پایان می رسد که باعث پیشرفت صلاحیت RS1 می شود.

براساس نتایج آزمایش ، ABL هدف اصلی عملکرد RS1 را به 1.350 کیلوگرم حداکثر ظرفیت به 200 کیلومتر مدار زمین کم افزایش داده است.

“ما صدها تست موتور ، مرحله و سیستم سیستم زمین را در سراسر استقرارهای متعدد به سایتهای بهبود نیافته انجام داده ایم. همه با قدرت ژنراتور با سیستمهای کاملاً خودکفا انجام شده اند.” دن پیمومان، بنیانگذار ABL و CFO. “از ابتدا ، ما بر روی توسعه راه اندازی پاسخگو تاکتیکی CONOPS در کنار فن آوری خود متمرکز شده ایم. نتیجه این کار ، ظرفیت بزرگ ، سیستم پرتاب مقاومت مناسب است. من از این که هیجان می رسانم ارزش خود را به مشتریان ارائه دهم ایالات متحده دولت و مشتریان تجاری ما در سراسر ایالات متحده و جهان با این فناوری. “

برای تسریع در توسعه و تولید وسیله نقلیه RS1 ، ABL امکانات آزمایش پیشرانه اضافی را در بندر هوا و فضا Mojave اجاره کرده است. به یک محوطه دانشگاهی با امکانات 60،000 فوت مربع گسترش یافت ال سگوندو برای حمایت از تولید تمام عیار خودرو RS1؛ برنامه صدور گواهینامه دسته 1 را از ناسا دریافت کردید. و به تیمی متشکل از 80 مهندس ، طراح و خبره تولید افزایش یافت. اوهانلی گفت: “ما هر عضو ABL را با هم انتخاب کردیم تا آنچه را که قوی ترین تیم در صنعت محسوب می کنیم ، جمع کنیم.” “این یک گروه ترسناک با پتانسیل های بی حد و مرز است. با انجام هر بررسی ، طراحی ، آزمایش و بخشی ساخته شده ، تیم ما نوار را بالا می برد و رهبری ایالات متحده را در توسعه فناوری و تقویت تقویت می کند.”

علاوه بر این ، ABL توافق نامه های پشتیبانی را برای عملیات پرتاب در پایگاه هوایی وندنبرگ و ایستگاه نیروی هوایی کیپ کانااورال وارد کرده است. ABL با استفاده از ویژگی های کانتینر ، قابل استفاده و خودکفایی GS0 ، ABL قادر خواهد بود از پدهای مشترک SLC-8 در واندنبرگ و LC-46 در کیپ کاناوراور با حداقل زیرساخت استفاده کند.

وی گفت: “ما در سه سالگرد تأسیس شرکت خود هستیم و به الگوی اصلی تجارت خود پایبند مانده ایم. با جلوگیری از ریسک فنی غیر ضروری و حفظ تمرکز بر اجرای ، ما در مدت زمان کوتاهی با منابع محدود پیشرفت چشمگیری داشته ایم.” پیمنت “ما از برنامه اصلی خود جلوتر هستیم و قصد داریم به سرعت در حال پرتاب مداری باشیم.”

درباره سیستم های فضایی ABL:
ABL Space Systems در سال 2017 برای توسعه وسایل نقلیه پرتاب کم هزینه برای صنعت ماهواره های کوچک تاسیس شد. ABL که مقر آن در آن است ال سگوندو ، کالیفرنیا. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به ablspacesystems.com مراجعه کنید.

شرکت سیستمهای فضایی SOURCE ABL

لینک های مربوطه

https://www.ablspacesystems.com